Stop ovulačným testom

lucinkab
19. júl 2013

Rozhodla som sa vytvoriť diskusiu na hore uvedenú tému, lebo už ma nebaví investovať do OVU a TEHU testov, ktore maju cloveku pomocť, ale skôr ženu deprimujú a psychicky zaťažujú či blokujú 😎 . Nemyslíte? 😀 😀 Som mesiac bez ovu testov a HCG testovat budem len v prípade 5dňového meškania MS. 😅 😀 A vy ste na tom ako? 😝

huncut
19. júl 2013

@lucinkab tak ja sa pripájam do skupiny, tiež som tých ovu testov už robila neskutočne veľa kedže mávam ovu až okolo 20DC 😒 rozhodla som sa, že testovať nebudem, len merať BT 😉 bez testov som tiež jeden cyklus a tehu testík až v prípade meškanie ms, skor nie 😀

mariankamk
19. júl 2013

@lucinkab ja uz tiez nepouzivam ovu testy... ovu nemam iba vynimocne a na BT to poznam... a tiez uz upustam od tehu testov... 😝

lucinkab
autor
19. júl 2013

som zvedava kolko nas tu bude 😀 a kolko nasledne z toho tehu bez stresov 😀 😀

sofi88
19. júl 2013

tak sa k vam pripojim aj ja kocky 🙂 koncim s ovu testami, lebo som z nich zbytocne len domotana.. mozno ze je to tym, ze ich nespravne pouzivam.. ale uz mi je to jedno... nesotji mi to za ten stres, ktory mi len zbytocne rozhadze teploty a potom sa nemozem orientovat ani podla nich 🙂

lucinkab
autor
19. júl 2013

@sofi88 rozhadze to vsetko, teploty, a vztah s m....moj je Michal takze to M aj sedí 😀

sofi88
19. júl 2013

@lucinkab pravda a za to mi to nestoji, aj ked velmi tuzim po babatku

lucinkab
autor
19. júl 2013

@sofi88 túžime po tom vsetky aj s nasimi chapmi 🙂 🙂 bola by sranda keby sme ostali naraz aj tehotné že? 😀 ja som z BB a vy?

lucinkab
autor
19. júl 2013

baby topka 😀 😀 😀 😀 bola tu moja šefka MUDr. a ja som mala krabicu mlieka pri mikrovlnke a ona zabila...."to už pijete mlieko? to čo?" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 som nemyslela ze po mesiaci co som nebola v praci zabudla ze mlieko vypijem denne 1Liter 😀 😀 😀 asi sa tu už dačo šušká... 😀 😀 lebo my obaja v robote tajíme že sa snažíme o bábo 😀 😀

sofi88
19. júl 2013

@lucinkab ja som z KE, takze trosku daleko 🙂 ale bola by to velka sranda 😀

lucinkab
autor
19. júl 2013

@sofi88 jj sranda riadna 😀 😀 😀 moja zlata kolegyna sa dozvedela ze caka babo po navrate z dovolenky vo februari a poslala svojej sestre mms s pozitivnym testom a ta jej odpisala tiez MMskou a odfotila svoj pozitivny tehu test a maju terminy 5.10 a 7.10 obe su z BB tak mozno aj spolu odrodia 😀 😀 😀

sofi88
19. júl 2013

@lucinkab jeeej, to je pekneee 🙂

lucinkab
autor
19. júl 2013

@sofi88 vies my máme v robote baby boom, tehu je jedna sestricka z JIS, z OP uz sla na MD s bruskom, ta kolegynka je v 6tom mes a jedna Dr je v 5tom mesiaci.....aj ja chceeeem 😀 😀 😀 😀 by tu vedenie uz porazilo 😀 😀 😀

mariankamk
19. júl 2013

@lucinkab oplatí sa byť teraz i vás v robote, máte tam vážnu nákazu tehotenstva 😀

lucinkab
autor
19. júl 2013

@mariankamk ved sme nemocnica 🙂 🙂 sice zamerana na srdiecka ale stale nemocnica 😀 😀 😀 😀 len keby sa chcelo nalepit

mariankamk
19. júl 2013

u nás v robote sa môžem akurát tak nakaziť dôchodkom, ale akurát vekový limit nespĺňam 😝

mariankamk
19. júl 2013

@lucinkab ale nalepi, veď možno začneš práve ty novú tehu vlnu... keď ostatné sú už tak popredu 😉

sofi88
19. júl 2013

@lucinkab noooo, nalepit by sa mohlo 🙂 tak drzim palceky 🙂

tuli_tuli
19. júl 2013

@sofi88 aj ja som z KE 🙂

sofi88
19. júl 2013

@tuli_tuli snazilkujete??? 🙂 kolky mesiac??

55alexandra55
19. júl 2013

@mariankamk tak to stoji za to navštíviť vašu nemocnicu a nakaziť sa 🙂 takou nákazou by som chcela trpieť veľmi rada a čo najskôr 🙂

tuli_tuli
19. júl 2013

@sofi88 ešte len od júna, aj to si myslím, že sme "nestihli" plodné dni 😉 ešte sa len so všetkým zoznamujem čo a ako ... a Vy ?

mariankamk
19. júl 2013

@55alexandra55 asi si si ma pomýlila ks @lucinkab

lucinkab
autor
19. júl 2013

no nech sa páči prídite sa "nakaziť" ak sa nakazím aj ja potom môžete aj odomňa 😀 😀 😀 😀

sofi88
19. júl 2013

@tuli_tuli tak my naplno viac menej 2 mesiace... no tiez este len oboznamujem so svojim telom a svojim cyklom a som z neho totalne zmätena 😀 nie a nie aby prisla ovulka...takze asi tak 🙂

livocka21
19. júl 2013

@lucinkab suhlasim s tebou... ja som si testrobila ked mi ms meskala 2 dni a bol negativny.... pozitivny bol az ked meskala tyzden... takze urcite suhlasim ze predcasne testovanie je naozaj deprimujuce a zbytocne 🙂

lucinkab
autor
19. júl 2013

@livocka21 jj aj stres aj zbytočne vyhodené €, to si radšej kúpim dačo pre radosť 😀 😀 a koľko ste sa snažilkovali? 🙂

tuli_tuli
19. júl 2013

@sofi88 akože ju vôbec nemáš ?

livocka21
19. júl 2013

@lucinkab no dva roky.... nakoniec po troch potratoch to vyzera, ze to uz bude fajn 🙂 a y kolko... drzim palce 🙂

lucinkab
autor
19. júl 2013

@livocka21 juj tak vytužene mimi 😎 veľa zdraviiiiiiička najme obom 😉

sofi88
19. júl 2013

@tuli_tuli minuly cyklus som mala na 11DC, teraz som 16DC a nie a nie aby prisla...ovu testy negativne

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre