Multiorgazmus s vyvrcholením u muža

lenuska215
31. aug 2016

Ahojte. Zažili ste niekedy už vyvrcholenie s ejakulaciou vášho partnera 5 krat po sebe (v priebehu cca1,5h)? vzdy sa len utrieme a znova ideme na to, a takto sa to opakuje. Nikdy som nic podobne nezazila a ani na nete o tom nic nie je. dik 🙂

stary_ujco
31. aug 2016

A to sa chvalis alebo stazujes?
5x po sebe za hodinu a pol a navyše bez oddychu je ale skutočne veľa. Profesionálni herci dajú tak 8 čísiel, ale za deň a aj to mnohí frčia na modrých tabletkách.

miushik765
31. aug 2016

@lenuska215 Uplna normálka inak si to neviem predstaviť :D nikdy sme nemali s partnerom len jedno číslo a bolo to aj viac ako 1,5h s mini prestávkamy 🙂 takže nič nezvyčajné

lenuska215
autor
31. aug 2016

len sa pýtam, písala som, že som ešte nič podobné nezažila. Max .1 krát a bol koniec

sandrasstini
31. aug 2016

tak toto tiez citam prvykrat, viac koliecok ano ale 5 krat s ejakulaciou? to sa mi uz nezda moc. ale budis

miushik765
31. aug 2016

@lenuska215 Ja som práveže ešte za 5 rokov s mojim nezažila len jedno kolo neviem ako to je u inych ale môj partner sa zakaždým urobil viac krát a kolko máš rokov? Lebo tak môj chlap má 20 takže výdrž tam je 🙂

miushik765
31. aug 2016

@sandrasstini U nás je to tiež tak ja som zas toto brala vždy prirodzene kedže len jeho jediného som mala tak neviem porovnať. Možno to má každý inak

sandrasstini
31. aug 2016

netrvrdim ze sa nevie spravit viac krat vie, ale 5 krat a 5 krat s ejakulaciou? to mi je cudne, ale hovorim nejsom lekar ani chlap :D takze netvrdim ze sa to neda. a mozno je to aj tym vekom, ze je moc citlivy tak preto. kamoska ked mala 16 mala frajera, ktory sa musel najprv sam a potom mali az sex spolu, lebo on sa spravil hned ako sa jej dotkol. cim starsi budu, tym viac vydrzia, a myslim ze potom aj take jedno poriadne kolo bude ovela lepsie ako 5 mensich. ale podstatne je ze to klape 🙂 nech je to akokolvek

lenuska215
autor
31. aug 2016

on má 47 rokov. Sám povedal, že sa mu to deje prvý krát. Pripisuje to vzrušeniu zo mňa

miushik765
31. aug 2016

@sandrasstini Môj sa len na prvé kolo urobí rýchlo potom už to trvá dlhšie vždy takže to nieje tak že by nemal výdrž

atenna
31. aug 2016

max dvakrat tesne po sebe som zazila...to je asi taka normalka..ale 5x? fiha!..a to ta s nim aj bavi? akoze ci aj ty sa 5x spravis? bo pre mna sex bez orgazmu dost nezaujimavy... ja sa tiez max. dvakrat tesne po sebe spravim..viackrat som teda este nezazila..a pri takomto chlapovi by som sa teda citila skoro ako gumova anca.. 😀

lenuska215
autor
31. aug 2016

Praveze baví, raz dokazem mat aj ja 5 orgazmov, inokedy len tri. Ale u zien je to zname,ale u muzov som to nikdy nezazila ani mi nikto o tom nehovoril. Jedine ak s nějakou 30 min pauzou, alebo hodinovou, ale ist hned po ejakulacii na vec ? a zase a zase ? to čumím a snazim sa o tom najsr nieco na nete ale nic tam neni

luciannka83
31. aug 2016

@lenuska215 no mne to príde skôr, že sa tým chceš pochváliť,... tak sa spraví 5x a čo. Keď mu to nespôsobuje zdravotné problémy, tak v to problém asi nebude.

lenuska215
autor
31. aug 2016

Chvaliť sa nepotrebujem, ak to tak beriete tak to je už Váš j problém. A nie moj. Keby ste si diskusiu hore čitali , dočitali by ste sa, že ma to zaujima z dôvodu, ze som to ešte nikdy nezažila. Svoje komlexy si liečte inde nie na mne.

sue
31. aug 2016

Zlatik, ako dlho ste spolu? ...lebo sa mi to vidi skor na to, ze starsi chlop si nabalil zubrienku o 20r.mladsiu...vtedy tie prve tyzdne mozu byt take 🙂

...ci chceme ci nie, telo 45r.zeny po tehotenstvach a porodoch je ine ako 25r.kocky 🙂

luciannka83
31. aug 2016

@lenuska215 nemám žiadne komplexy. Neviem z čoho si to vydedukovala. A diskusiu som čítala. Vidieť, že máš 20 rokov a množstvo povinnosti, keď riešiš také "problémy" 😀

miushik765
31. aug 2016

Ako aj ja to zažívam 5rokov a vyhovuje mi to tak ako to je ale tiež ma nikdy nenapadlo o tom niečo hladať lebo mi to prišlo normálne. Nič nezvyčajné každý chlap je iný. Jeden sa urobí raz za minutu a ďalej už nevie, inemu to trvá hodinu a niekto to dá v pohode viac krát za sebou.... Je to čisto individualne

sue
31. aug 2016

@miushik765 vy ste zacali so sexom ako patnastrocni?

miushik765
31. aug 2016

@sue Ano a? Je to snáď moja vec kedy som začala so sexom myslim že nie to je témou tejto diskusie 🙂 Ja sa tu do nikoho nenavážam tak budem rada ak si tu odpustíte pripomienky na moju adresu

miushik765
31. aug 2016

A zle som sa vyjadrila 5 rokov sme spolu a 3 roky s nim žijem sexualne takáto odpoveď vás uspokojuje? 🙂

lenuska215
autor
31. aug 2016

Vidim ze mi to tu komentuju zakomplexované ženy,ktorym sa už muži nevenuju ako by mali. Radosť čitať🙂

lenuska215
autor
31. aug 2016

@luciannka83 a vy sa asi doma velmi nudite, ked sa navazate do ludi a do ich otazok🙂

luciannka83
31. aug 2016

@lenuska215 som zvedavá ako dlho sa bude venovať tebe ten tvoj starec 😀 choď si radšej zašu..ť, to ti ide asi najlešie 😀

surriana
31. aug 2016

Píšeš že si otom nikde nič nenašla.A ak nájdeš čo sa tím zmení.Potom už sa tí to bude zdať normálne?!

luciannka83
31. aug 2016

@lenuska215 nerozumiem prečo to berieš ako navážanie. Len som napísala svoj názor.

lenuska215
autor
31. aug 2016

@surriana bola som zvedavá čo s tym ma niekto skusenost. No ocividne mi to komentuju ženy, ktore o tom nemaju ani potuch.

lenuska215
autor
31. aug 2016

@luciannka83 nazor Vas ma nezaujima. Ďakujem

alaguema
31. aug 2016

@lenuska215 ako študenti na intráku sme mali frekvenciu veľmi zaujímavú, ale u 47 ročného chlapa mi to príde veľmi nepravdepodobné. Ak ťa naozaj zaujíma len to, či je to normálne, tak nie - nie je. Neblafuje ten tvoj ujko tak trocha? Aby ťa ohúril?

luciannka83
31. aug 2016

@alaguema tak to by ma fakt zaujímalo, ako by narafičil výstrek 🙂
@lenuska215 no a keď s tým nemá veľa žien skúsenosti, tak to asi nie je pravidelnosť 🙂 veď keď ti to vyhovuje, tak sa teš, že máš takého potentného chlapa a si to užívajte 🙂 len dávajte bacha, aby si neostala v TOM, keďže pri opakovanom styku a bez použitia ochrany je to veľmi pravdepodobné. 🙂

alaguema
31. aug 2016

@luciannka83 keď má napr. kondóm?
...či myslíš, že ona robí výstupnú kontrolu obsahu? 😀

suve99
31. aug 2016

Tuším končia prázdniny 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre