Koľko prežijú spermie?

27. sep 2022

Ahojte, v nedeľu vecer som mala nechránený styk. Ovulaciu mam mat zajtra. Je mozne ze som mohla otehotnieť? Prežijú spermie 3 dni?

babovka2321
27. sep 2022

Aj dlhsie mozu, takze ano, mohla si.

stellarstar
27. sep 2022

Na Google do 1 sec odpoveď 3 až 5 dni

zuzi0911
27. sep 2022

Google je jedna vec,skusenosti druhá
..6 a 4 dní, skusenost

veronikaszabova
27. sep 2022

Aktualne som tehotna zo sexu 7 dni pred ovulaciou (ovulacia potvrdena u gynekologa na folikulometrii)

autor
27. sep 2022

@zuzi0911 toto presne. Ujo Google uz toho napísal…

autor
27. sep 2022

@zuzi0911 inak kvalitne spermie falt
@veronikaszabova to vazne?

veronikaszabova
27. sep 2022

Vazne 🙂 prekvapko aj pre nas 🙂

liljana
27. sep 2022

Sprav si pokus. Cerstve spermie das do pohara s vodou a pozorujes, dokedy plavaju (lupa, mikroskop). Ked klesnu na dno, tak exitus.

mojeprvebabatko
27. sep 2022

@veronikaszabova a vy ste babo plánovali? my sme mali 6dni pred ovulkou sex, tak som zvedavá ako to dopadne

autor
27. sep 2022

@liljana to by mi veru nenapadlo😅😅

natalia_r
27. sep 2022

@liljana toto dufam nemyslis vazne

veronikaszabova
27. sep 2022

@mojeprvebabatko neplanovali. Ale ze vobec nie 😂

mojeprvebabatko
27. sep 2022

@veronikaszabova a vy ste potom až do ovulky nemali fakt vôbec sex?

veronikaszabova
27. sep 2022

@mojeprvebabatko nie, nemali 🙂
Ja som roky rokuce uzivala antikoncepciu, na dovolenku som si ich zabudla vziat - dostala som len spinenie zo spadu hormonov, bol jeden jediny sex po spineni - reku az ked zacnem uzivat zasa HAK 😂 potom prehliadka u gynekologa, potvrdil ze na druhy den bude ovulacia 🙂 reku super, sex tyzden pred tym, to je ok, sanca ziadna. Nooooo a menzes uz neprisiel 😂😂😂😂

mojeprvebabatko
27. sep 2022

@veronikaszabova no pekne 😁 ale to by som teda vôbec nepovedala, že sa také niečo môže stať 😊

autor
27. sep 2022

@veronikaszabova najlepsie neplánovane ♥️

veronikaszabova
27. sep 2022

@mojeprvebabatko sak aj ja som sa spoliehala na to, ze z toho nic nebude 😂😂😂 ale tak uz som to oplakala, predychala a uz sa aj tesim 🙂 aktualne 13tt

veronikaszabova
27. sep 2022

Anonym - ved to, ked to planujes, nejde to, trva to... A ked nechces, buuum na teste //

mojeprvebabatko
27. sep 2022

@veronikaszabova tak to si podařene napísala 😂 však babo je niečo krásne, užívaj si to 😊

veronikaszabova
27. sep 2022

@mojeprvebabatko tak vies, mam uz dvoch chalanov doma - 13 a 8 rokov. Neplanovala som sa vratit k plienkam 🙂

mojeprvebabatko
27. sep 2022

@veronikaszabova no tak to ti verim 😊 bude to možno náročné, ale určite to neskôr bude stát za to

autor
27. sep 2022

@veronikaszabova fakt to je neskutočná doba 7 dni.. taky rekord😊

ivangeline
27. sep 2022

5d

autor
27. sep 2022

@ivangeline Waw sikulky su to

babydesire
27. sep 2022

@veronikaszabova teda ze 7 dni, to aby si bola furt v strehu 😀 tvoj sa musi nosit ako pav, ze ich ma take vytrvale 😄😁😄😁

babydesire
27. sep 2022

@liljana ale sak toto je somarina,nie ? Vsede sa pise ze spermie v zenskom tele (vagina,maternica vajcovody) preziju do tych cca 5 dni. Ale na prezitie potrebuju vaginalny hlien, telesnu teplotu atd. Vela spravi prostredie.nemyslim, ze vydrzia tolko v obyc.vode. a lupou ??

liljana
28. sep 2022

@babydesire Samozrejme, ze je to somarina. Obcas sa treba usmiat, nech je krajsi den.😝

kundiboo
30. sep 2022

no z vlastnej skúsenosti , u nás neprežijú asi ani pár hodín kedže ovulka presne odsledovaná a tehotná nie som ani po 21654645krát

autor
30. sep 2022

@kundiboo 😢😢mrzi ma to

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre