Uhniezdenie a kŕče

25. apr 2023

Ahojte cítili ste pri uhniezdeni silne bolesti v podbrušku a bolesti chrbta a krížov? Som 11dpo a na pms je skoro.. tak neviem ci by to mohlo byt uhniezdenie alebo iny problem

anjelicek26
25. apr 2023

1mm vajicko sa implantuje do sliznice maternice, ktora prakticky nie je citliva na bolest? Toto skutocne SILNE bolesti podbruska ani krizov nesposobuje... skus hladat inu pricinu... mierne spinenie pri uhniezdeni moze byt, ale tuto moze byt cokolvek, aj rozbiehajuci sa zapal obliciek, mechura, cohokolvek...

autor
25. apr 2023

@anjelicek26 dakujm za odpoved, ak by to neprešlo zbehnem k Dr. Fakt akokeby mal prist menzes ale ja mam aj 35 dňové cykly

anjelicek26
25. apr 2023

Tak ovu sa vie posunut, ale to by sa MS zajtra rozbehla...kup si v lekarni papieriky na moc a skus si spravit. Zapal by malo byt vidno na tom.

autor
25. apr 2023

@anjelicek26 možno sa rozbehne a problem vyriešený. Zápal moze byt aj bez pálenia a častého mocenia?

anjelicek26
25. apr 2023

Moze, ved zapalit sa vie kadeco, ja som mala zapal maternice minuly rok a poviem ti to je hodne neprijemne :( Vysoke crp a mocak bol OK, v stere z maternice nasli streptokoka, tri tyzdne to preliecovali...

autor
25. apr 2023

@anjelicek26 uf ani nestraš

anjelicek26
25. apr 2023

To je - asi - zriedkave...uvidis rano, mozno sa MS rozbehne... tie jarne cykly byvaju kratsie celkovo.

sono2
25. apr 2023

Ak intenzívne bolesti tak v čase ms ináč fakt nie

autor
25. apr 2023

@anjelicek26 nepohnevala by som sa, uz ked to nevyslo tak nech to je cim kratšie a další cyklus blizsie 🤦‍♀️

autor
25. apr 2023

@sono2 dakujem

selena_luna
25. apr 2023

Ja som mala bolesti, ale nie z uhniezdenia, ale z cysty, ktora sa vytvori zo zlteho telieska. Normalne ma seklo v krizoch, odlezala som si to. Tak mozno aj takato tehotenska cysta.

elenita
25. apr 2023

@autorka Vies co, ja som tiez v tomto cykle asi 5-6 dni po ovulacii mala presne taketo bolesti, ako ked mam kazdu chvilu dostat ms. Bolesti krizov a podbruska. Trvalo to nejake 2 dni a preslo. Takze netusim, co to bolo 🤷‍♀️ Ms mam dostat az o par dni.

autor
25. apr 2023

@selena_luna začínam sa bat ci oblicky alebo cysta alebo co

autor
25. apr 2023

@elenita no vidis ja som sa s tym doteraz nestretla. Tak mozno pms neviem. Ale ze pride a odíde?

martinka13
25. apr 2023

Pri všetkých troch som mala krátke silné pichanie na jednej strane a jemne špinenie.

elenita
25. apr 2023

Ja som sa s tym tiez doteraz nestretla. Len ked som bola tehotna 🤷‍♀️ ale to prichadzalo az v case ocakavanej ms. Tak neviem, co to bolo teraz.

katka533
25. apr 2023

Ano ja, vyse týždňa. Ako pred ms, ale silnejšie

autor
26. apr 2023

@martinka13 spinenie nemam cakam ci sa rozbehne MS zatial nic

autor
26. apr 2023

@elenita tak telo si vie robit co chce vzdy 😅

autor
26. apr 2023

@katka533 Dakujem tak uvidime

selena_luna
26. apr 2023

Oblicky nebolia, nemaju receptori bolesti. A tato cysta bol priznak tehotenstva 🙂

autor
26. apr 2023

@selena_luna to by bol ten lepsi pripad

tamtamka26
26. apr 2023

no ja keď som otehotnela s druhým (plánovane), o 2 dni ma tak boleli kríže, že som hneď vedela, že je to tam. po nejakom čase (neviem presne aká doba), prišli neskutočné kŕče v podbrušku, nevedela som na nohách stáť, myslela som, že potratím. a nič sa nestalo, pekne som donosila a porodila. takže kľudne môžeš byť tehotná.

ls56
26. apr 2023

Baby, ja vobec nechapem preco ju strasite. A mozno uplne zbytocne. Ved snazia sa o dieta, je 11dpo co realne moze pocitovat aj zacinajuce tehotenstvo. A vy tu idete robit z toho zapal a neviem co. Namiesto toho aby ste autorke poradili test a ak bude negat aj po par dnoch a nepride MS potom, tak nech ide k lekarovi. Nechapem. Autorka: sprav si test a uvidis. Myslim si, ze 11dpo by uz mohol nieco ukazat.

autor
26. apr 2023

@tamtamka26 dakujem za reakciu🙂

autor
26. apr 2023

@ls56 dakujem ❤

snazilka_bio_mamka
26. apr 2023

Ovulaciu mas 100% odsledovanu ultrazvukom? lebo sa ti mohla kludne posunut a ovulujes az teraz, alebo si ovulovala ovela skor a teraz sa ti rozbieha ms. Kludne to moze byt pms, mne niekedy nastupuju priznaky pms uz 10dpo , sice len naozaj raz za cas ale vibec to nie je vylucene

autor
26. apr 2023

@snazilka_bio_mamka ultrazvukom nie, len mi vyšiel pozitívny test a na druhy den som cítila silne bolesti ako pri ovu. To uz poznam, potom čiarka zosvetlela.
Dakujem pekne ako znepokojili ma tie silne krce

as1184
26. apr 2023

Ahoj, ja v prvom tehotenstve pri uhniezdeni som mala veľkú bolesť krížov a pocit ako keby mám dostať menzes a v druhom tehot. to isté, veľká bolesť krížov, bolesť podbruška, troška špinenie na nohavičkách. A bolo to tam👍 takže môže ísť o uhniezdovanie, držím palce ✊🍀

snazilka_bio_mamka
26. apr 2023

nuz, ak by to bolo uhniezdenie mozno by som si spravila zajtra test.. ale silne bolesti by naozaj nemali byt..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre