Letrozol - ovulácia

15. apr 2022

Ahoj baby , užívala som od 5-9 dc 3x denne Letrozol na ovulku . Ale hneď po MS cca na 4ty deň som mala strašne bolesti ovulacne a 3 dni som mala egg hlien . Dnes som mala dosť vysokú (u mna už poovulacnu ) teplotu . Je možné že som mala ovuláciu skôr ? Aj napriek tomu že dnes beriem posledný deň ten Letrozol ?

7lenka11
15. apr 2022

Podla mna nejde o ovulaciu, ale o hormonalny vplyv liekov..

janetinka27
15. apr 2022

a dnes mas teda ktory DC? ked beries letrozol do 9DC, co je dnes a uz si mala aj 3 dni bielkovy hlien?

autor
15. apr 2022

@janetinka27 dnes som 9dc 🙂 egg hlien som mala od 4-6 dc 😫dnes teplota 36,85

petra_bororo
15. apr 2022

ahoj, kludne mohlo byt aj na 9 dc ovu hlien, 3x1 je teda supa, takze urcite to mohlo byt ono, ale moze byt znovu aj za par dni. Ak ste sa doteraz nesnazili, tak supiky hopiky, dneska zajtra napr....
vacsinou po plodnom hliene do cca 48 hod. nastava ovulacia

autor
15. apr 2022

@petra_bororo minuly cyklus som mala 2 x denne ale na ten som nereagovala 😓som zvedavá ako dopadnem :/ v stredu idem na sono

janetinka27
15. apr 2022

ahoj a odkedy pocitas zaciatok DC?

autor
16. apr 2022

@janetinka27 začiatok MS ? Veď predsa prvý deň krvácania , nie spinenia

janetinka27
16. apr 2022

ano, ved tak je to spravne, chcela som si to upresnit,lebo v prvom prispevku si pisala,ze 4.den po ms si mala ovulacne bolesti a z toho nebolo jasne,ktory den DC to bol,kedze nie je zname,ako dlho trvala tvoja ms

janetinka27
16. apr 2022

lebo to, hned po ms, cca 4. den si mala ovulacne bolesti, tak som to najprv pochopila 4. den po ms a nie 4 DC

autor
16. apr 2022

@janetinka27 to je tento cyklus vlastne a dnes som 10dc a teplota 36,9 tak neviem čo sa môže diať 😫
Aha pardon 🙈malo to byt 4DC

7lenka11
16. apr 2022

Pokial viem, tak Letrozol prirodzene zvysuje teplotu. Treba sa opytat lekara. Ale vsetko, co popisujes, mo pride ako prejav tych liekov. Ja som tiez vlani brala Letrozol a pozorovala som po nom rozne zmeny..

autor
16. apr 2022

@7lenka11 to počujem 1x že Letrozol zvyšuje teplotu .. brala som ho niekoľko x a aj clostil a v živote som nemala z nich zvýšenú teplotu na poovulacne teploty

7lenka11
16. apr 2022

Tak vidis, na kazdeho vplyvaju inak. Ja som mala presny opak. Nikdy mi bazalna teplota nijako moc nevyskocila a ked som brala lieky, lietala mi hore-dole...

janetinka27
16. apr 2022

a merias si cely mesiac teplotu? mala si ju od zaciatku zvysenu alebo az po pocite ovulacie? tuto teplotu 36.9 mavas po ovulacii?

autor
23. apr 2022

Baby tak bola to ovulacia 🙂 to zvýšenie teploty .. nie z liekov 😇

feketka
7. máj 2022

ahojte, tiez som brala teraz letrazol a dnes mam 9.DC a cely den mam take zvlastne pichania okolo vajecnikov,niekedy az ostra bodava bolest. Neviem ci su to vyslovene vajecniky ako pri ovulacii, ale je to dost neprijemne...Nemali ste to niektora? Je moznost,ze mi to spusta skor ovulaciu?

autor
7. máj 2022

@feketka ahoj 🙂 áno je to možné . Ja som mala ovu veľmi skoro , na 8 deň cyklu. Tie bolesti určite naznačujú prichádzajúcu ovu, drzim palce 😊

feketka
7. máj 2022

ok, vdaka 🙂

pauli_s
20. jún 2022

Mne nasadili Letrozol od 2 DC do 6 DC (2x denne, ráno a večer) - celkom nerozumiem prečo tak skoro, @feketka mi máme rovnakú lekárku v ISCARE, ako si ty užívala? Mala si ovu ten mesiac? Kedy si šla na kontrolu? Mali ste insemináciu tento mesiac?

Ja mám teraz 3 DC, čiže užíla som dnes ráno tretiu tabletku, ale dnes ráno ma vyslovene prehlo od bolesti akú strašnú bolesť som pocítila v pravom vaječníku, mne lekárka prikázala prísť až 10 DC na kontrolu, bojím sa, že to bude neskoro, čo ak budem mať ovulku skôr kvôli tomu letrolzolu?

feketka
20. jún 2022

@pauli_s pisem ti spravu

veroni111
2. sep 2022

Ahoj,pomohol ti na koniec?

autor
2. sep 2022

@veroni111 neviem či pomohol Letrozol ale ten cyklus som zostala tehotná . Takze teórie že estrogen zvyšuje bazalnu bazalnu boli hlúposti 😉aj doktorka potvrdila že Estrogen znižuje teplotu nie zvysuje.

autor
2. sep 2022

Ovulacia mi prebehla skôr ako som začala užívať Letrozol

veroni111
2. sep 2022

Gratulujem 🎊

autor
2. sep 2022

@veroni111 Ďakujem ♥️Ťaháme 6 mesiac 🙏🏽Konečne po rokoch trápenia

veroni111
2. sep 2022

Joooj,tak hlavne veľa zdravia ❤️

niinao
12. okt 2022

Ahojte baby, nezostal niektorej letrozol 10 tabletiek?

smajluska
18. nov 2022

Žienky pomohl Vám Letrozol na ovuláciu? Podarilo sa Vám otehotnieť? Dosť ma to zaujíma, lebo aj my sa snazíme o bábätko. Beriete ho dlhodobo? Ktoré dni cyklu sa to užíva a ako dlho? Ďakujem.

autor
18. nov 2022

@smajluska ahoj 🙂 áno mne asi pomohol , neviem povedať či to bolo tým lebo som brala aj Estrofem a predtým cyklus som bola liecena AtB . Mne ovulacia vlastne začala skôr ako som začala brat Letrozol , veľmi skoro. Čiže vlastne ja som ho užívala po ovulácii čo som nevedela keďže som mala PCO a nerátala s tým že by mohla skôr začať ovulacia .
Tuto ženy písali že určite nebola ovulacia a to len lieky dvihli teplotu 😃čo samozrejme nebola pravda .. takze nie vždy sa orientovať podľa toho čo ktorá žena napíše , nakoľko každá sme iná !
O mesiac rodím , takze toto bola moja skúsenosť 🙂 dokonca doktorka na sone povedala že asi nebola ovulacia , tak ja som ju neprehovatala že bola , keďže som to videla aj podľa bazálne teploty . Nakoniec som mala pravdu ja , ale väčšinou ti čo majú pravdu sa nejdú bit do pŕs že ju majú 😄😄
My sme sa snažili 4 roky a brala som ho asi dokopy za cely čas 4x . A len dva cykly za sebou .

smajluska
18. nov 2022

GRATULUJEM 👍🏻

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre