Ľadová šou "Máša a medveď"

petma1
8. sep 2017

Ahojte maminky, neviete prosím koľko trvá ľadová šou Máša a medveď a či by to zvládlo aj 13 mes. dieťatko?
Ďakujem

daren1
8. sep 2017

Asi 1.5 hod ale bola aj prestavka.

chiara_elle
8. sep 2017

baby, kedy to bude? google mi nic nevyhodil v Bratislave na tento rok

noname26
8. sep 2017

ano cca 1,5hod. + prestavka, max. 2 hodiny v celku. v tom veku sice z toho nic mat nebude este, ale asi ide o starsieho surodenca.

mamca31
8. sep 2017

14.10. to bude v Bratislave na stadione Ondreja Nepelu.

elysiacik
8. sep 2017

Sesternica čo býva v Bratislave mi spomínala, že tam ide s malou tiež ale tá už má 4 roky. Vraj to trvá tak do dvoch hodiniek aj s prestávkou. Nezabudnite sa poriadne naobliekať 🙂

daren1
8. sep 2017

Ano ale listky su nepredajne mne vyhodilo ze len pre vyhercov z jednoty ci som zle pozrela?

mamca31
8. sep 2017

Tiez som nenasla vstupenky 😣

petma1
autor
8. sep 2017

Ano,dajú sa len vyhrať za nákup v Coop Jednote. Vyhrali sme 4 vstupenky a jedna dcérka mala v lete 3 roky a druhá mala 1 rok... 7.10. to bude v KE a 14.10. v BA.

daren1
8. sep 2017

@petma1 gratulujem.Nedoverujem takymto vyhram tak som normalne prekvapena ze to funguje.

sara07
8. sep 2017

http://www.masamedved.sk/
bude určite teraz mali vystupenia v Saudskej Arabii a ešte nejaké iné štáty, ja ich sledujem na fb, ale kupit listky sa bude dat normálne aj bez coop jednoty aspon čo som zahliadla

stanulienkat
8. sep 2017

S 13. mesacnym?? Co z toho bude mat?? Obsedi? Ja by som tam sla od 3. r.

viki_lv
8. sep 2017

@stanulienkat kamoška bola minulý rok s 10-mesacnou a to by si sa čudovala, ale mala z toho presne to isté, čo aj iné deti - radosť 😜 ak nevyhrame v súťaži s jednotou, určite pôjdeme aj bez toho - predpokladám, že budú aj ďalšie predstavenia, s 20-mesacnou. Boli sme už dvakrát na Smejkovi a tanculienke a veľmi si to užívala. Nehnevaj sa, ale vytočil ma tvoj komentár, že čo z toho bude mať 😀

dagaz
8. sep 2017

@elysiacik 😂😂😂a naco sa maju naobliekat? My sme tam sedeli v trickach😂😂😂darmo je to ZIMNY stadion ale nemrzne tam 😂bolo tam prijemne teplo

stanulienkat
9. sep 2017

@viki_lv dakukem za nazor. Neviem preco ta moj nazor vytocil. Ja som vychadzala z mojich skusenosti. Kazdy ma ine dieta a s mojim si to veru neviem predstavit v 13. mes.

luciaaa30
12. sep 2017

Zienky, viem ze listky na toto predstavenie su nepredajne, preto by som chcela takouto cestou poprosit... ak niekto listky ma, konkretne na predstavenie do KE a nemoze, nevie ich vyuzit, odkupim ich za primeranu cenu... 2 rocny syn na tom neskutocne frci, ale ked uz z obchodu odchadzal s ruzovou kabelkou na ktorej bola ich fotka, musela som zakrocit 😛😄 teda ak naaaahodou, kontaktujte ma prosim na mail hruskova.lucia21@gmail.com , vopred dakujem 😉

eeffka
12. sep 2017

@luciaaa30 ako "nepredajne" ??? tiez som mala zaujem sa zucastnit

korytnacka1
12. sep 2017

@eeffka no..daju sa vyhrat v sutazi v Coop Jednota. Da sa zucastnit pri nakupe nad 10 eur myslim. Ked boli predtym v BA a KE tie listky sa daju najst na webe ale vtedy neboli ziadne listky volne, vypredane

dai
12. sep 2017

@petma1 podla mna z toho nic mat nebude... my sme boli pred 2mi rokmi na ice age ale teda ja som tam ani 3rocneho nebrala - je tam zima, relativne dlho pre tam male dieta to trva - ak ste zvyknuti chodit do divadla tak by to mohlo fungovat....

korytnacka1
12. sep 2017

Na nete sa skutocne uvadza, ze listky nie je mozne zakupit ale iba vyhrat . V clankoch sa pise, ze predstavenie prinasa Coop Jednota. Teraz hladam cez google no ziadne oficialne turne tento rok zatial nie je ziadne, skor je to v ramci tej sutaze

petma1
autor
13. sep 2017

@luciaaa30 budem na vás myslieť, zatial mi ešte neprišli, ale ked tak 1 by som Vám mohla pustiť..

kvetinka75
13. sep 2017

@daren1 určite funguje, ja som sem-tam niečo povyhrávala. Je to o náhode, lebo súťažiacich je vždy veľa , ale treba skúšať

luciaaa30
13. sep 2017

Eeffka chcela som listky kupit tak som zhanala info o cene a mieste, kde ich viem zohnat a nic... dopatrala som sa len k mailu jednej panej, ktora ma na starosti toto predstavenie (neviem ci to nebola priamo nejaka manazerka z COOPu) a ona mi napisala, ze tohto roku nie su listky vo volnom predaji, daju sa len vyhrat za 10e nakupy v tomto obchodnom retazci... petma1 dakujem, ste velmi mila ale uz som splasilaaa 😁 ale velmi ma potesila vasa ochota v dnesnej dobe velmi ojedinele 👍 😉

antonio13
18. sep 2017

Ak by niekto mal záujem o lístky na predstavenie Máša a medveď na ľade v KE (7.10.2017 o 13:00), tak máme zopár zvyšných lístkov. V prípade záujmu ma kontaktujte na e-mail: cannondale13ctm@gmail.com

nunulik
4. okt 2017

Chcem sa spýtať ci vam uz prisli listky? A este jedna otázka, nikdy sme na takomto ľadovom vystúpení neboli, tak neviem ako nas obliect, viete mi prosím poradit? Ďakujem.

lubina
4. okt 2017

@petma1 zvladnu to obe deticky, my sme boli ked to bolo v KE pred par rokmi a mladsia si aj pocas predstavenia pospala 😉 na kolenach, vobec ju to nerusilo a ked sa zobudila pozerala dalej 🙂. Bolo to pekne predstavenie aj pre rodicov aj pre deti

petma1
autor
4. okt 2017

Áno, mne už prisli😉

nunulik
4. okt 2017

@lubina a museli ste sa dako naobliekat? Nebola tam zima?

lubina
4. okt 2017

no bolo to v hale, ale tak od ladu chladilo. My sme sedeli trochu vyssie, nie celkom pri lade, takze sme mali normalne len vetrovky a pod zadok som brala take vankusiky zo stoliciek. Pre malu som mala obycajnu deku na prikrytie a to bolo vsetko.

lubina
4. okt 2017

@nunulik no bolo to v hale, ale tak od ladu chladilo. My sme sedeli trochu vyssie, nie celkom pri lade, takze sme mali normalne len vetrovky a pod zadok som brala take vankusiky zo stoliciek. Pre malu som mala obycajnu deku na prikrytie a to bolo vsetko.

nunulik
4. okt 2017

@lubina ďakujem krasne za info