Košice sever. Spoločnosť pri kočíkovaní

ncora
16. apr 2010

Ahojte hladame si kamosku alebo kamosa s dietatkom na spolocne kocikovanie,pokecanie....moj syncek ma 16mes 🙂
Byvam Ke sever pri TU.....ncora@azet.sk

ivkau
17. máj 2010

ahoj, aj nám by sa šikla spoločnosť, malá ma 2 mesiace, a zatial sa kočíkujeme sami. ☹

ivkafu
25. aug 2010

Ahojte... funguje tato tema? 😅 aj my by sme boli radi kedy sa niekto nasiel na spolocnost pri kocikovani...

ivkafu
25. aug 2010

byvame pri KE Sever pri TU ak by sa niekto nasiel tak by bolo super... tesime sa

ivkau
17. sep 2010

Ahoj mi tiež tu blizunko bývame, a ako pozeram už sme spolu aj trošičku oisali ale v inej téme, Gratulujeme k malinkému. 🙂

ivkafu
17. sep 2010

@ivkau.. ahoj, prepac, ale nepamatam si v akej teme sme si pisali, 😉 kde sa chodievate kocikovat?

ivkau
21. sep 2010

ahoj, pisali sme ohladom pôrodu, a chodime všaade kde nas napadne, aj do mesta, aj na Aničku a naozaj hocikde, kem nas nohy zavedu 😀

izira
21. sep 2010

Ahojte 🙂 tak sa pridavame aj my. Byvame pri TU a tiez si hladame spolocnost pri kocikovani. Este bohuzial nemame pevny rezim, malicky je maly a kojeny, takze vsetko zavisi od neho... 😀

ivkau
21. sep 2010

Ahoj, to je super, veeeeľmi sa tešime, a ten časik sa nam určite podarí sklbiť!!!!! Mi sme už velký, mame 6 mesiacov 😀 😉

izira
22. sep 2010

To ste uz vazne vacsi...🙂 kedy sa chodite kocikovat rano a kedy poobede? mate nejaky pevny cas, aleb skor "ako vyjde"?

ivkafu
22. sep 2010

@ivkau.... jaj tak to je super, my este tak daleko nechodievame, lebo sme este mensi, ale rastieme a zachvilocku aj my budeme chodievat dalej na prechadzku 😉

@izira... ani my este nemame pevny rezim tiez kojime a dokonca sme rodili v jeden den a v jednej nemocnici 🙂 ,ale nespoznala som ta v nemocnici, neviem povedat ze kedy chodievame von presne na hodinku, ale je to kazdy den doobedu a aj poobede, ale to je uz tak 1-2 hodinky, najcastensie som cez prezdniny chodievala do TU a tam sa prechadzala, bol tam klud, studenti mali volno ,ale teraz sa uz velmi neda, je taam velky ruch, tak chodievam medzi domceky pri botanickej zahrade, je tam klud, radi by sme mali spolocnost...

tesime sa na spolocne kocikovanie 😉

izira
23. sep 2010

🙂 to je fakt dobre.. tiez si rodila v Starej nemocnici? 🙂
niekedy by sme mohli ist spolocne, doobeda. Co povies? Poobede totiz chodim do mesta aj s druhym synom, ktory prichadza zo skolky a to uz potom nemam ani na rozhovor cas... 🙂

izira
23. sep 2010

Ste tu niekedy aj doobeda, alebo len vecer?🙂

ivkau
23. sep 2010

ahoj Izira ja som tu len ked ma napadne ☹ , ale snažim sa čo najčastejšie

ivkafu
23. sep 2010

@izira... ano tiez som tam rodila 🙂 doobeda by bolo super, dnes som bola hore medzi domami a bolo paradne slniecko, klud no parada.... uz som doma a maly este spinka tak idem nieco sihnut ... vecer nakuknem

ja som tu aj doobeda aj vecer mam zapnuty pc tak ked mam cas tak nakuknem, ale toho casu je malo 😉

zatial sa majte

ivkau
23. sep 2010

Ivkafu, moja ma 6 mesiacov a toho času je vždy pomenej 😀

izira
24. sep 2010

dobre ranko 🙂 nuz to vam verim, my tiez nemame toho casu bohvieako vela....mne dnes maleho pride kocikovat mamina, potrebujem navarit na vikend - cestujeme prec a pozehlit a periem a este by som chcela aj povysavat...ak stihnem polovicu, budem rada
skusme sa dohodnut na pondelok doobeda - okolo 9.00 niekde v areali TU? - niekde pri poslucharnach..? popripade by sme si mohli poslat cez IP tc, aby sme sa vedeli skontaktovat, ak by sme niektora meskala??? co poviete ? 😀

dianocka
24. sep 2010

ahojte,chcem sa vas opytat,ci by ste mali zaujem chodit do detskeho centra na terase.

izira
24. sep 2010

@dianocka Ahoj, my sme este velmi malinky na detske centrum. Ktore mas inak konkretne na mysli?

dianocka
24. sep 2010

@izira,len sa pytam lebo ja by som chcela otvorit nieco na terase a tak ma zaujima ci by mali zaujem aj mamicky z inych casti Kosic.bolo by to na sposob,ze mamicky si posedia pri kavicke a deticky sa hraju.

ncora
autor
24. sep 2010

Ahojte vsetky som rada ze sa tu naslo viac mamiciek z casti KE sever.... a bolo by fajn keby sa nasla aj niejaka s vacsim babom nech ma moj maly kamosku alebo kamosa....tak ak sa taka najde budem sa tesit lebo nepoznam tu vela ludi a uz vobec nie s malymi detmi.....a ak ma niektora zaujem o spolocnost pri kocikovani dajte vediet a mozeme is niekedy vyvetrat deturence.. 😀
@dianocka ...jasne bol by zaujem lebo ja by som s malym niekde chodila nech je medzi detmi ale neviem kde.....

aeouliana
24. sep 2010

@ivkafu, @ivkau, @izira, @ncora : aj my sme zo severu. byvame na Mieri. chodime von skor poobede. ale vieme sa prisposobit 🙂

ivkafu
25. sep 2010

ahojte... izira mne to vyhovuje moze byt v pondelok 😉 , ma napadlo ze hlasi prsat, tak keby bolo velmi hnusne pocasie tak si este dame rano vediet ze ako 😉 ok?

tak to bude super ked nas bude viacej, tesime sa 😀

ivkau
25. sep 2010

aeouliana aj my sa vieme prisposobiť, je super, že sa nas tu par pozbieralo!!!!!

aeouliana
25. sep 2010

@ivkafu: no my chodime v pondelky cvicit na lopty do Stonozky na 12tu a potom zvyknem zajst s babami do mesta na obed.
@ivkau: no ale ostatne dni sme zatial ok. 🙂

dianocka
26. sep 2010

@aeouliana,a kde je stonozka?a ako take cvicenie na fit loptach prebieha a kolko to stoji?diky

dianocka
26. sep 2010

@ncora,tak to som rada,ale chcela som vediet ,ci aj mamicky z inych casti by prisli na terasu.ci by sa im to nezdalo chodit prilis daleko.ja som mala presne ten isty problem,hlavne na jesen a v zime,ked sa vonku velmi chodit nedalo a materske centra mi neboli prilis sympaticke.

ivkau
26. sep 2010

aeouliana s tými pondelkami to máme aj mi ťažké, lebo sme každý pondelok v PP a iné dni tiež sme ok 😉

izira
26. sep 2010

@ivkafu Ok.... dame si zajtra rano vediet...pocasie na zajtra vyzera byt dost blbe...:(

aeouliana
26. sep 2010

@dianocka: stonozka je MC na Hviezdoslavovej a dalsia pobocka je na Juhu. toto je z ich webu - Kurz Hráme sa zdravo. Náplňou kurzu je cvičenie na fitloptách, molitanovej zostave a ďalších pomôckach rozvíjajúcich správny psychomotorický vývoj detí. Stretnutia: každý pondelok. Deti cvičia s rodičmi a sú delené do skupín podľa veku. Začať môžete po ukončenom 3 mesiaci veku dieťaťa. Miesto cvičení: ul.Hviezdoslavova 7, KE-Staré Mesto. Cena: 15Eur/ 5 cvičení.
@ivkau: no uvidime ako so zvyskom tyzdna. Saska mi dnes zvracia a hnackuje. zajtra ideme k Dr.

dianocka
27. sep 2010

@aeouliana,diky za info.to precvicuje lektorka?A ako dlho to trva?Inak to nie je najlacnejsie?Kolko deti je v kurze?Rychle uzdravenie prajem Saske.