Ukazuje vám dole pod googlom aplikácie, ktoré používate?

31. máj 2024

Baby prosím vás, o váš názor... Ukazuje dole pod googlom, apky ktoré používate ako posledné alebo teda ktoré často ? Ja tam mám napríklad tieto. No manžel tam ma niečo a plus Facebook aj keď pokiaľ viem, Facebook nemáme. Nechcem si domýšľať tak preto sa pýtam. Ďakujem.

autor
31. máj 2024

Bavíme sa o tých štyroch... Ktoré sa hneď zobrazia pod tým Google

janai1
31. máj 2024

áno, sú tam často používané stránky

autor
31. máj 2024

@janai1 nechce sa mi tomu veriť normálne.

gribka1
31. máj 2024

Ja tam mám topky a vôbec ich nečítam.

autor
31. máj 2024

@gribka1 ja tiež... Ale napríklad keď dám na mobile prstom doprava zobrazia sa udalosti noviny občas na to stlačim, a čítam to.. možno preto

autor
31. máj 2024

Len sakra Facebook je Facebook som na pochybách neviem čo si myslieť

candii
31. máj 2024

A čo nemôže mať Facebook?

autor
31. máj 2024

@candii tak žijeme spolu 5 rokov a teda ak by mal, asi by som o Tom vedela nemyslíš ?

autor
31. máj 2024

A keďže o Tom neviem tak asi na Tom niečo bude.

autor
31. máj 2024

Teda mala by som o Tom vedieť* keby ho mal. Lenže neviem o ničom

candii
31. máj 2024

Co ja viem. Ja také neriešim. Podľa mňa zbytočná hystéria

gribka1
31. máj 2024

Nech to ho niekto vyhľadá na fcb, ak máš pochybnosti.

stellarstar
31. máj 2024

A jeho si sa pýtala? 🤔

autor
31. máj 2024

@stellarstar nemá nič a nechce aby som mala ani ja už sme sa dávno tak dohodli. Preto mi to nedáva zmysel.

autor
31. máj 2024

Mal prázdne všetky karty všetko akoby vymazané. A hneď pod tým goglom Facebook. Od včera sa akosi hádame bol zvláštny.

candii
31. máj 2024

@gribka1 môže mať fake účet alebo účet bez fotky a nie so svojím reálnym menom.

gribka1
31. máj 2024

No môže, ale aj nemusí. Môže niekto pozrieť niekoho jeho známeho, možno ho má v priateľoch. Alebo jednoducho sa ho opýtaj.

diewcatqoo
31. máj 2024

A to naco je dobre takto hystercit kvoli facebooku? Tak ma fb, no a? Vsak ho ma takmer kazdy. Moj chlap teda nema, aspon o tom neviem (a vlastne to asi ani nepotrebujem vediet), ale ma IG, ktory zas ja nemam. A je mi to asi jedno, ved nech ma.

butterflyeffect
31. máj 2024

FB je asi ta najnevinejsia socialna siet….ale zas chapem ze ak u teba si nezela aby si ho mala a sam ma, tak to je trosku od veci, uz len z principu

janickacrazy
31. máj 2024

No dobre to vymyslel, tebe zakázal, on akože nemá, aby si mu tam nechodila smirovat. Len mu to trochu nevyšlo. Tak ti poviem, ak ťa ktosi chce klamať a podvádzať, nato mu FB netreba.

niekto2hy
31. máj 2024

Co ked si pozeral nejake video na FCB? Su tam celkom zaujimave stranky.

koniarova
31. máj 2024

Máš dôvod mu neveriť?

ysseba
31. máj 2024

Ano, tam su casto navstevovane stranky. Tak pan manzel asi FB ma… a historiu si nekukala?

syslik81
31. máj 2024

ved ked mas pristup do mobilu kukni ci nema aplikaciu stiahnutu a ak nie .. chod na prehliadac a zadaj fb - uvidis co ti vybehne .. mozno je tak blby ze sis ulozil prihlasovacie udaje

autor
31. máj 2024

@syslik81 neulozene prihlasovacie údaje hneď naskočil FB, no len na prihlásenie sa.

autor
31. máj 2024

@ysseba však to nechápem. Že v histórii nie je žiadny FB... Ale prečo teda je tam ten FB 😏😏🤷 začali mi v poslednej dobe aj nejaké čísla chodiť z výpisu no on ich má vymazané

januska12323
31. máj 2024

Ja tam mám aj také linky na ktorých som bola len raz v živote a facebook tam nemám aj keď naň skoro každý deň idem.

candii
31. máj 2024

Skús zavolať na to číslo, kto zdvihne ale zapni si utajenie čísla alebo od kamošky

mk22
31. máj 2024

No zrejme má fb, o ktorom ty nevieš.
A zmazana história neveští nič dobré.
Kto nič netají, ten nemá potrebu mazať.
Pan manžel ta klame.

ysseba
31. máj 2024

Tak to je podozrive 🤔 ale daju sa vymazat aj tie ikony na googli. Zeby hostoriu vymazal a toto nie? Nehovorila si mu nic o tom? Nehovor, lebo si zacne davat vacsi pozor. Odsleduj si napr. ked bude na pc, ze od kedy do kedy tam je a potom pozri historiu. Ak tam za celu dobu bude mat napr. iba topky, tak to ma povymazavane