Skúsenosti s deezee.eu

baja_24
28. mar 2021

Ahojte, prosim Vas, nema niekto skusenosti s touto strankou? Chcela by som si objednat nieco z oblecenia, vdaka 🙂

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simonetka67
29. mar 2021

Ja som si odtial objednávala topánky 3x. Zatiaľ bez problémov , rýchle doručenia. Jeden pár som vrátila lebo mi nesedela veľkosť tak uvidíme ako to bude s vrátením peňazí .

baja_24
autor
29. mar 2021

@simonetka67 To ma celkom zaujima, ze ci s tym vratenim nie su nejake problemy. nepisali ako dlho to trva cca? 🙂

simonetka67
29. mar 2021

Myslím že do 14 dní od schválenia.

baja_24
autor
6. júl 2021

@simonetka67 Ahoj, s odstupom casu, boli dake problemy s vratenim? 🙂

simonetka67
7. júl 2021

Nie, všetko prebehlo bez problémov 🙂Peniaze poslali spätne na účet .

victory7897
27. júl 2021

@baja_24 ja som im poslala späť tovar 9. 7 do včera ani obraz ani zvuk až som napísala email tak sa rozhybali, odpísali ze prijate vrátenie.. Ale peniaze stále nenabehli

romaninavar
28. sep 2021

@baja_24 možno oneskorene, ale predsa.. neviem či ste objednávali niečo, a či aj vracali, a akú skúsenosť máte. Ale ja som objednávala a vracala začiatkom septembra, do dnešného dňa nemám peniaze na účte. Na takéto dlhé trvanie nie som zvyknutá.. ak porovnám s Aboutyou, Zoot alebo Zalando, tak to je "sto a jedna". Nikdy už cez Deezee objednávať nebudem.. ani nebudem nikomu odporúčať..

romaninavar
28. sep 2021

@victory7897 prosím Vás, vrátili Vám nakoniec peniaze? Mám rovnaký problém.. s rozdielom, že mne na mail ani neodpovedali :D a ani na FB neodpisuju a to vidím, že si spravu prečítali..

alex_88
28. sep 2021

Dobry den. Neviem ci ste si aj vy vsimli, ale podla mna si zrusili info linku, na ich stranke som ziadne cislo nenasla, tak som hladala v starych objednavkach, tam som nasla, ale neda sa nan dovolat (dostanem odpoved, ze nevolam pocas pracovnych hodin, pritom by mali mat pracovne hodiny v tomto case). Na maily neodpisuju a na svoju zaplatenu objednavku cakam uz 2 tyzdne. Spravanie eshopu je nadmieru nekorektne. Moju prvu objednavku mi bez upovedomenia zrusili, vraj z dovodu, ze tovar nie je dostupny (to som sa dozvedela az ked som im zavolala ja, ze preco mi budu vracat peniaze). V tej objednavke som mala cizmy, ktore som si musela objednat na novo za viac penazi, pretoze mi ich odmietli poslat v ramci tej prvej objednavky. A to je prave ta vyssie spominana objednavka, na ktoru stale cakam. Uz sa zacinam zmierovat s tym, ze nedostanem ani tovar ani cizmy. Zvazujem kontaktovanie Obchodnej Inspekcie, neviem ci to nejako pomoze...

alex_88
28. sep 2021

@romaninavar Suhlasim s Vami, Z DeeZee som objednavala poslednykrat.

romaninavar
28. sep 2021

@alex_88 áno tiež budem kontaktovať SOI. Dnes som sa dovolala na české číslo spoločnosti Olzalogistic, jeden arogantný Čech má zrušil, že dnes majú štátny sviatok... Že mám volať zajtra.. tak uvidíme..

victory7897
28. sep 2021

@romaninavar vrátili áno keď som im napísala nabehli peniaze potom

romaninavar
28. sep 2021

@victory7897 ďakujem za informáciu. Dúfam, že sa tiež dočkám...

victory7897
28. sep 2021

@romaninavar mne sa zdá ze tiež nebol email že odoslané peniaze, len nabehli

ninka1234
29. sep 2021

dobrý deň, ak budete niekto kontaktovať SOI, rada sa pridám

simonetka67
29. sep 2021

Dievčatá ja som naozaj prekvapená z ich jednania . Ja som teda objednávala viac krát aj keď je pravda že už dávnejšie. Topánky prišli do 3 dní. Jeden pár som vrátila a cca do 2 týždňov nabehli peniaze . Je mi teda ľúto že takáto skúsenosť. Muselo tam asi prísť k nejakej zmene.

marcela1021
29. sep 2021

@ninka1234 aj ja sa pridám.

romaninavar
2. okt 2021

Prosim Vás, dajte vedieť, ak budete podávať niekto tu sťažnosť, pridám sa, mali by sme napísať hromadné jednu sťažnosť, čím viac nás bude, tým väčšiu váhu to na soi bude mať... Ďakujem za informáciu

narayan
2. okt 2021

Baby to vážne?? Ja sa chystám akurát vrátiť odtiaľ jeden plášť, čo mi prišiel... no a po prečítaní tohto fakt zvažujem, či je to dobrý nápad, aby som nezostala bez peňazí a aj bez plášťa...

romaninavar
3. okt 2021

@narayan mne už včera večer konečne prišlo potvrdenie, že peniaze vracajú.. trvalo to mesiac, na toto z iných e-shopov naozaj nie som zvyknutá.. nebudem už objednávať cez nich.. ja som postupovala rovnako ako pri iných e-shopoch (Zoot, aboutyou,Zalando) že objednala som aj za vyše 100€ a čo mi nesadlo vrátila.. mali mu vrátiť cca 80€ a na také prachy sa mi ťažko čaká až mesiac.. ja som zvyknutá to mať späť na účte za pár dní, čiže to človek ani nepocíti, že peniaze chýbajú... No otrasná skúsenosť s týmto Deezee.. nikdy viac, naozaj.

narayan
3. okt 2021

@romaninavar teda vratim a na mesiac s peniazmi pocitat nebudem, no hlavne ze vratia... dakujem za info 😉

daduska21
6. okt 2021

@alex_88 ja som bola doteraz spokojná,tiež už vyše mesiacom aca čakám na vrátenie peňazí. Volala som,aj písala. Uvidím. Ak nevybavil,obrátili by sme sa spolu.

daduska21
6. okt 2021

@romaninavar ja to budem tiež riešiť,môžem sa pripojiť?

daduska21
6. okt 2021

@romaninavar ja by som sa pri dala,už neskoro AC čakám na peniaze.

hyrka1
19. okt 2021

@daduska21 prosím vás podarilo sa vám v tejto veci niečo vyriešiť? Žiaľ tiež som od 27.9. nedostala peniaze za vrátený tovar aj keď mi síce odpísali, že sú ešte v lehote, pritom už ubehla 2 krát 14 dňová lehota. Ďakujem za odpoveď.

romaninavar
19. okt 2021

@hyrka1 mne vrátili.. ale trvalo to asi mesiac od ich prijatia vrátenej zásielky (dátum zásielky som si trackovala cez slovenskú poštu).

nikasamko
20. okt 2021

Neodporúčam, už 3týždne čakám na vraténie penazí za tovar, a pani na telefone mi kazdy raz povie to iste ... že nestíhajú 🤨 radšej objednajte z inej stránky .

daduska21
21. okt 2021

@hyrka1 tak,ja som im aj volala a povedala som,že som si poznačila dátum prijatia mojej zásielky a že to budem riešiť. Konečne po mesiaci mi prišli peniaze a teraz ešte čakám,už mi odpísali,že do 2 dní mi pripíšu peniaze na účet, to bola zásielka z 19.8.!

ninka1234
22. okt 2021

dobré ráno, peniaze mi ma viac ako po mesiaci vrátili, samozrejme som sa im vyhrážala SOI. Z tohto obchodu nikdy už neobjednám.😠