Poraďte stránku, na ktorej zistím pohlavie bábätka

martina054
3. jún 2015

Dobry den chcem vediet da sa niejako vypocitat alebo zistit alebo funguje niejaka stranka kde sa da zistit ci budem mat dievca alebo chlapca dakujem za kazdu radu

lilimoni
3. jún 2015

@martina054 100% ti nepomoze nic 😖 iba ak krvne testy u gynekologa

darina1952
3. jún 2015

@martina054 ahoj sú rôzne "zaručené" postupy na určenie pohlavia dieťaťa jedným z nich je aj čínsky kalendár - ten je celkom osvedčený tak si ho vygúgli 🙂 , a tiež existuje v e-shopoch/lekárňach aj domáci jednokrokový test na zistenie pohlavia dieťaťa - no neviem či funguje, pár dievčat tu z MK si ho už robilo, tak sa skús opýtať na jeho spoľahlivosť cez svoj blog.
Ale zaručene najistejšou metódou na zistenie pohlavia je pôrod 😀

pan_dokonaly
3. jún 2015

50:50

statisticky sa na 1000 dievcat narodi 1020 az 1070 chlapcov - cisla za 7 rokov na Slovensku.
daj si do googla "random number generator" a ak ti padne parne cislo, tak je to dievca.

Nechaj sa prkvapit, doktor, ked to bude vidiet ti to povie. Dopraj si troska napatia, troska toho vzrusenia z neznama.

martina054
autor
3. jún 2015

ja uz mam chlapceka jedneho len viem ze existuje niejaky doktor alebo niejaka stranka kde sa da urcit pohlavie dietata

pan_dokonaly
3. jún 2015

jj, doktor ti to urci - ultrazvukom sa mu/jej pozrie medzi nohy.

martina054
autor
3. jún 2015

vsak dobre ale vies ze je taky doktor nieje gynekolg ale vie urcit ci budem mat niekto dievca alebo chlapca

katrin21
3. jún 2015

@martina054 MUDR. Jonáš ti vypocita, co sa ti narodi...teraz uz jeho deti to robia... je to za poplatok a funguje to .
Ked uz si tehotna, tak potom je nejaka tabulka podla veku matky a mesiacov v roku, ale funguje to tak napoly 😀,to skor ultrazvuk napovie..ale aj nemusi.. 😀

martina054
autor
3. jún 2015

@darina1952 pozerala som to len tomu nechapem

danjelca
3. jún 2015

@martina054 jaaj ako vam moze stranka nejaka zistit ktora z milionov spermii vyhra

martina054
autor
3. jún 2015

@katrin21 a odkial je ten doktor

katrin21
3. jún 2015

@martina054 to sa riesi mailami, posles udaje, prihlasku...... vygoogli si, je tu aj tema o nom

martina054
autor
3. jún 2015

hej posli mi link prosim
@katrin21

katrin21
3. jún 2015

inak , co na tom cinskom kalenari nerozumies? v jednom riadku mas vek zeny, v druhom mesiace kedy dojde k počatiu....
kde sa ti to pretne, tam mas pohlavie- modre , alebo ruzove...
napr. ja ked som mala 22r v decembri som pocala a mam naozaj dceru.

martina054
autor
3. jún 2015

@katrin21 ja mam chalpca a podla toho kalendara som mala mat dievca

katrin21
3. jún 2015

ale pripocitala si si ten jeden rok ako pisu ?? kedy si sa narodila? ved citaj, musis pocitat cinsky rok... mesiac a rok narodenia... nie tak, ako my pocitame, ze az o tok mas rok.. tam sa rada proste uz prebiehajuci rok a do zaciaku februara, alebo konca januara

martina054
autor
3. jún 2015

@katrin21 pisem vam spravu

emlaju
3. jún 2015

ja mám dvojičky - chlapec, dievča. Taká alternatíva tam ani nie je :D

ruthmaria
3. jún 2015

za symbolickych 5 eur urcim pohlavie dietata,
znacka: uspesnost 50 %

janinah
3. jún 2015

mne stačí tvoja fotka- chlapec 😉

elizita
3. jún 2015

cinsky kalendar je podla mna hlupost.. boli sme tehotne 6 kamosiek a mali sme mat podla neho chalanov a vsetky mame baby 🙂 teda, jedna je este na ceste 🙂

martina054
autor
3. jún 2015

@janinah a druhé čo bude

martina054
autor
3. jún 2015

@ruthmaria ako to zistíte

janinah
3. jún 2015

@martina054 no tak som to myslela,že druhý bude chlapec 😉

martina054
autor
3. jún 2015

@janinah zas :(

katrin21
3. jún 2015

@martina054 v sprave nic nebolo, iba ze mi pisete 😀 😀 😀 😀

katrin21
3. jún 2015

@elizita ale ci ste to spravne pocitali... tam si treba ten 1 rok priratat a to málokto pochopi a spravi...

siska53
3. jún 2015

@martina054 taka stranka neexistuje.. Amniocenteza urci pohlavie. A nasledne porod. Ten ti pohlavie povie uz na 100%.

siska53
3. jún 2015

@katrin21 me to nevyslo.. Pocitala som spravne... Ale ja som si to len tak pre zaujimavost skontrolovala az ked som na svete mala uz i druhe dieta.
Ale ja som zas pohlavie deti nejak citila a moj pocit bol spravny.
Dokonca som asi rok po porode syna sa docitala,ze v roku,ked sme maleho splodili,vraj mali sa snazit,ak chceli chlapca,mamy-vegetarianky (co ja vlastne som), lebo vraj vegetarianky zvacsa plodia dievcence,ale ze v nejakom casovom rozpati je vacsia sanca na chlapca.no a stalo sa..ani som o tom nevedela.
Take vypocty su hlupost. Hlavne,ze je dieta zdrave.. Fakt podla cinskeho aj orve dieta malo byt dievca,aj gyndos mi tvrdil,ze na 99%dievca,len ja som akosi mala iny pocit a mesiac pred porodom- bingo! Gulky! Tak,ako som to citila.

elizita
3. jún 2015

@katrin21 tak som chapava a pocitali sme tak ako sa ma.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre