Miro Jaroš - koncert

30. jún 2024

Ahojte. Tie čo ste boli s deťmi na koncerte Mira Jaroša. Aký je prosím vás koncert? U nás stojí vstup 20e aj pre ročné dieťa a tak ma zaujíma či sa oplatí keďže by nás to vyšlo 60eur dokopy. Spieva naživo? Má tam tanečníkov? Aké to je?

valeriakadarova
30. jún 2024

Boli sme minulý rok 2x, ale to sme vstupenky platili iba my dospelí, deti ešte nemali rok, koncert bol super. Tento rok ideme znova dve rodiny a vstupenky sme platili už aj deťom, ale vychytali sme druhú vlnu len za 15€ na osobu😀 sme strašne zvedaví aké to bude keďže sme videli ukážky už z odohraných koncertov a tie sa nám páčili🙂

monalisa1111
30. jún 2024

@autor boli sme s 5 ročnou dcérou na Vianočnom koncerte. Za vstupenky pre obe do 30 eur. Popravde mne by to bolo ľúto keby sme nešli. Lebo piesne od neho má veľmi rada. Ale ako som zistila malú to veľmi ani nenadchlo.

Možno aj preto že sme sedeli na tribúne a len deti, ktoré sedeli dole priamo pred hľadiskom mohli dole tancovať. Už by som na taký koncert nešla. Vedela by som tie peniaze ináč využiť aby mala väčšiu radosť

autor
30. jún 2024

@monalisa1111 ved to ze aj pre nas je 60 eur celkom dosť. U nas to bude na ihrisku cize reálne neviem kolko uvidime z koncertu a navyse moje dieťa ma malo cez 1rok.. Doma tancuje na jeho pesnicky ale neviem ci by to nejak vnimal alebo ci by mal radost z toho keby tam bol nazivo..

nekonecna_katastrofa
30. jún 2024

Boli sme už 2x na Mirovi, tiež na štadióne. Prvý rok to syn (mal vtedy 3r) odtrpel, vtedy som zistila, že nemá rád hluk. Druhý rok sedel s mužom na tribúne ďalej od pódia a ja s malou dcérkou sme boli pod pódiom. A vtedy si to už obaja užili a radi ja to spomínajú.

camelie12
30. jún 2024

@valeriakadarova, asi myslite turne Disko, vsak?
My sme boli cela rodina (2 dospeli a 2 deti), kazdy z nas mal svoj listok. Boli sme v BA. Stihli sme ich kupit este v 1.vlne za €12/ks. Koncert bol perfektný, zabavili sme sa aj my dospeli 🙂 Z Mira ide taka pokora, laskavost a vdacnost, ze aj za to ho mam velmi rada ❤ Aj transparent sme Mirovi vyrobili, my sme jeho velki fanusikovia! 😍

Jedine, co nam vadilo bolo, ze 2 rady pred nami sa postavil taky chlapec na lavicku a vobec nic som cez neho nevidela. Mali sme miesta na sedenie, v takom amfiteatri to bolo v Raci. Poziadala som ho slusne, aby si sadol, ze nevidim, a aj tak stal dalej :( Tak sme isli trochu dalej dolava na bok. Sice sme cely cas stali a mohli sme tancovat, kolko sme chceli a nikomu sme neprekazali vo vyhlade.

Ale s tymto Miro nic nema, to je skor o ludskom faktore navstevnikov.

nekonecna_katastrofa
30. jún 2024

@camelie12 Ja som Mira zažila raz na natáčaní klipu. Bol milý, priateľský, pokorný. Zapôsobil na mňa a jeho pesničky máme veľmi radi. Aj ja sa na nich vybláznim nielen deti 😂

marca12
30. jún 2024

S rocnym by som nesla. Pockaj,kym vyrastie, bude mat viacej zazitku z koncertu

valeriakadarova
30. jún 2024

@camelie12 áno disko tour, pesničky z albumu sú super, malá dobre, že neodletí keď počúva pesničky, takže my sme rovno kupovali lístky😀 u nás tiež v amfíku bude ale teda my budeme stáť určite, my sme tiež veľkí fanúšikovia odkedy máme malú, takže sa veľmi tešíme🙂

camelie12
30. jún 2024

@valeriakadarova, podla mna sa vam bude pacit urcite 🙂 Prajeme prijemny zazitok, isli by sme kludne este raz na tento isty koncert 🙂

camelie12
30. jún 2024

@nekonecna_katastrofa, ano, to vam verim 😍

My sme sa s nim tiez stretli osobne, ked mal autogramiadu v BA Panta Rhei k albumu Disko, kde podpisoval CD, kazety, platne... Aj velky plagat od neho mame podpisany. Aj sme sa s nim odfotili a chvilu pred tym sa s nami chvilu rozpraval.
Bol velmi prijemny, mily a sympaticky. Mame ho velmi radi! ❤

P. S. Syn odkazuje, ze v stanku na koncerte maju aj pekny Disko hrncek - modry aj ruzovy. Tak jasne, ze mame dva 🙂)

monalisa1111
30. jún 2024

@autor váš malý/á to môže vnímať úplne ináč, keď jej stačí hudba a tancovať. Keď tam budú ešte aj iné deti, môže to byť pekný zážitok. Ale či bude vnímať, že to je práve Jaroš si myslím mu/jej bude jedno kto to je

eternity24
30. jún 2024

Moja dcéra bola tiež 2x, raz ako 1,5 ročná, koncert bol vonku a potom ako 3 ročná, to bolo v kultúrnom dome. Moja je živa a rada tancuje a teda aj na koncertoch sa vytancovala. Na tom prvom , ten bol možno vhodnejší aj pre menšie deti, lebo aj chodila hore dole po areály a santila s inými detmi. Tam nieje podstatne, či ma Miro tanečníkov alebo čo, on podľa mňa nemá takú show ako Beyoncé, ma tam väčšinou 2 tanecnikov, ale to je iba také krovie. A deti, ktoré sedia vzadu, toho moc nevidia. Skôr ide o to, ako bude dieta na neho reagovať, na hudbu, či rado tancuje. A to sa podľa mňa odhadnúť nedá, lebo kazde dieta ma lepšie aj horšie dni. Ale ja by som s dieťaťom šla vyskúšať. Neskúsiš, nezistis.

stanulienkat
30. jún 2024

Prepac, ze rypem, ale naco trepes rocne dieta na koncert z ktoreho nic nema a ani netusi, kde sa to ocitlo?

timilv
30. jún 2024

@autorka s ročným by som asi nešla, so staršou dcérou sme boli prvýkrát na jeho koncerte keď mala asi 2 roky a bavilo ju to originál asi 10minút a potom sme išli na ihrisko ktoré tam bolo v areáli 😂 od tých 3 rokov si to už reálne aj užila. Za mňa sú jeho koncerty super, on vie spraviť pre deti šou. Ale určite aj závisí od toho kam na ten koncert ideš. Ja som z Levíc a musím povedať, že organizačne sa nám jeho koncerty v Leviciach páčili najmenej. Tam som mala pocit že ide organizátor len zarobiť 🙂 napríklad v Šuranoch to bolo lepšie, deti mali v areáli ihrisko, mohli sa zabaviť. Boli tam aj nejakí akože animátori v kostýmoch, deti sa s nimi vedeli odfotiť. Za nejaký smiešny poplatok tam bol kolotoč pre deti, cukrová vata,... Kým začal koncert, deti sa vybláznili 😂 Aj dcére sa to tam najviac páčilo. Boli sme aj v Nitre a tam to tiež bolo super.

vanilkovazmrzka
30. jún 2024

Rocne dieta za 20€ vstup? Zjavne miro z cistej lasky k detom a praci robi tie koncerty… 🙈

animus
30. jún 2024

U nás bude mať teraz koncert zadarmo (organizuje to mesto). Dcéra ho miluje ale príde mi to naozaj veľa za vstupenky, takže mi si počkáme kým sa takto niekde objaví 🙂

nekonecna_katastrofa
30. jún 2024

@vanilkovazmrzka Ty chodíš zadarmo do roboty? Určite neživorí, ani netrie núdzu, ale tiež si treba uvedomiť, že za tým koncertom je ďalších XY ľudí, ktorí potrebujú platiť účty. Takže tých 20e sa podelí. Plus ako tu už vyššie bolo spomenuté, v predpredaji boli lístky za 12e.

nikadomi
30. jún 2024

Ak sa chcete zabaviť vy ako dospelý, tak určite choďte! Je to paráda. Ak chcete ísť kvôli ročnému dieťaťu, tak to skôr nie.. môj starší si začal tieto koncerty užívať tak od 4rokov, mladšia teraz bola ako trojročná a už sa zabavila. Pred rokom ju viac zaujímali balóny v stánku, cukrová vata a hojdačka..

vanilkovazmrzka
30. jún 2024

@nekonecna_katastrofa ale ja nemam jeden rok zlatko. To male dieta tam vzdy ide s dospelym platiacim clovekom. Je uplne ok ked dospely clovek zaplati za koncert. Ale vypytat si rovnaku cenu za decko ktore ani len nevnima, ze je na koncerte? Fu. Trochu moc.

lulinqa
30. jún 2024

Ak je pre vás 60€ dosť, nechoď. Ozaj to budú vyhodené peniaze to ročné dieťa z toho nebude mať nič či bude spievať naživo či na playback…

monalisa1111
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monalisa1111
30. jún 2024

@nekonecna_katastrofa ak kapely pre dospelých si berú tiež za vstupné vysoké sumy tak ich tiež odsudzuješ? Veď by to mohli robiť všetci zadarmo,či?

nekonecna_katastrofa
30. jún 2024

@monalisa1111 To asi nepatrilo mne nie? Ja zaplatím za to, čo považujem za hodnotné pre mňa a moju rodinu. Mira Jaroša zaplatím s radosťou, ale takú Fíha Tralalu som odignorovala, lebo som odmietala za tie (pre nás) drístoviny platiť. Za koncert SIMY mi nebolo zaťažko dať 50, na Depeche Mode za 100 by som tiež rada išla, na arogantného Joža Ráža ani za 5e.

nekonecna_katastrofa
30. jún 2024

@vanilkovazmrzka Tak nepôjdem na koncert s dieťaťom, ktoré to ani nevníma.

monalisa1111
30. jún 2024

@nekonecna_katastrofa ospravedlňujem sa. Pomiešali sa mi nicky. Nie, bolo to pre @vanilkovuzmrzlinu

vanilkovazmrzka
30. jún 2024

@monalisa1111 vies citat s porozumenim? Pisem o malinkych detoch, nie o ludoch ktori vedome a z vlastnej vole idu na koncert.

autor
30. jún 2024

Tak nejdeme nakoniec teda asi ani my. Je to extrémne veľa peňazí za 1 hodinu. A súhlasím s @vanilkovazmrzka, tiež mi hlava neberie že za dieťa je vstup tak isto 20 e.. Na väčšinu podujatí kde sme boli tak bolo buď dieťa do 1,5 r zadarmi, do 3 r zadarmo, alebo aspoň zlacnené.

monalisa1111
30. jún 2024

@vanilkovazmrzka energie tiež majú deti lacnejšie ako dospelí?

vanilkovazmrzka
30. jún 2024

@monalisa1111 o moj boze

janduska
5. júl 2024

Na zaciatku stáli lístky menej, 12e, potom postupne zvyšovali cenu. Ale tento koncert nie je vhodný pre úplne maličké deti, je tam veľký hluk, živá kapela, bubnova show...