Čo vám pomohlo k otehotneniu?

monusik73
9. okt 2012

co vam pomohlo nejake vitaminy, kyselina listova alebo nieco ine?

seximamina
9. okt 2012

Ahoj, v prvom rade ziaden stres a nesmies na to mysliet. Pride to 🙂 Niektore zeny beru vitaminy, aj kyselinu listovu, ja osobne som nebrala nic a prislo to ked stres opadol.

anickad77
9. okt 2012

ahoj 🙂 , tak ako píše seximamina, hlavne sa na to nesústrediť, nemyslieť na to, príliš veľa stresu a upínanie sa na to tomu nepomáha.

janie80
9. okt 2012

Rada na otehotnenie? Pravidelny sex... 😉 cim menej stresu, uzivat si jeden druheho a nie "vyrabat dieta"... A ked sa nedari viac ako rok, zbehnut za lekarom, nech ta vysetri...
Kyselinu listovu by som doporucovala urcite, ale to ti nepomoze ma otehotnenie... Ked jej mas v tele dostatok, tak je mensia pravdepodobnost, ze babo bude mat razstep chrbtice alebo inu vyvojovu chybu... Skus este popozerat vo fore, tem, kde si kocky snazilky radia je tu habadej... 😉
Mne po roku a pol zufalstva pomohlo, ze som si dala urobit novy pas a velmi aktivne som zacala riesit dovolenku... 😉 potom // na teste a od doktorky zakaz cestovat (kvoli predoslemu potratu)... Takze som dovolenku stravila doma na gauci objimajuc zachodovu misu... 😅

aduskatt
9. okt 2012

Ak si zdravotne uplne fit, tak nepotrebujes nic🙂 ak sa nedari a su problemy, tak potom je to uz otazka na lekarov a nejake vitaminy ti nepomozu.......ale pre Tvoj dobry pocit samozrejme listovku uzivat mozes, ta je dobra pre rozvoj nervoveho systemu plodu🙂)
a aby som teda odpovedala na otazku......mne nepomohlo nic, ani vitaminy, ani lieky........proste ked to ma prist, pride to🙂 drzim palce

svetlusska
9. okt 2012

Ahoj mne pomohlo hlavne to ze som si po 5 mesiacoch snazenia a sledovania ovulacie povedala ze kasleme na to, ked ma prist tak to pride, lebo sme uz z toho boli unaveny a hlavne manzel nervozny ze som mu kazdy mesiac pilila nervy ze teraz tento tyzden by sme mali...ked sme si povedali ze kasleme na to som zistila ze som tehotna a cim menej stresu tim lepsi, a hlavne na to nemysliet....no a brala som aj femibion ale ci mi pomohl neviem

bubinko83
9. okt 2012

Mne pomohli manželove spermie😀

micikatka
9. okt 2012

dovolenka :o)

zonjushe
9. okt 2012

my sme chodili pomaly kazdy mesiac na nejaky pobyt, potom nasledovala 2 tyzdnova dovolenka pri mori a nic.....podarilo sa, ked sme jeden mesiac ostali doma :D

cuculiatko88
9. okt 2012

ja som vysadila v aprili antikoncepciu po 4 rokoch,nasadila som si kyselinu listovu a dufala ze do konca roku budem tehotna a podarilo sa to este v juli,samozrejme sme nato vobec nemysleli ze ideme robit babo 😉

mravvcek
9. okt 2012

pasik sv.Dominika,zazrak po 6 rokoch snazenia 😀

martina05
9. okt 2012

kľud, pohoda, milujúci partner ......................... no a možno aj homeopatia....neviem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zankaj
9. okt 2012

Moja ja som otehotnela po 10 rokoch. A to vtedy ked sme si kupili vlastny byt a mala som pokoj od svorky. Takze hlavne KLUD a ziadny STRES.

sosonka28
9. okt 2012

Ahoj hlavne sa nestresuj a nemysli stale nato ja som sa tiež chvilku trapila ked sa nedarilo potom som si povedala čo ma prist pride a nerozmyšlala som a jednoducho sa to aj podarilo mysli pozitivne milovanie by malo byt s radosti nielen preto aby si silomocou otehotnela ked sa uvolniš a nemysliš len na otehotnenie vysledok sa dostávi držim palce

daanuska
9. okt 2012

takze tak ako pisu babenky vyssie stresovat sa nevyplaca ale chapem ze sa to neda-nestresovat 😀 kyselinu listovu ber urcite ked sa o babo snazite, mne lekarka predpisovala od zaciatku snazenia acidum folicum no a snazili sme sa cca 1,5roka-intenzivne 🙂 ale az ked som podstupila laparoskopicky prefuk vajecnikov az vtedy sa mi podarilo otehotniet v podstate okamzite nasledujuci cyklus 😵 + meranie bazalnej teploty ma tiez nieco do seba 😉 tak drzim palce

denka7
9. okt 2012

my mame 11 ročný rozdiel......tiež sme chceli skôr druhé ale nešlo to,stale som na bábo myslela a veľmi chcela-ale to bolo zlé!!! treba na to nemyslieť ,mať pravidelne pomer a ja čo sledujem aj v našom meste,každý kto už mal jedno dieťa tak druhe nie a nie prísť...... Ale skoro každý si zaobstaral nejaké zvieratko(pes,my napr.mame zajka) tak prestaneš dočastne myslieť na bábo a jednoducho otehotnieš....U nás to bolo presne takto 🙂 a čo vidím tak aj u ostatných 😵 !!!! skús vyskušať u nás to FUNGOVALO 😉 🙂 !!!!! Držím palce !!!!!

danulicek
9. okt 2012

ked som sa prestala sustredit na to, ze chcem otehotniet. cize jednoznacne psychika 🙂 a este moj jeden tajny zlepsovak: ked sme sa odstahovali od svokrovcov 😀 😀 otehotnela som totiz hned, ako sme sa prestahovali do nasho 😅

magica78
9. okt 2012

no nam nic nepomohlo ☹ ovulacne testy kazdy mesaic a nadej kadzy mesiac. a nic :( kupoval som si caje kde co ale nepomohlo a ked mm urobili spermiogram tak sme vedeli kde je chyba a po vyse 2 rokoch snazenia sme isli do sanatoria a momentalne som v pripravena IVF .
drzim palce 🙂

fomarik
9. okt 2012

Prestala som fajčiť a manžel tiež, Kyselina listová, Duphaston ( 6 rokov neprestajne každý cyklus)Laparoskopia - prefuky, driling vaječníkov, odstránenie zrastov....a po 6 rokoch sme zašli do centra , kde sa nám podarilo 3IUI..... ktorá obnášala duphaston, clostilbegyt, pregnyl, uutrogestan, estrimax a estrofen. Manžel profertil, tribulus, kreatín.

milka1978
9. okt 2012

ja s manželom sme prvé bábo skúšali počať vyše roka a pol a až potom sa to podarilo a toto druhé tiež vyše roka a pol ... obe detičky mám doslova vymodlené ... no pomohla miaj lekárka ... už keď som bola zúfalá, že sa nedarí a v sme obaja po zdravotnej stránke O.K. tak mi lekárka predpísala Duphaston 2x1 ..... aj počas brania týchto tabletiek sme skúšali ..... no akonáhle som ich po 4 mesiacoch vysadila s tým, že to nepomáha tak som otehotnela hned v prvú ovuláciu ..... a potom som niekde na internete čítala, že Duphaston Ti nastaví tvoje telo na materstvo a veľakrát sa stáva, že žena otehotnie práve po vysadení tabletiek ..... u mňa to fungovalo pri prvom a aj teraz pri druhém bábu ... držím palce aby Ti to vyšlo 🙂

norap
9. okt 2012

Ahoj hlavne sa nestresuj a nemysli stale nato. Ja som chodila na buršný tanec, bol to relax na jednotku. Po troch mesiacoch som sa aj otehotnela.

katche
9. okt 2012

Výmena lekára a nasadenie správnej liečby a hlavne pohoda 🙂

veronika66
9. okt 2012

my sme sa snažili dlhšie no a nakoniec som to vzdala ale raz po sexe som urobila stojku len tak a onedlho som len tak kupila test a bol pozitívny tak som ešte dalsie 4 kupila (preistotu) a neverila som bola som tehotná

ajkuska
9. okt 2012

u nás zabrala dobrá večera, čašník ktorý po mne pokukoval, alkohol + manželova žiarlivosť 😀 (tak to bolo ale našťastie s tým sme problém nemali, ale s inými vecami - s tým aby som nepotratila, lebo to už bolo druhé tehotenstvo ☹ )

1234lubka
9. okt 2012

no vraj femibion robi zazraky ale podla mna ti urcite pomoze ked nebudes v strese...mam kamosky co sa snazili a snazili a nic nic a nakonec ked sa na to "vyprdli" to prislo 🙂 aj ja som otehotnela ani neviem ako....urcite stres hra velku ulohu....samozrejme vitaminky ti tiez dopomozu, skus ten femibion, alebo calibrum mama...ja som v tehu brala gs mamavit a ten sa moze brat aj ked sa pokusate jedna obden

henikav
9. okt 2012

Nam pomohlo asi to ze sme sa na to prave prestali sustredit s tym ze ked to nejde, nebudeme to silit a bum, uz sme v tom 😵 😵 😵 a to sme 5 rokov v kuse vymyslali, brala som lieky, pichala injekcie, pocitali plodne dni, nemilovali sa ale vyrabali dieta na objednavku pocas plodnych dni... a nic. Akonahle sme to vzdali a vyrovnali sa s tym, tak to prislo same

kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
benyse
9. okt 2012

mne pomohol zjavne prave stres - v praci ma v januari povysili a mala som velke stresy, robila som nadcasy a nosila som si pracu a aj stres z prace aj domov. este v tom istom mesiaci som vysadila antikoncepciu, som si povedala, ze je cas na ine stresy 😀 este ako som bola vo februaru na kontrole u gynekologa, som mu vravela, ze v takom strese aky mam v praci asi nikdy neotehotniem a on nato, ze aby som nebola prekvapena, ze organizmus si ten stres aj tak vzdy vyriesi po svojom.. v marci som otehotnela, cize 2 mesiace po vysadeni - no sama som nechapala 🙂 a to uz mam 34 rokov a je to moje prve dieta, ktore ocakavam, takze som velmi vdacna, ze to takto dopadlo. drzim palce, nech to aj u teba ide ako po masle ;)

lejlla
9. okt 2012

ja som jedla vitaminy,neviem ci pomohli ale zostala som tehu.ani som ich nedobrala ...pokial mas zaujem rada ti ich poslem...napis mi IP

liza2222
9. okt 2012

VITAMíN E

li_la
9. okt 2012

duphaston (po pol roku snaženia a jednom potrate... )

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre