Všetko je v poriadku a aj tak nemôžem otehotnieť

ivulienka28
23. jún 2017

Ahojte...potrebovala by som poradiť...už dlhší čas sa snažíme o babatko, ale zatial ziadny výsledok...priatel bol aj na spermiogram a vsetko je v poriadku...ja som tiež podstúpila pár vyšetrení...začalo to laparoskopiou kde mi zistili, že jeden vajcovod je neprechodný a druhy len čiastocne...a potvrdila sa aj endometrioza...bola som aj na prefukoch....a výsledok žiaden...aj folikuli sú stále ok, máme aj plánovaný sex a aj tak nič...tak uz fakt neviem kde by mohol byt problem...mam v poriadku aj stitnu zlazu vsetky vysledky su v podstate ok....nema s tym niekto skusenosti kto by mi vedel poradit ako dalej???beriem utrogestan aj clostylbegit aj estrofem, ale popravde uz sa nechcem napchavat tymito liekmi uz ich beriem pol roka a aj tak nič...dakujem

ikonica
23. jún 2017

este mi popri tom co uz mas vsetko za seboi napadlo ci tvoja imunita nezabija pertnerove spermie alebo take nieco... reproimunologia... ale poradim asi to, co by pomohlo aj mne... vykaslat sa na cele snazenie.. ked som to urobila, tak sa zadarilo... bohuzial radost trvala kratko.... je pravda, ze psychika robi vela.....

ivulienka28
autor
23. jún 2017

no mam ist este na reprodukčnú imunologiu...no to mi je lúto....no ja sa snažím byť po psychickej stránke ok hehe....ale tak občas to nejde...

lienka737
23. jún 2017

Na folikulometriu chodíš? pregnyl nepichali?

ivulienka28
autor
23. jún 2017

chodim kazdy 12-nasty den...aj pregnyl uz mi pichali a dalsi mam v chladnicke....

lienka737
23. jún 2017

@ivulienka28 a rastú dobre aj praskajú dobre?
Potom už len ta reprodukčná imunologia.

ivulienka28
autor
23. jún 2017

doktorka je pomaly stale nadsena akej su dobrej velkosti..stale mi hovori no tak teraz by to mohlo vyjst...ale tak zatial nevyslo🙂)))

ivulienka28
autor
23. jún 2017

Ale či praskajú dobre to neviem....

lienka737
24. jún 2017

@ivulienka28 treba aj to skontrolovat. A este mozu byt folikuly prazdne, resp. vajicka slabe. Je toho strasne vela, co moze byt pricina. Aj potravinove intolerancie napr.

juliet86
24. jún 2017

@ivulienka28 kolko ste sa snazili predtym? Kolko teraz? Kolko mate rokov? Mate obaja v norme bmi? ? Fajcite? Pijete alkohol? Mavas orgazmus pri sexe? Mozno komplet geneticke vysetrenia co robia v prahe...

ivulienka28
autor
25. jún 2017

@lienka737 ako zistím ze praskaju???

ivulienka28
autor
25. jún 2017

@juliet86
Ja mam 32 a priateľ 37...ano mame v norme bmi...nefajcime...a alkohol prilezitostne...viac pivo a víno ako tvrdý alkohol🙂))mavam ale nie stale...aj to nejak súvisí ci????a nechránený sex mame už vyše 4 rokov...a co sa tak snažíme tak už viac ako dvaroky...a posledný rok i tenzivne...priateľ má spermiogram v poriadku...a co zisťujú tými geneticky mi testami@???

ivulienka28
autor
25. jún 2017

Ale este jedna vec...ked som chodila z bývalim pred 9 rokmi som otehotnela ale potratila....a teraz to proste nejde

sweetlip
25. jún 2017

@ivulienka28 Ahoj,skus vyskusat este inofolic,ten upravuje hladinu hormonov a pomaha rast vajickam.Mne urolog pri spermiograme povedal,ze to mame skusat aj v inych polohach (vyvrcholenie) ze sa moze stat ze napr jedna zena otehotnie zo zadu,niektora ked lezi na chrbte.Tiez je dobre po sexe ostat pokojne lezat aspon 20 minut,ziadne podkladanie zadku vankusom alebo sviecky,ci nohy hore.Proste len kludne ostat oddychovat.Tiez este mozes skusit gel na podporu pocatia.Vytvara to dobre prostredie pre pohyb a prezitie spermii.A ked si otehotnela raz tak to znamena ze mozes aj druhy raz.Drzim ti velmi palceky nech mas co najskor vytuzene //

lucinka511
25. jún 2017

@ivulienka28 podlana je problem v tvojich vajcovodoch.jeden nepriechodny.druhy ciastocne,znamena ze kazdy mediac mas len 25%sancu otehotniet....mozno to vajicko sa tym ciastocne upchatym.nevie oplodnit...skusala si sa opytat na nazor aj v centrach pre umele oplodnenie?alebo inych odbornikov?na nete je dobry jeden lekar.kt ma onlune poradnu..vygoigli si online ppradna dr Jana Sulce

ivulienka28
autor
25. jún 2017

@sweetlip ďakujem veľmi pekne...Inofolic.mam ale beriem.ho popravde nepravidelne...a ten gél kde zozeniem????

ivulienka28
autor
25. jún 2017

@lucinka511 super dakujem za radu...

natalia11111
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ivulienka28
autor
25. jún 2017

@sweetlip a inak beriem okrem inofolicu aj clostylbegit,utrogestan a estrofem...a ani tieto hormóny nejak.nezaberaju..

sweetlip
25. jún 2017

@ivulienka28 Najdes ho na internetovej lekarni.Skus ten pre-seed.Inofolic zacni fakt podstivo a pri snazeni o otehotnenie uzivaj 2x1 sacok.Ja som po nom ostala dva krat tehotna po mesiaci uzivania

sweetlip
25. jún 2017

@ivulienka28 podla mna ty uz si precpana vsetkymy tymy liekmy.Fakt vyskusaj mozno aj ty budes potom patrit k tym stastym ako ja 😉

deniska2706
25. jún 2017

My sme sa tiež nejakú dobu snažili. Síce nie tak dlho ako vy ale už ma to začínalo hnevať. Potom som si povedala že už sa kašlem nato a nebudem tým sústavne zamestnávať svoju myseľ.začala som brať femibion1.po sexe som si vylozila nohy a inak nič. Chcela som tomu dať čas.všetko príde keď to ma prísť. A do mesiaca sme boli tehu😊.ani neviem ako sa to stalo.asi len staci vypnúť mozog nad tým a užívať si sex a doplniť vitamíny. A možno nie. Len píšem ako sme otehotneli my.držím palce ☺

ivulienka28
autor
25. jún 2017

@sweetlip brala som.inofolic pravidelne aj tak nic...teraz len posledné tri.mesiace len nepravidelne...ale vyskúšam opat...dik

ivulienka28
autor
25. jún 2017

@sweetlip áno už aj ja mam dosť tých liekov...už ma to nebaví napchavat sa s tym🙂))

ivulienka28
autor
25. jún 2017

@deniska2706 ďakujem veľmi pekne...asi je to fakt všetko v tej mojej hlave aj priatel.mi to rozprava....no len povedz tej mojej debilne hlave aby s tým prestala hahaa

lienka737
26. jún 2017

@ivulienka28 Ci praskajú zistíš najspolahlivekšie ultrazvukom. Mne ho robil lekár.
Druhá možnosť je meranie bazálnej teploty, pokial po ovulácii stúpne aspon o 0,3 stupna oproti predchádzajúcim teplotám bez užívania progesteronu (utrogestan, duphaston a pod.) tak ovulácia prebehla.

lienka737
26. jún 2017

@ivulienka28
Prosím Ta kedy a načo užívaš ten Estroferm?
To súčasne s Clostilbegytom?

Koľko cyklov si užívala Clostil?

ivulienka28
autor
26. jún 2017

@lienka737 Estroferm beriem len pol tablety rano a vecer spolu z utrogestanom od 16-nasteho dna az po 25 deň. Clostil beriem uz skoro pol roka...A preto ma uz poslala aj na reprodukcnu imunologiu lebo ze uz to trva dlho...

ivulienka28
autor
26. jún 2017

@ivulienka28 A neberiem Estrofem sučasne s Clostil...

ivulienka28
autor
26. jún 2017

No ja chodim k doktorke na 12-nasty den ale to len kontroluje ci su tam nejake folikuly a ci su dobrej velkosti...

lienka737
26. jún 2017

Tak by mala ešte aj skontrolovať, či a ako praskajú.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre