Ostávali ste ležať, alebo ste hneď vstali po pohlavnom styku?

mojedieta
14. máj 2013

Ahojte, rada by som vedela aké máte skúsenosti, keď ste otehotneli, či ste po pohlavnom styku hneď za minútku vstali a išli sa sprchovať alebo ste ležali niekoľko minút ...
Ďakujem

yummy_mummy
14. máj 2013

@mojedieta no tak toto som teda nikdy neriesila 😀 ja sa sprchujem az rano po milovani(az sa milujeme vecer/v noci) mne pride take chladne vstat a ist umyt celu lasku z nas! sa objima a zaspime spolu,ziadnu sprchu neriesime 😉 a nie nie sme ziadny smrdliaci,sme cistotny 😉
a az myslis milovanie cez den,tak teda neviem,ja som taketo nikdy neriesila 😉

marianax
14. máj 2013

no akurat to sme dnes s kamoskami preberali teda suseda to spominala ze sa nema po styku vstavat ked chce zena otehotniet ale ja som vstavala a sla do sprchy hned tak na mna to neplatilo 😅

mawka
14. máj 2013

@mojedieta a aky je rozdiel sprchovat sa po milovani tehotna a netehotna? 😕 😕 nie, vzdy az rano, suhlasim s
@yummy_mummy 🙂

marylis
14. máj 2013

jasne, ze vzdy este lezime a mojkame sa 🙂 a potom sa to castokrat zvrhne do druhej rundy :D ale s otehotnenim to podla mna nic nema. Ale co pomaha otehotneniu je urcite to, ze vyvrcholis. Takze do ziadnej sprchy nechodit a sex si poriadne uzit!

materina_duska
14. máj 2013

@yummy_mummy
@mawka
@marylis Akože možno nechutná otázka na predstavu, ale to so semenom v sebe spíte celú noc? A nevyteká to počas noci z vás? 😀

sisi31
14. máj 2013

@mojedieta Ja som po "akcii" ostala ležať 30 min, podložiť zadok vankúšom a v ten večer radšej žiadna sprcha.Po 2 mesiacoch týchto praktík sa "ZADARILO" .Predtým sme sa snažili rok , chodila som do sprchy a nič.Ale nie je to to jediné,čo má vplyv na otehotnenie.Ale keď chceš, treba pre to urobiť maximum.Napr.aj ostať ležať.

marylis
14. máj 2013

@materina_duska nnevyteka, len trosku ked idem v noci na zachod, ale to si utries a pohoda ;) alebo mam papierove vreckovky v nocnom stoliku, keby nahodou zacalo vytekat, tak to vyriesim takto 🙂

katieg85
14. máj 2013

@mojedieta prepac ale ty nevies jak sa robia deti?ci sa ides osprchovat alebo nie to nema stym nic spolocne 🙂

linda20111
14. máj 2013

@mojedieta ahoj, nikdy som to tak nerobila ze hned po sexe utekat do sprchy... a neviem no ci to niekto takto robi, ale zda sa mi to cudne..aspon podla mna to asi vacsina ludi tak robi, ze pred sexom sa osprchuje, po sexe ostava v posteli do rana a ak potrebujes vstat a ist na wc, tak jednoducho zoberies si papierovu vreckovku aby ti cestou nic netieklo 🙂 ja ked som otehotnela, tak sme mali normalne sex, potom sme este nejaku chvilu lezali v posteli, rospravali sa... no ale su aj taki ludia co sa pri tom viac spotia, teda hlavne chlapi a ti potrebuju ist do sprchy hned po sexe. moj manzel sa vacsinou za tych par minut nestihne ani spotit :D :D :D

mawka
14. máj 2013

@linda20111 tak tou poslednou vetou si zabila 😀 😀 😀 proste tak nejak to je 😀 sto lajkov mas odo mna 😀

h2
14. máj 2013

@mojedieta Ahoj, mne sa Tvoja otázka nezdá hlúpa, ani smiešna, vyše roka som sa márne snažila otehotnieť, podarilo sa až vtedy, keď som po sexe ležala asi pol hodiny s vyloženými nohami. Tým nechcem povedať, že kto beží do sprchy, nemôže otehotnieť. Ale keď ležíš, máš väčšiu šancu. Tak len do toho, držím palčeky.

maca_p
14. máj 2013

podla mna rychlost a kvalita spermie nesuvisi s tym, ci mas alebo nemas vylozene nohy + schopnost tvojho organizmu otehotniet. zalezi predovsetkym od plodnych/neplodnych dni, alebo ci si ty hyperplodna alebo plodna, alebo hmm ako teraz tento stav pomenovat, skratka, ze sa ti nezadari rychlostou blesku... 😉

julka1990
15. máj 2013

@mojedieta ja som nikdy neutekala do sprchy po milovaní, maximálne tak na záchod ked to začalo vytekať, sprchovala som sa bud rano alebo niekolko hodín po tom ... vôbec nezáleží na tom či ostaneš ležať alebo nie.. nam sa tak zadarilo pri rýchlovke v aute a tam nebol čas ani na sprchu ani na vyložené nohy.. papierové vreckovky mame vždy pri sebe .. verný spoločník po milovaní 🙂

erienka
15. máj 2013

@mojedieta ja som hned vstala a isla do sprchy. A napriek tomu som otehotnela

vikis5
15. máj 2013

@marylis Preco vyvrcholenie pomáha oplodneniu?

livocka21
15. máj 2013

@vikis5 lebo sa stahuje maternica a pomaha spermiam prist rychlejsie k vajicku...

ja som vobec neriesila sprchovanie vacsinou az rano 🙂

magali
15. máj 2013

@materina_duska no asi ide na WCko a vycura sa a ide to von.. ked sa osprchujes tak uz nic nevyteka? to si vyspricujes celu ehm ako to povedat 😀 divna diskusia fakt 😀 😀 😀 😀

lucinocka
15. máj 2013

@mojedieta ostavala som lezat v akrobatickych polohach 😀

materina_duska
15. máj 2013

@magali Tak ja idem hneď trasa WC - bidet 🙂 Vlastne takú trasu mám vždy súlož-nesúlož 😀

Ja som len reagovala na to, že dosúložia, túlia sa a spia.. to ako v tých amerických filmoch, že ju ráno v kuchyni muž vystrieka, ona si oblečie sukňu a ide do roboty 😀 Tak to proste nefunguje 😀

magali
15. máj 2013

@materina_duska mozno len vynechala ze ide na WCko, podla mna ide urcite, ale sa nesprchuje.. ja sa tiez nesprchujem ale na WCko ideme vzdy, obidvaja 😀 😀 😀
v americkych filmoch je mozne vsetko, no si to predstav v reale, asi by som mala v kancli na stolicke paradny flak.. no fuuuuj.. alebo skor by som to asi uz po ceste mala rozlicene po stehnach.. eeeee ble

sharlotta
15. máj 2013

no, keby sa hned po tom mm postavil a isiel do sprchy, asi by som sa riadne urazila a zrejme by to bolo aj naopak... 😕 😅 a uz by teda ziadne tutu mutu nikdy nebolo z mojej strany...

marylis
15. máj 2013

@vikis5 no to som kdesi citala, ze vtedy sa telo maximalne uvolni a si viacej vlhka, cize spermiam to pomaha 🙂

mojedieta
autor
15. máj 2013

@h2 ďakujem veľmi pekne vidím že ma konečne niekto pochopil 🙂

materina_duska
15. máj 2013

@sharlotta 😀 Zaujímavý názor. Môj superman po tom napríklad hocikedy hneď zaspí jak drevo. To by tiež niekoho urazilo.. a mne sa to páči, lebo viem, že to pre to, že do toho dal všetko 😀

zuzana76
15. máj 2013

@materina_duska si mi uchytila otazku, ja si neviem predstavit zostat spat neosprchovana , samozrejme,ze chvilku polezime par minut, ale potom obaja do sprchy a vobec sa mi to nezda cudne po milovani, mne sa prave zda cudne zostat tak spat.
@mojedieta ja som pocala aj ked som sa osprchovala, paradoxne, ked som davala nohy hore a robila sviecku tak nic a ked sme sa niekam ponahlali potom, tak som skocila do sprchy a vtedy som otehotnela.Takze ono je to o stasti aj.

zuzana76
15. máj 2013

@sharlotta my vstavame obaja a obaja ideme do sprchy, ja fakt nechapem co je na tom cudne 😀

materina_duska
15. máj 2013

@zuzana76 Humáč, že? 😀

zuzana76
15. máj 2013

@materina_duska ja by som lutovala tu postelnu bielizen potom 😀 , som sa na nej vyblaznila, pokupila bavlneny saten a co ja viem co este , sorry, ale toto mi napadlo ako prve, teda vobec si to neviem predstavit, ale samozrejme kazdy nech si robi podla seba, len ked sa to zdalo tuna niektorym damam cudne, tak len pre vysvetlenie.

materina_duska
15. máj 2013

@zuzana76 Ja ťa úplne chápem 🙂 Môžeme založiť skupinu "Umývame sa po sexe" 😀

vejula
15. máj 2013

@mojedieta oba razy čo som otehotnela som hned po styka vstala. Podla mna ležanim absolutne nič nedosiahneš ani vykladanim nôh... su to hluposti. Ja po sexe vždy do sprchy a na WC-ko hned potom.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre