Deagostiny Disney audio rozprávky

saxana000
20. aug 2021

Ahojte mate niektora objednane tieto nove knizky s audio figurkami?
My cakame kazdym dnom ze pridu.objednali sme predplatne ale hlavne islo o prve cislo lebo mame levi kral maniu zvazujem ci ma vyznam zbierat vsetkych 80 alebo po case zrusit predplatne?Napiste sem ktore ich mate svoje postrehy
Plusy?minusy?spokojne? Nespokojne?chytili sa na to deti zatial?

gabika20
20. aug 2021

Ahoj. Dnes nam prisiel prvy balicek. Mali sme v nom 2 knizky, 2 postavicky, 2ks puzzle a reproduktor. Knizky su velmi pekne ako aj rozpravky na pocuvanie, ci figurky.. urcite chceme pokracovat v odoberani kniziek nakolko mame viacero oblubenych Disney rozpravok a myslim, ze cena 9 eur za knizku s figurkou je primerana 🙂

hlodavcek1
5. sep 2021

@gabika20 ahoj. Prosim ta, ako dlho po objednani ti to prislo? Ja som prave objednala predplatne a chcem vediet, ci nam ten prvy balicek do mesiaca pride. Dakujem krasne

gabika20
5. sep 2021

@hlodavcek1 ahoj, netrvalo to dlho..myslim, ze do tyzdna nam prisiel balicek 🙂

hlodavcek1
5. sep 2021

@gabika20 perfektne. Dakujem za odpoved 🙂

lubik111
15. sep 2021

@gabika20 ahoj, tiež by som chcela objednať ten reproduktor s figúrkami a knihami no nevieš náhodou ako to funguje celé, koľko tam je tých figúrok.... To sa akože registrujem a bude mi to chodiť automaticky a tiež sťahovať platbu? Je tam aj nejaka figúrka na ktorú si môžem nahrať čo ja chcem?

saxana000
autor
16. sep 2021

@lubik111 reproduktor pride.iba s 2 cislom samostatne sa objednat neda.mozes.behat po stankoch a zhanat jednotlive cisla alebo si objednas celu kolekciu a bude ti posielana automaticky kazde.cca 3 tyzdne kniziek je 80 v serii.prva stoji par supov ostatne 9 eur kus.postou chodia po 2kusy.figurky su nacipovane ty si na nenehras nic.platbu si mozes urcit bud ti stiahne z karty alebo uhradis sekom.

gabika20
16. sep 2021

@lubik111 ahoj. ja som si dala predplatne, platba šekom.. v prvom balíčku prišli 2 knihy, 2 figúrky, 2 puzzle, reproduktor za 10,98 eur a šek, ten treba uhradiť do 14 dní čiže priamo kurierovi neplatíš nič..doprava je vždy zadarmo.. ďalšie knihy chodia po 2ks aj s figúrkami pričom jedna stojí tusim 9 eur..neskor od urciteho cisla budu chodit knihy po 3ks..predplatne mozes chocikedy zrusit.. nam sa velmi pacia a uz ozaj cakam na dalsie lebo tieto citame, pocuvame pred spanim dokola 😀

nikoleta1234
16. sep 2021

@saxana000 mame zatiaľ 4 knihy, sme spokojní, plánujem odobrať vsetky

lubik111
16. sep 2021

@saxana000 to akože budeš mať 80 kníh a 80 postaviciek na reproduktor?

saxana000
autor
17. sep 2021

@lubik111 ano tak

lubik111
17. sep 2021

@saxana000 a ešte jedna otázočka koľko strán ma cca jedna kniha a ako dlho ide jedna rozprávka na tom reproduktore? Ďakujem

saxana000
autor
17. sep 2021

Rozpravka ma asi 8 minut.. Knizka ma 27 stran

gabika20
17. sep 2021

Tie rozpravky su tak pred spaním akurát na prečítanie, vypočutie .. syn podľa nálady si vyberie buď mu mám čítať alebo si sám pustí na počúvanie.. ja už mám na ceste ďalšie 2 lebo Snehulienku a Levieho kráľa ideme dokola 🙂 tie rozprávky som čítala ja ako malá, teraz moje deti a verím že neskor posuniem minimálne knihy vnúčatam 🙂

lubik111
17. sep 2021

@saxana000 ďakujem krásne ste zlatá

lubik111
17. sep 2021

@gabika20 ďakujem zea info

saxana000
autor
19. sep 2021

Tak dnes obrovske sklamanie prestal nam fungovat repracik.z nicoho nic.nabity na 100% jednu rozpravku prehral a dalsiu uz nespustil.akurat ked nam prisli dve dalsie figurky..mala je nestastna.co som citala fora v cechach s tym bol dost problem co sa tykalo reklamacii.aj ukonceni predplatneho.uvidi ako pochodim.nerada by som cakala mesia-dva na vybavenie reklamacie.mam sto chuti objednat to odznova kaslat uz na 10e nech je reprak cim skor doma..

lubik111
19. sep 2021

@saxana000 tak to mi je ľúto, nech sa vám to čím skôr podarí teda aby ste mohli počúvať

saxana000
autor
19. sep 2021

@lubik111 objednala som to nanovo.ratam do 3 dni bude doma ked pride prva zasielka s reprakom vyplatim a stopnem to hned nech.a budem este dufat v reklamaciu.toho nasho povodneho.repracika.pripadne si pojdem ulovit este jeden ked zacne v oktobri stankovy predaj lebo knizky a figurky su parada ale ten reprak bude totalny smejd.a to malej nespadol ani ho neobliala nicim.ked to robia pre deti mohlo by to mat zivotnost taku aby prezil aspon kym sa po 20ku dostaneme.

lubik111
19. sep 2021

@saxana000 tak to teda hej no. Preto som sa toľko pýtala lebo švagriná majú niečo podobné len oni žijú vo Švajčiarsku a ten reprak je obalený v koži a pod tým je akoby molitan, proste aj pri páde sa to nemôže poškodiť a jednu figúrku majú takú ze sa na ňu dá cez Bluetooth nahrať čokoľvek aj vymazať či už rozprávky alebo básničky či pesničky.... A ďalšie figúrky sú fixné, každá z figúrok majú miesto/tlačítko na zvysovanie/znižovanie hlasitosti a tuknutim/dotykom na repracik sa da ako keby pretacat/ posúvať na ďalšiu rozprávku alebo pieseň na danej figurke. Maju to troškou premakanejšie no....

saxana000
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
saxana000
autor
20. sep 2021

Pridavam skusenost s reklamaciou.mozno sa niekomu zide.dovolat sa chvilku trva ale zdvihla ma zlata mila baba ktora bola velmi ochotna s reklamaciou problem nebude do 3-4 tyzdnov by mala nova karta prist.bolo potrebne zaslat mailom kratke video ze reprak skutocne postavicku nenacita.klasicke video z telefonu vsak g mail neodoslal z kapacitnych dovodov.vyriesili sme to z google disk uloziska kde som im len povolila pristup k videu a k jeho naslednemu zdielaniu.moj plan s novou objednavkou na preklenutie reklamacneho obdobia narazil na maly problem a sice ze na jeden uzivatelsky ucet sa neda spravit viacero predplatnych kazdu dalsiu objednavku im vystornuje a vyhodi..tu mi pomohla znova infolinka kde sa mi ozvala mila pani z ciech a za par sekund mi tuto novu objednavku povolila pripomenula mi ze hned po zaplateni mam zavolat aby som druhe predplatne zrusila a neplatila subezne dve serie.a so zelanim pekneho dna sa rozlucila.verim ze bude uz vsetko v poriadku.

mirka612
12. okt 2021

@saxana000 dobrý deň, písala som vám správu

misa2704
21. okt 2021

@saxana000 ahoj uvádzajú na stránke len toto číslo 220839090 a teda hlasi mi ze volané číslo neexistuje. Ci treba nejakú predvolbu? Totiž potrebujem tam zavolať lebo som zadala kartu a ukázalo mi ze mi stiahlo prvú platbu 10,98€ a potom v čakajúcich platbách som mala ďalších 10,98€ a 0,05€. Nechápem tých 5 centov. Ja som ihneď volala do svojej Banky ze som nepotvrdila uloženie karty na ich stránke a oni mi poradili ze radšej zablokovať kartu a tým pádom mu tu čakajúcu platbu zrušia. Tak sa aj stalo. 10,98€ odtiaľ zmizlo ale 0,05€ mi tam stoji. Preto tam potrebujem zavolať ze co ako ďalej radšej si to budem platiť šekom len chcem poriesit tych blbych 5 centov nech mi potom nenaučtuju cosi no a knihy by sme chceli aj iné s postavičkami. Viem splasila som sa a neprecitala podmienky a teda nevedela som ze po prvej platbe kartou si ju oni automaticky uložia a budu sťahovať peniaze a posielať knihy až do počtu 80 🙈toľko až nechceme. To si rada kúpim v stánku a vyberiem co sa nám bude páčiť a nie takto ze tu posielajú zaradom.. a ďalšia vec po prihlásení mi ani neukazuje moje predošlé objednávky takže znova ak chcem niečo hodí mi automaticky objednať prémium. Je to dosť komplikovane . Ďakujem za dočitanie až do konca

saxana000
autor
22. okt 2021

@misa2704 tych 0.05 centov je normalnych riesili to baby na stranke ze najprv stahuju tych 0.05 aby preverili existenciu uctu..potom odide platba za prve cislo to je tych 10.98 neviem sice preco vam to odislo opacne..ak mate vytvorenu osobnu zonu treba sa cez nu dostat na moje otazky a kontaktovat ich. Ak si zadala platbu kartou tak si povolila automaticke strhavanie.pockaj si na prve cislo ktore pride podla cisla faktury predplatne zrus mailom a vytvor si objednavku nanovo od 3-ky s platbou sekom alebo mozes zhanat po stankoch iba tie ktore budes chciet
Cislo zadaj takto 02/20839090 ja som sa dovolala

saxana000
autor
22. okt 2021

@misa2704 ale pozor ak zrusis predplatne z prveho cisla nebudes mat narok na reklamaciu ak sa ti pokazi reprak..

misa2704
22. okt 2021

@saxana000 ďakujem za číslo dovolala som sa konečne 🙂 pani bola milá všetko mi vysvetlila. Zrušila mi to ona s tým ze už si buď objednám nanovo od čísla 3 alebo budem hľadať po stankoch tie ktoré sa mi budu páčiť. 80 kníh mi príde dosť malého to prejde časom a co s tým potom. Ohľadne reklamácie repraku som sa tiež informovala. Tak aj keď som zrušila odber tak mi to aspoň ona tvrdila. Povedala ze zatiaľ ak bol problém vyreklamovali s tým ze stačí poslať reklamáciu s krátkym videom

saxana000
autor
22. okt 2021

@misa2704 ono s tou reklamaciou to je cista katastrofa my cakame uz 5 tyzdnov a vyraklamovaneho repraku zatial nikde.teraz isli do stankov tak sme si kupili radsej este jeden do zalohy..aj to je poriesenie..
V pripade pokazenia karty mam zas dohodu s jednou maminou v cechach co potrebuje len reprak tak som kupila este jeden balik kartu si nechavam a reprak s knizkou budem posielat jej cez zasielkovnu..
A vsetci su spokojni.. 😉

misa2704
22. okt 2021

@saxana000 super tak to si porušila bombovo 🙂)) ja budem číhať po nových knihách keď vyjdú . Nemáš prehľad ktoré dátumy budú vychádzať? Nechcem už objednávať budem riešiť stanky

saxana000
autor
22. okt 2021

Kazde dva tyzdne v stredu myslim.cize teraz 3.11 najblizsie

alexk12
23. okt 2021

@saxana000 ahojte neviete náhodu kde v obchode sa dajú kúpiť dakujem