Dať si ofinu?

4. nov 2023

Ahojte baby poraďte mi či si dať na takéto čelo ofinu či nie a akú??...moc sa mi do nej nechce lebo údržba ale mám prirodzene rovné jemné vlasy, rýchlo sa mastia ,nevlnia sa.
Ďakujem za rady
Poprosím komentovať to čo treba ..nie čo netreba .dik

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zmrzlinka2021
4. nov 2023

za mna nie

zuzubb007
4. nov 2023

Nedavat si ofinu

lindous
4. nov 2023

Na základe mojej skúsenosti s ofinou, by som si ju už nedala, ani keby sa mi neviem ako hodila (podobný typ vlasov ako ty) 😅😂 ale aj mimo toho skôr nie a ak veľmi hej, tak skôr takú postupnú do boku ako klasickú rovnú…

januska12323
4. nov 2023

Jedine postupnú.

0silvia0
4. nov 2023

Nie

maminkadeticiek
4. nov 2023

Mas vysoke celo,takze asi by ti aj sla,ale ofina je hrozne narocna na starostlivost.

sweet20
4. nov 2023

aj mna by zaujimalo, ze aky uces sa hodi.. lebo ja mam tiez takto ako tato pani.. vysoke celo a skoro vzdy nosim cop tak uz mam aj take akokeby kuty.. zboku mi to uz hrozne vyzera

ivik4
4. nov 2023

Ja som si ofinu dala len raz a uz nikdy, len nervy som mala z nej. Ty mas vyssie celo, mozno by Ti sla, ale ozaj, je narocne udrziavat ju

autor
4. nov 2023

@lindous ďakujem 😀 práveže ja som ju tiež mala pár rokov ale už aj zo 10r ju nenosím. Práveže náročky som sem dala tie škaredšie foto , keď to mám v cope😀 čo mi na to poviete ☺️ vďaka

@ivik4 ja to isté nervy som mala a teraz už keď sú aj deti no neviem si predstaviť či by som si ju na druhý deň nevypla bokom😀

ivik4
4. nov 2023

Ja som s nou vydrzala mesiac a dala ju ako pises,nabok. Tvarila som sa ze ziadna nieje 😃

autor
4. nov 2023

@maminkadeticiek presne 🙂

@ivik4 ved toho sa obávam či radšej nepretrpim to vyššie čelo ako tu ofinu😂

autor
4. nov 2023
andreatytler
4. nov 2023

Urcite ano. Mas vysoke a siroke celo. Ofina ti tvar skoriguje.
Za ideal sa povazuje ked je tvar rozdelena na 3 rovnako vysoke casti. Od brady k spicke nosu. Od spicky nosa k obociu a od obocia po korienky vlasov.
Mne sa ale nepaci ofina scesana rovno dolu ale do strany. Uz aj preto ze mas krasne obocie a ofina scesana rovno dulu by ho zakrila.

autor
4. nov 2023

@andreatytler ooo ďakujem 😊 áno keď som nosila niekedy pradavno bola to ofina doboku postupne zostrihaná 🙂
Problém je ,že to chce údržbu a jedny nové nervy na ňu 😀

autor
4. nov 2023

@andreatytler ale keď si to len prstami zmeriam aj mi to vychádza ako na obrázku 😀 ďakujem za takéto cenne info

chcemradu
4. nov 2023

Daj si ofinu. Ale takú, ktorá bude postupne až k brade. Aj tí to optický zhustí vlasy, aj zakryje kúty.
Ak však chceš nosiť tak v cope ako na fotke, tak to nestojí ani za otázku. 😉

doris11
4. nov 2023

Ja by som nedavala ofinu takú zarovno, ale tak dopostupna zostrihať vlasy, že aj keď si urobíš copik tak nebudeš mat klasickú ofinu ale bude ti tam trcat nejake vlasy a tým sa vlastne zakryje teocha čelo. Nenasla som presne fotku ale nejako takto som to myslela 😀

doris11
4. nov 2023

Takto nejako je to v mojej predstave 😀😂

andreatytler
4. nov 2023

Moze byt. Ja som vychadzala z tej druhej fotky. Mozno je robena tak ze mas tvar zachytenu pod uhlom a celo je v popredi a preto sa zda vacsie.
Ja mam podobne siroke a hranate celo a takyto uces ze vsetky vlasy do copu mi robi neskutocne hranatu a strohu tvar, lebo aj celust mam hranatu.
Neviem najst peknu ftku. Ja mam takuto ofinu. Rukami si to cas od casu zahrabnem na stranu. Nemastnie mi az tak velmi skor vlasy nad sluchami mi mastneju. A k treba prestriekam suchym samponom a je pekna. Mne by sa pacila dlhsia, ale nemam nervy si dlhu ofinu odhrnat z tvare a vkuse som si ju davala za usi.

autor
4. nov 2023

@doris11 no neviem či mám na takýto účes dostatočne husté vlasy😊
@andreatytler presne tak isto som to mala aj ja takto ofinku a tiez v cope som presne mala 🙂 a takúto tvár ale zas sanku asi takú hranatu nemam

veronicka1901
4. nov 2023

Máš vysoké čelo, podľa mňa by ti ofina veľmi pristala.

beronsche
4. nov 2023

Ja by som si na tvojom mieste ofinu urcite dala. Taku postupne strihanu, Po stranach cela/tvare.
Podla mna to bude vyzerat omnoho lepsie, ako takto vysoke celo.

martul
4. nov 2023

Ja som presne ako ty. V živote som nemala ofinu, pred rokom som si ju dala spraviť a už tak budem chodiť asi do konca života. Všetci mi to chvália že som schovala čelo, dcéra hovorí nech sa ju neopovazim nechať narásť, že mi proste strašne svedčí s vraj má omladila.
Inak neviem aká náročná starostlivosť, fakt. Ja s ňou nič nerobím, mám rovné vlasy.

autor
4. nov 2023

@martul skvelé 😊mozem foto ako to máte? Kludne môžte potom vymazať.

zuzanna33
4. nov 2023

Jednoznačne nie.Vlasky máš riedke a na tie boky aby ti rástli tzv. baby hair Ricínový olej

autor
4. nov 2023

@zuzanna33 to sa bojim že aj ofina bude riedka . Ďakujem za radu🤍

missviolet
4. nov 2023

na jemne mastiace sa vlasy nie (vlastna skusenost)

kubkovamama
4. nov 2023

Kukni curtain bangs. Ja som dala a neľutujem. Fajne to zakryje kúty po vykojených vlasoch..kým dorastú. Ale takú dlhšiu a prestrihanú,urobí to objem,hocikedy to vypnem hore,lebo je to dosť dlhé. Keď je čas vyfukas,upravis na stred ako dala foto @doris. Inak to ráno prehrabnem do strany,žiadna extra starostlivosť

isis234
4. nov 2023

Keď sa mastnia vlasy, pomáha šampon De Miclen hnedý, zelený (je najlacnejší)-malé balenie