Čo vám najúčinnejšie zaberá ma vrásky?

Včera o 18:51

Ahoj žienky.
Rada by som aa opýtala co vám najviac zaberá na vrásky v okolí očí a úst? Skúšala som veľmi drahé krémy, ktoré zabrali len čiastočne, a keď som skúsila napríklad LA Roche Posay/Ordinary, tie zabrali naozaj super.
Skúšala som aj laser na omladenie, ale výsledok je len krátkodobý
Len ma zaujíma váš názor , aké značky pripadne zloženie preferujete a mate osvedčené?
Ďakujem!🙂

dobryden
Včera o 19:00

Masaz tvare si skusala?Za mna kremy asi moc nie su ucinne,este vraj tretinoin je ako tak dobry.
laser ti pomohol?Podla mna len botox ,hlbšie vrasky vyplnit ale ma to zasa druhu stranku a to ze ta tvar po vyplnach a botoxe casom naozaj vyzera divne,taka napuchnuta .

dadis
Včera o 19:01

Vrasky nie su choroba. Su prirodzenou sucastou starnutia. Kolko mas rokov?

autor
Včera o 19:03

@dadis mam pred 50-tkou, pleť mam peknú, čistú, vrásky nie sú hlboké a nad botoxom som ani len nepremyslala a ani sa do toho vôbec nechystám

ssimusska
Včera o 19:05

@autorka retinol 😄

dadis
Včera o 19:05

Ved pred 50tkou to je normalne. Botox aj vyplne su strasne.

dobryden
Včera o 19:07

Autorka a ten laser to sa oplati?Pomer cena ucinok

autor
Včera o 19:11

@dobryden áno, výsledok je krásny niekoľko mesiacov. Hneď po tom laseri je pleť krasna, vypnutá, ale po čase ste na tom istom
.ja chodím na laser a jedno sedenie stojí 35-40 eur. Nie je to taka veľká suma, neviem ci sú lasery aj silnejšie ale určite áno, tie som zatiaľ neskúšala

dobryden
Včera o 19:21

Ok vdaka a ako sa vola ten laser?ja som pozeral aj nejake frakčne ale tak za 200-500€

zobaka
Včera o 19:52

mam dobru genetiku, ale na okolie oci idem raz rocne na botox

vler
Včera o 20:08

Mne zabera hlavne botox

marcellka32
Včera o 20:30

Okolie očí, medzi oči aj čelo botox
Nosoustne výplň kyselinou...nie som a ani som nebola nikdy napuchnuta
Treba ísť na kliniku, nie do salóna na aplikáciu
Preventívne spf50 denne, večer tretinoin

vorkola
Včera o 21:40

Ja som pouzivala mandlovy krem, trba len koncom prstov krem jemne vklepavat

silviaab
Dnes o 06:12

Arganovy olej,masaz tvare ,kolagen...pozdravujem zienky nase

dankabg
Dnes o 06:40

Chodím raz za mesiac na rádiofrekvenciu, platím 85 eur za jedno sedenie, ktoré trvá vyše hodinu. Vrásky úplne nezmiznú, ale pleť je menej ochabnuta, je to dobre aj na vačky pod očami a hlavne na tvorbu nového kolagénu. Chodím už pomaly dva roky a som spokojná. Plus do toho sem tam bankovanie. Krémy používam obyčajne, hlavne mandlove