Mám si zrušiť Instagram?

andrej77990
19. máj 2024

Ahojte mam instgram s plno flws, ale nejde o to , ale skor o to co tam zazívam /
Plno ludi dava like na stories , ale nik nenapise ani raz
Mam dalsi problem 1 typka nie priatelka ma celkom obmedzuje zakazuje mi pisat s ludmi co mi asi konecne niekto napise ci chlap alebo zena ich blokne
Zamyslam sa nad tym ci si zmazat instagram mam 10,7k
Ale rozmyslam co mam s toho bavim ich ja na stories ale odpoved na pribeh to nie
Kazdeho vzdy nieco povzbudi ked ich podpori clovek ano like nadavaju ale ovela viac by som ocenil keby aj napisali
Som dobrak a mam pocit len ze kazdy to zneuziva pokym nepomozem
Co je fakt lepsie ? Zrusit ho alebo co by ste robili ?

really8
20. máj 2024

@andrej77990 instagram nie je dolezity. Ak to prinasa viac starosti ako radosti, netreba ho drzat zubami nechtami.

0silvia0
20. máj 2024

@andrej77990 ako vies pomoct na instagrame? (Som dobrak a mam pocit len ze kazdy to zneuziva pokym nepomozem)

dadis
20. máj 2024

Ten priatel ta obmedzuje? Tak ho zrus. Preco cakas od instagramu socialnu interakciu? Ze das storku, ze sa ludia pozru, ze maju zaujem? Su len zvedavi. Ten instagram si nechaj, buduj si publikum, ked budes starsia, mozno najdes nieco, co budes vediet zmonetizovat, spoluprace, vlastny biznis a pod. Ale viac ako biznis a zabavu od IG necakaj. Ked chces komunikovat, napis nejakej kamaratke a chodte von, stretavaj sa, buduj si priatelstva mimo socialnych sieti.

diewcatqoo
20. máj 2024

Sakra, ja som asi uz velmi stara, ked takymto problemom nerozumiem.

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kikavadi
20. máj 2024

@diewcatqoo presne toto mi napadlo, ze na takéto prkotiny som už asi stará 😁 pri tomto si človek uvedomí to šťastie vyrastať bez internetu, budovanie skutočných, reálnych priatelstiev a nie zbieranie like-ov a komentov. To isté radím autorovi/autorke...kľudne zruš instagram,.začni žiť 😊

dadis
20. máj 2024

Baby, neradte jej zrusit si IG. Ma vyse 10k followerov, ved to je velmi prakticke vyuzit, skoda taky ucet rusit. IG je nastroj na reklamu a zarabanie penazi. To je ako by ste niekomu radili spilit billboard na pozemku, aj ked moze mat z neho prijem za reklamu.

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dadis
20. máj 2024

@taynee Nerozumiem.

dskjhfdlkdjhl
20. máj 2024

@andrej77990 Ja si myslim, ze instagram je v tomto pripade najmensi problem😉

andulka1988
20. máj 2024

@andrej77990 a teraz sa začni zamýšľať nad mierom na zemi.

deedol
20. máj 2024

@dadis pise to chalan a 1 typka = dievca.

dadis
20. máj 2024

@deedol 😅🤣🙈 uz chapem

jaskolka
20. máj 2024

@andrej77990 ja nechápem skoro nič z toho, co píšeš. Nejaká cudzia "typka" ani neviem co to je za slovo ti dačo zakazuje? 😮🙈
No už len cudzí človek by mi kázal co kde a s kým písať.
A ako na tom i internete ty pomáhaš? Tým písaním ci ako? A vadí ti, ze nikto ti neodpisuje? A prečo by ti mali cudzí ľudia povinnosť odpisovať?
Ci o co presne ide? Lebo ja fakt nechápem absolútne celý tento príspevok

jaskolka
20. máj 2024

@diewcatqoo ja tiez vôbec nerozumiem, co vlastne dotyčný rieši

domak2
20. máj 2024

Uz len to, že sa na sociálnej sieti pýtaš, či zrušiť inú sociálnu sieť je na zamyslenie. Iný problém je ze ti typka niečo zakazuje.

viestta
20. máj 2024

@andrej77990 Andy, kolko mas rokov?

vanilkovazmrzka
20. máj 2024

Nemam pocit, ze by si bol mentalne v poriadku.

martinkatinka
20. máj 2024

@jaskolka nechcela som vyzerat ako blba, ze som to nepochopila 😆 ale asi som to nepochopila...
A to za co tam mas tolko tych followerov?

k47
20. máj 2024

Ako ti moze nejaka typka blokovat ludi? Co ti lezie do uctu? Zman si heslo a pocli ju kade lahsie. A odblokuj ludi co ti pisali. Ked mas zablokovaneho kazdeho, kto ti napise, tak jasne, ze nemas komentare.
Ale inak sa zhodujem s vyssie spomenutym - na istagrame ludskost nehladaj. Nie je na to stavany. Je stavany na reklamy.

egonsk
20. máj 2024

@andrej77990 virtualny svet je bezcenny, hraju sa tam virtualne zivoty a ludia sa pretvaruju. Kludne zrus a nenechaj sa ovplyvnit falosnou iluziou oblubenosti. Z tych folowerov urcite nepoznas ani 100, tak naco su ti ludia, co ta zdravia iba?

januska12323
20. máj 2024

Ja nerozumiem aký máš problém, píš si s kým chceš, reaguj na koho chceš a ak ťa niekto obmedzuje vyhoď ho zo života. Inak dúfam, že máš max 15 rokov.

rozculena
20. máj 2024

a čo ti majú na tie stories písať? Nechápem...Ja si tiež pozerám storky,ale neviem,prečo by som tam mala písať.Ako ti môže niekto cudzí blokovať foloverov?

marca12
20. máj 2024

Ja by som nerusila. Tolko fanusikov,to musela byt dlha cesta. Skor si daj pauzu napr na tyzden,dva,mesiac a uvidis co dalej. Vela influencerov si dava pauzu,ked uz toho maju dost. Ale urcite nerus. Ucet vies aj spenazit,ked uz tak na tom zarob,ked si v tom tak dobry,dobra,ked mas tolko fanusikov.

pink_lady
20. máj 2024

Cely IG je jedna iluzia...
Zarabanie na druhych. ...Uplne sa mi sprotivili v poslednej dobe profily ktore zarabaju na svojich deťoch, svojej rodine, adoptovanych deťoch, pestunskych deťoch, rovnako profily typu vzťahova poradkyna - bez dakeho vzdelania, len na zaklade toho ze sa prednedavnom vyhrabala sama zo sra*iek, ........postupne to odstavujem, blokujem....
A TY autor, zacni zit realny zivot ...

wolf_
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrej77990
autor
20. máj 2024

@taynee súhlasím ale nevidím v tom zmysel už

andrej77990
autor
20. máj 2024

@martinkatinka streamer zabávač

andrej77990
autor
20. máj 2024

Ak chcete dám vám kľudne môj Instagram ale nejde mi o follows
Ide o to aký ľudia sú tam väčšinou hádky vytvárajú a všade hľadajú len a len aby mohli človeka uraziť človek ich blokne ďalších milión fake
Zlate časy keď sme žili bez instagramu

lakebabe
20. máj 2024

Tak na toto som ozaj stara , fakt som rada ze sme vyrastali v normálnej dobe