Varovanie pred nákupom s royal-fashion sk

sorel
4. feb 2023

Nekupujte z obchodu Royal-fashion.
Kúpila som síce lacné topánky, kowboyske čižmičky, lenže poštovné a balné je skoro 6 eur.
Tovar je z Číny, čiže veľmi malé čísla, ani na to vôbec neupozornia dopredu!
Ja mám bežne č.topanky 38 a 39 čo som si objednala sú malé!
Ďalší problém je s vracaním tovaru! Jednak zase musíš zabaliť, poslať,s čím sú spojené ďalšie výdavky a ešte musíš vložiť do krabice odstúpenie od zmluvy a číslo objednávky.
A upozorňujem, že peniaze vracajú iba na účet!!

zmrzlinka2021
4. feb 2023

@sorel
Prepac, ale ja v tvojom prispevku nevidim jeden dovod preco nekupovat.
- postovne a balne - bezna suma vsade
- tovar s ciny - uplny standard
- za male? No mas moznost odstupit od zmluvy a tovar vratit
- jasne, logicky ho musis zabalit a odoslat a ak v obchodnych podmienkach nemas vratenie zadara, tak platis postovne
- peniaze na ucet? A kam ti ich maju poslat? Zijeme v roku 2022, je to uplny standard

Ako chapem, ze si nastavata, ale toto co pises, je len ociernovanie

janai1
4. feb 2023

@sorel 😂 a ako by si chcela tovar vrátiť ak ho nezabalis, nepriložíš tam doklady a neodošleš ho? Kde by si chcela dostať peniaze ak nie na účet? Si myslíš, že ti ich osobne donesú?

Poštovné a balné ti snáď nauctovali bez tvojho vedomia? Veď keď sa ti to zdá veľa nemala si si odtiaľ objednať

A ako práve pozerám, pri každej veľkosti majú uvedene koľko je to v cm, oni môžu za to, že si lenivá si to odmerať?

dadka128
4. feb 2023

@sorel postovne a balne je 6e a co ? Bed to si urcite vedela.. vsetok tovar je z číny, a každé objednávanie je risk ..a logicke je, ze ak nie si spokojná treba to zabalit priložiť papier o odstupeni a poslať na naklady.. ja objednavam dost casto z bonprixu takze presne viem ako to funguje.. vitaj v roku 2023 .. je to najednoduchsi sposob ako vratit peniaze .. a ako inak by si ich chcela , ked nie na ucet

lubkavargova1
4. feb 2023

Ja som viackrat objednavala a teda maximalna spokojnost...
Inak vzdy ma zaraza, ze co ocakavame za tak malicky peniaz...no jasne ze cizmicky za 11-12 eur nebudu predsa bohvieako znackove...a potom, bezny postup, len my sme take "ze daj mi Panboh hned a zaraz vsetko"...klasika

detskytovar
4. feb 2023

Ja som z Royal-fashion objednávala nie raz topánky a nemôžem nič zlé povedať. Čo sa týka číslovania, pri všetkých topánkach sú uvedené vnútorné dĺžky jednotlivých čísiel, takže keď sa riadiš podľa toho, topánky sadnú ako riť na šerbel.
Ja teda nie som zamestnanec tohto e-shopu, ale musím sa ich zastať, ich topánky sú celkom fajn a dodanie tiež.

daniela2202
4. feb 2023

@sorel kupujeme overené firmy a platíme dobierku 😊👌

moonlight1210
4. feb 2023

@sorel cakala som, ze budes pisat, ze tovar nedodali, alebo poskodeny a nekomunikuju. Ze nemas adresu na vratenie, ze ti nevratili peniaze,…

Ale kompletne vsetko, na co sa tu stazujes pri vrateni, su normalne veci, ktore robim pri vsetkych vratkach tovaru do eshopov (niektore eshopy si platia aj vratky, tak je to zadarmo).
Kupujes a vracias do eshopu prvykrat?

7miriam77
4. feb 2023

@sorel vyzera to tak, ze si im spravila celkom fajn reklamu 😉

jaskolka
4. feb 2023

Poštovné a balné je úplne normálna vec, čo si to chcela zadarmo?
Aj nesedí číslo, áno, môže byt, závisi od toho, ako si to cisluju oni a zároveň aj od strihu topánky. Úprimne za, mňa objednávat si takto topánky je veľké riziko, ani keby som x krát merala, veď nemusí celkovo sedieť.
A vrátiť peniaze na účet? Ako by si chcela, aby ti ich doniesol poštový holub?
Zrejme objednávas len zriedka, lebo toto sú úplne normálne veci

babylove77
4. feb 2023

Ja som viackrát objendavala a vsetko v pohode .

sorel
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sorel
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janka608
15. feb 2023

@sorel to koho tu urážaš? Tu nikomu nadávať do kráv nebudeš. Ak nepoznáš zásady slušného správania tak si láskavo koňa zmaž.

sorel
autor
15. feb 2023

@sorel Ojooooooj!!

victory7897
15. feb 2023

@sorel kľud, čo máš vypite? Však tam zavolaj a sa vyventiluj..sfoť ich a daj na predaj keď sa to neoplatí a objednaj väčšie.. čo si čakala za paru šupov? S royal fashion som bola spokojná nato aké majú ceny veci sú úplne v poriadku ...

dkl
15. feb 2023

Vsetky tebou uvadzane informacie su bezne uvedene pri produkte (ako si vybrat spravnu velkost topanok), pri vytvarani objednavky (postovne) a v obchodnych podmienkach (vratenie tovaru). Toto si treba vopred nastudovat, aby clovek predisiel neprijemnym prekvapeniam, ako sa to stalo tebe. Asi z e-shopov casto neobjednavas, ale ver, ze vsetko, co popisujes, je uplne normalne, nic, nad cim by sa mal clovek pohorsovat.

Ak sa ti zda, ze s vratenim je vela starosti, skus topanky predat niektorej pribuznej, kamaratke ci kolegyni.

jasminkaj
15. feb 2023

@sorel ja som s Royal Fashion maximálne spokojná. Nosím 39 a objednávam 39, takže malé číslovanie isto nemajú 😉 A na to, že je to čína (pri tých cenách to musí byť každému jasné, že nejde o talianske výrobky) kvalita je veľmi slušná 👍

hiro
15. feb 2023

"poštovou poukážkou na adresu môjho trvalého bydliska" 🙂 Z detstva viem ze to existovalo, ale existuje aj dnes? Ci pana... Nabuduce sa spytam ci este vedia poslat telegram na adresu :D

jasminkaj
15. feb 2023
victory7897
15. feb 2023

@hiro funguje to áno stále

lubkavargova1
16. feb 2023

@hiro keby mlada pani dokazala slusne odkomunikovat s firmou a sformulovat to v normalej a pochopitelnej forme, tak neverim, ze by sa nedohodli aj na takejto forme vratenia peniazkov...ale nememu dietatu ani vlastna mater nerozumie...

hiro
16. feb 2023

@lubkavargova1 No neviem, je to nejaka Polska firma, neviem ci by to vedeli odoslat z ich krajiny...

nice202
16. feb 2023

Ja od nich bežne objednávam a v pohode. Beriem o číslo väčšie.

sorel
autor
17. feb 2023

@dkl haha haaaaa

lubkavargova1
18. feb 2023

@hiro aj to je mozne, ale vsetko je o komunikacii, ale aspon by sa spytala a potom tak by vedela sa rozculovat pravom, ze "aky je to nehorazny podvod a neviem co"...

sorel
autor
18. feb 2023

Teraz, že vrátia peniaze aj na moju adresu poštovou poukážkou, ale strhnú si 7 eur! ! A to je čooooo??!!

sorel
autor
18. feb 2023

@lubkavargova1
@lubkavargova1 to majú napísať, aby ste si objednali topánky o 2 čísla väčšie!!
@nice202

sorel
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danusa63
18. feb 2023

@sorel strhnú si určite za ten šek a za tu cestu na postu + tlačivo na vypísanie.

nice202
19. feb 2023

@sorel tak ja mam nohu 40-41, záleží od strihu a od nich objednávam radšej 41 a sedia, čiže nie o 2 čísla väčšie.