MUDr. Martin Juhás - Myslava alebo SonoClinic

31. máj 2023

Ahojte, som objednaná na ultrazvuk v 12 týždni k Juhasovi do myslavy ale po prečítaní pár diskusii začínam nat pochybnosti.
Je pravda že straší pacientky?
Čo by ste odporučili myslavu slebo sonoclinic?

Chcem aktuálne odpovede tak preto zakladám tému.

Ďakujem 🙂

kikiballa
31. máj 2023

Za mňa sono clinic. V Myslave som čakala hodinu navyše od objednania. Dnu som bola 3 minúty a poslal ma von prechádzať sa, lebo vraj bol malý zle otočený. Tak sme tam okolo budovy chodili 4 ako také blbky. Po 40 minútach ma zavolal naspäť a hneď ma aj poslali preč, že je aj tak zle otočený. Ta ďakujem krásne. Pri dcérke som. Bola v Sonoclinic a super. Presný čas. Všetko rýchlo vybavené. Malú pozerali z každej strany.

taktotedanie
31. máj 2023

Za mna myslava urcite!!!
Ze sa caka dlhsie tak ako dietatu v bruchu nerozkazete a ked ma pozriet vsetko a dieta nespolupracuje tak jednoducho dalsie pacientky cakaju to normalny clovek dokaze pochopit
Tiez som chodila dookola aby bola dobra poloha a aj tak sa nepodarilo prisli sme o tyzden a uz videl vsetko,

pininka1
31. máj 2023

V sonoclinic som nikdy chodit nemusela a vsetko som mala skontrolovane perfekt. V Myslave ma vystrasil poriadne, ziaden z jeho predpokladov sa nastastie nepotvrdil.

autor
31. máj 2023

Mne by nevadilo čakanie ani prechádzanie sa ale strašenie pacientok.. čo slm čítala aj na gugli v recenziách že straší aby si potom dávali robiť ďalšie drahé vyšetrenia u neho
A ja som sama o sebe stress, nepotrebujem pridávať debilom lekárom

autor
31. máj 2023

@pininka1 čiže si bola najprv v myslave a potom v sono?

pininka1
31. máj 2023

Nie. Zial naopak. Som si hovorila ze to mam blizsie, ze skusim ist tam a lutovala som to velmi.

autor
31. máj 2023

@pininka1 a s čím ta vystrašil ak sa smiem opytat?

maryetta
31. máj 2023

Ja som tam bola 3x. Ale az v 20.tt na morfologicky utz.
A nikdy ziadne strasenie.
Ale zase ja beriem ze ak nieco sa nezda tak to proste povie a riesi resp vysetri este raz.

pininka1
31. máj 2023

Ze su zle prietoky a mala ma nizku hmotnost, potom ze ma nieco s oblickou a ze asi podozrenie na cysticku fibrozu, potom mi vravi, ze ale vy mate dvoch chlapcov, a ti su zdravi, tak to cysticka nebude. Ja som pozerala ako puk. Moj gynekolog si tukal na celo. Mala sa narodila a mala 4090g, uplne zdrava.

jana005
31. máj 2023

Ja som bola u neho cca pred šiestimi rokmi a mňa vôbec nestrašil, práveže má ukľudnil.
Išla som k nemu v 20tom týždni na morfologicky ultrazvuk, lebo mi z testov vyšiel výsledok 1:20 na downa a on povedal, že by tie testy najradšej zakázal a povedal mi, že na ultrazvuku je všetko v poriadku

taktotedanie
31. máj 2023

Nikdy ma nicim nevystrasil

vkatush
31. máj 2023

Ja som bola v Myslave na druhom aj treťom a spokojná. Všetko pekne vysvetlil, ukázal, dokonca mi na požiadanie pozrel 2x moje myomy, ktoré sa mi urobili počas tehu.

A áno, raz som musela sa aj ja prechádzať a pchať do seba sladké, lebo malý sa nechcel otočiť, ale to robil pravidelne aj u mojej gynekológičky do nejakého 5-6 mesiaca.

autor
31. máj 2023

Dakjjem za odpovede, teraz som zmätená 🙈😅

leameleg
31. máj 2023

Blbosť.. úplne super lekár.. bola som 3x a 3x spokojnosť

dada13288
31. máj 2023

Ja ti poviem, dakto spokojni a niekto nie. V okoli co poznam je viac nespokojnych. Podla mna z dobreho lekara sa stal len stroj na peniaze. Kamoske pri prvej povedal, ze mala bude mat DA (co sa drahymi testami vyvratilo ihned) a nasledne bude mat problem s oblickami a s traviacou sustavou. Pri druhej mala mat jej dcera cysticku fibrozu. Tie zienky, ktore tam boli zhruba, ze 10 dozadu uplne pohode. Teraz katastrofa, kazda druha nejaka dgn. U nas skupine co sme maj 22 tiez len prezivali strasenie. Ja som sla do sonoclinic a bolo to fajn (bola som tam dokopy 6x). Jediny rozdiel, ze juhas je lacnejsi a ma krajsie foto.

pininka1
31. máj 2023

@dada13288 aspon to vieme nezavisle porovnat ze hadze tie iste diagnozy roznym zenam a pritom velmi tazke diagnozy. Si vobec neuvedomuje co to moze zrobit so zenskou psychikou.

autor
31. máj 2023

@dada13288 ty kokos toto kebyže mne povie tak tam rovno porodim… od nervov… dobre vidím že je to aj áno aj nie ale ja mám pocit že ne viac negatívnych reakcii ako pozitívnych.
Dakjjem všetkým objednam sa na sono clinic a snáď ma ešte vezmu lebo som sa dosť neskoro spamätala

dada13288
31. máj 2023

Inak sonoclinic ma pobocku aj presove aj v cani. A ak by nie aj saca je v zalohe 🙂

taktotedanie
31. máj 2023

Inak svagrina bola v sonoclinic kde jej doktorka povedala, ze dietatko ma poskodene srdce
V myslave vsetko vyvratili a dokonca bola aj v sonoclinic v presove a tam teda doktorka nechapala co to riesila doktorka v sonoclinic v kosiciach a ze teda taka chyba by sa stavat nemala a isla to pred nimi riesit s dankovcikom po telefone

taktotedanie
31. máj 2023

Doktorka v sonoclinic v ke svagrine odporucala UPT na zaklde vysetrenia
Juhas len nechapal co sa deje a kde nabrala taky nalez na srdci babatka a to iste v presove
Keby ju posluchla tak… bola to doktorka krsnymmenom Svetlana

lenusa20
31. máj 2023

Prvá dcéra 2015 a chodila som k nemu do Ke z He. Boli sme na prvý a druhý screening. V 20tt sme sa tiež prechadzali, čo už. Nebrali sme to tragicky. Maximálna spokojnosť. Všetko poctivo prešiel.
Teraz tehu po troch potratoch. 3x sme boli. Naposledy v 31tt. Raz sa nám stalo, že zme dlhšie čakali. No a čo. tak idem tam s nejakou prioritou a kde sa dnes nečaká. A keď sa niektoré bábätká otočia ináč tak sa otočia a proste logicky sa čas posúva. Sme si dali prechádzku. Hrali sa na mobile. Neodpadlo z nás. Majú tam aj telku, tak popozeráš. Toho by som sa nebála. Zasa išiel všetko poctivo a kontroloval. Ubezpečil, že dieťa je ok. On nestraší len tak, ak sa mu proste niečo nezdá tak sa nezdá. Má byť ticho? Ma tajiť svoje pochybnosti. Tretie sono sme aj my teraz zažili prekvapenie, vďaka bohu poctivo vyšetril, vysvetlil, naviedol nás čo ďalej. Ako za mňa super doktor. Ale počula som o tom jeho údajnom strašení. No neviem či by som to nazvala strašením, alebo obozretnosťou.

valeriakadarova
31. máj 2023

Ja som bola v Sonoclinicu 3x a bola som maximálne spokojná, žiadne prechádzanie nehrozilo, proste keď bola malá zle otočená tak ju trocha poďubkala a otočila sa. Bola som tam pokaždé minimálne pol hodinu a prístup top 🙂

katulienocka999
31. máj 2023

Minuly rok som chodila na sona do Myslavy a za mňa spokojnosť, ani ma nestrasil 😁 jedine poslal prechadzat, raz to bolo ok a raz som musela prísť zase

autor
31. máj 2023

Jasne ja netvrdím, že keď je diagnóza tak sa treba tváriť, že sa nič nedeje a neupozorniť na to rodičov. Mne sa nepáči ze som sa Dočítala nie len tu ale aj v recenziách na googli, ze sa veľa krát totálne sekol a tvrdil seriózne diagnózy. A potom tie ženy posielal na drahé testy k sebe samému….
To je cele a popravde nemám chuť ísť niekam kam už tak ci tak pôjdem so stresom a čakať akú náladu pán doktor bude mat a akou diagnózou ma vystresuje.

radushka11
31. máj 2023

Odporucam Sonoclinic. Viac arogantneho doktora ako je Juhas, som este nestretla.

pininka1
31. máj 2023

@lenusa20 obozretnost povedat zene ze diets bude mat cysficku fibrozu bez akehokolvek ineho vysetrenia a opakovane viacerym pacientkam? Vies ako casto sa statisticky narodi dieta s touto diagnozou? Ze ma dieta podvahu a pritom sa narodi 4kilove? To nieje sranda nieco taketo od brucha hadzat. Moj doktor so starym utz mi urobil lepsi ultrazvuk a lepsie skontroloval ako tam na 4D

lenusa20
31. máj 2023

@pininka1 och och och. Len kľud. Netreba reagovať podráždene. Ja nehovorím, že sa niečo také nemohlo stať, že povedal diagnózu atď a nebola tam. Možno si fakt nahrával nejaký biznis. Mne sa to ale nestalo. Tak len kľud. Pani sa pýtala na skúsenosť. Toť hore bola moja skúsenosť a môj pocit z neho.

pininka1
1. jún 2023

@lenusa20 ja som uplne kludna, len diskutujem a pytam sa ci sa ti to zda ok. Ja som mala dve bezproblemove tehotenstva ked som k nemu prisla s tretim a nepadlo mi to rozhodne dobre ako tam zacal.hadzat jednu diagnozu za druhou.

lylyjana
1. jún 2023

Mne moj Dr povedal nech idem kamkolvek na usg len nie k Juhasovi. Mali s nim vraj problemy,a praveze nie to, ze strasil, ale si nevsimol zavaznu diagnozu.
Okrem Sonoclinic je dobry aj MUDr. Dosedla v Saci.

matkahelka
1. jún 2023

vacsi odbornik na vychodnom slovensku ako dankovcik v soniclinic nie je. este by som zvazovala dosedlu v saci. k juhasovi by som nesla ani keby mi zaplatili a tahali ma tam nasilim. je to jeden otrasny, arogantny, neprofesionalny clovek. o jeho odbornosti kazdy normalny clovek pochybuje. ani medzi lekarmi nema dobru povest.fuj.