Zázračné kvapky na plodnosť Gynex a Inofolic - rady nad zlato.

lienka_9
3. apr 2020

Baby toto su tie zazracne kvapky na podporu otehotnenia? Naozaj to pomaha? Môže sa to brat aj spolu s inofolicom a alchemilkovym cajom? A ake je davkovanie? Beru sa celý cyklus? Ďakujem.

yellow28
3. apr 2020

@lienka_9 neviem Ti povedat ohladom plodnosti, ale ja mam 7 cm myom, kazdy mesiac som brutalne krvacala aj 2 tyzdne vkuse...tiez mi niekto poradil tento pripravok a fakt sa mi cyklus aj krvacanie upravilo...spomenula som to gynekologovi a on mi povedal, ze nema vedecky potvrdene ucinky, no ak mi to pomaha, nech kludne uzivam....cize zhrnutie - mne tento pripravok pomohol...ale...vela vela vela robi psychika cloveka...

retatka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
yellow28
3. apr 2020

@retatka mne to zabralo ze hned po mesiaci....davam si kazde rano a vecer 7 kvapiek a po 3 tyzdnoch je tyzden pauza...zabudla som napisat, ze uzivam gynex...a to mi uz dvaja gynekologovia odporucali vybrat celu maternicu, co som odmietala...tento moj treti a posledny zatial Dr. Slezak (uznavany odbornik) ma zatial sleduje od oktobra 2019....

glass99
3. apr 2020

No neviem ci zázračne, inofolic dom brala vyse roka, strašne prachy a nic...gynex mi este viac narusil cyklus, s alchemilkou opatrne tá len do ovulacie sa pije....po 4 rokoch skusania nic, az ivf

marinecka95
3. apr 2020

@glass99 súhlasím - gynex aj inofolic nesadne hocikomu - mne narušil cyklus aj jeden aj druhý produkt s nepomohlo ani dlhé užívanie

bona69
3. apr 2020

Pre mňa boli zázračné, brala som ale aj vitex k tomu, brala som 3 týždne tiež ráno a večer po 7 kvapiek, týždeň pauza a zas 3 a 1 týždeň kým som mala vo fľaštičke, takže dva cykly, tretí som brala inofolic s vitexom, ten som brala už tretí cyklus (vitex) a v tom cykle som už po roku a pol ostala tehu. Držím palce

retatka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veronika342
3. apr 2020

@lienka_9 ja som užívala inofolic ráno a večer a gynex 3x3 kvapky 🙂 a neviem či pomohlo to, ale v daný mesiac sa zadarilo 🥰❤️

iwuskapoh
3. apr 2020

Nema niekto na predaj Gynex ?

retatka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucijalucy
3. apr 2020

U nás pomohla táto kombinácia. Plus priateľ bral Folandrol. Gynexu som brala ráno 7 kvapiek a večer 7 kvapiek, zapíjala som to vodou s Inofolicom. Tri týždne som brala kvapky a potom týždeň pauza. Po 4 mesiacoch sa nám zadarilo.

lienka_9
autor
3. apr 2020

@lucijalucy a tieto konkretne kvapky ano?

lucijalucy
3. apr 2020

@lienka_9 Áno, Gynex.

iwuskapoh
3. apr 2020

Môžem sa opýtať inofolic combi ste užívali ? Či iba obyčajný ? Lebo ja som 2 mesiace užívala inofolic combi a mala som hnedé Výtoky stoho aj zle mi znich bolo :/

lienka_9
autor
3. apr 2020

@iwuskapoh ja uzivam mesiac obycajny

angela85
3. apr 2020

Ja som brala gynex, ale brala som na iné problémy. Po pôrodoch sa mi postupne cyklus skrátil na 26 a potom na 23. Pred tehotenstva mi som mala 28 a teraz mám zas 28 a ešte na SZ. SZ sa mi zmenšila na tretinu a uzlik sa mi tiež zmensil

lija22
3. apr 2020

@angela85 ahoj ohladom SZ ak mozem. este nieco si pridala okrem gynexu?

angela85
4. apr 2020

@lija22 Ešte ten ich krém,s ktorým som si natierala krk.

lija22
4. apr 2020

@angela85 myslela som si. dakujem 🌷

nini1010
4. apr 2020

Ale prd,je to podpora zdraveho fungovania zenskych organov,nie zazracne kvapky 🤦‍♀️ je to nieco ako vitamin.

nikca101
4. apr 2020

nám sa nedarilo 3 mesiace tak som sa tiež dala na kvapky gynex v kombinácii s alchemilkovým čajom a kyselinou listovou a zadarilo sa hneď v ten mesiac.. ale fakt neviem či to bolo týmto alebo tým že sme sa začali snažiť každý deň 😉 😀 však sú to len bylinky takže ak nepomôžu rozhodne neuškodia

zufalka6586
4. apr 2020

@lienka_9 ja som gynex uzivala dva mesiace 3x7kvapiek, tri tyzdne tyzden pauza. Marec som si dala pauzu lebo chcem vyskusat co to spravi. Ja som mala neskutocne bolestivu ms, krvacanie take ze som myslela ze uz vykrvacam..ale samozrejme ze som si gynex kupila kvoli tomu ze sa nam nedari otehotniet. Sice tehotna niesom zatial ale co sa tyka ms tak az tomu neverim. Ani neviem ze nejaka mala prist, prisla ako hodinky, krvacala som jeden den a tri dni take slabsie. Ked sa to opakovalo aj druhy cyklus isla som gynekologovi ci som neni v prechode😂 cize mne aspon takto pomohli a odporucam aspon vyskusat. Hned po prvom pouziti su citit vysledky

retatka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zufalka6586
5. apr 2020

@retatka mne to velmi pomohlo. Miesto 6-7dni krvacam 1den a 3-4dni len take spinenie. V marci som to vysadila tak cakam aku ms budem mat. Nasadila sim ho prvy krat v den ms a uz tu dalsiu sim mala uplne inu. Drzim palce snad pomoze🍀

retatka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zufalka6586
5. apr 2020

@retatka trebs skusit. Najvyssiu davku 3x7 kvapiek. Gynex su urcene na hormonalnu nerovnovahu tak verim ze pomozu. Ved ja som stym bojovala 8rokov a nic mi nepomohlo. Ale ja som isla do toho stym aby mi pomohli otehotniet a nakoniec ma zbavili dlhorocneho problemu. Treba ale aj tomu verit🍀 som zvedava snad pomozu. A ked nie prvy mesisc tak netreba ichc hned vysadit, skuste ich aspon tri mesiace pit🙂

claudi2011
20. apr 2020

Ahojte prosím Vás viete mi niekto poradiť. S priateľom sa snažíme o bábätko cca rok. Cyklus mávam tak 27-28 Dc. Na 22. DC som mala trochu krvy a potom už len špinenie 4 dni ale len veľmi slabe. Na 27. DC som začala užívať INOFOCIL 2 sáčky denne. Dnes som 33.Dc a menštruácia nikde, len veľmi boľavé prsia a bolesti v krížoch, stále chodím na wc a mierne cítim že ma sem tam páli záha a zvýšená telesná teplota 37,2- 37,5. Testy sú ale negatívne, včera sa mi zdal mierny duch na teste ale to som si asi len veľmi priala. Nemá s týmto prosím niektorá skúsenosti. Keďže v tejto situácii je aj veľmi ťažko sa dostať k doktorovi 😭 Môže to byt z Inofolicu aj keď ho užívam tak krátko ? ďakujem Vám

zufalka6586
20. apr 2020

@claudi2011 ono mohla byt posunuta ovulacia tak mozno preto neukaze test. Ale bolestive prsia, krize, zaha...to su priznaky tehu. Skus si spravit test za dva dni🙂 dufam ze ms uz ani nepride. 🍀

claudi2011
20. apr 2020

@zufalka6586 ďakujem pekne tak je tam stále nadej ❤️

evicka9294
24. jún 2020

Ahojte baby pomohly vám gynex kvapky otehotniet? Ďakujem za kazdu odpoveď

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre