Kúpili ste deťom smart hodinky?

dadulajda
27. máj 2017

Chceli by sme synovi kupit inteligentne hodiny, ale na ziadnom portali niesu ziadne recenzie a tak si nevieme vybrat. Ma niekto prosim naozaj skusenost ako funguju, co treba vsetko spravit aby fungovali? Niekde pisu o zdielanom internete, aplikaciach, sim karte, ale celkovo neviem, ci operatori dokazu spojazdnit hociktore hodinky, alebo su nejake rozdiely.dakujem vam

selinaliana
27. máj 2017

Dobry den kludne sa pytajte dcera ma

dadulajda
autor
27. máj 2017

@selinaliana dobry den, zatial sme pozerali generic w5, ale netusim aky je rozdiel ked stoja jedny 25e a druhe 50e. ako funguju tie vase?treba ist ku operatorovi a vyziadat nejaku micro sim?to ma realne svoje cislo ta karta?mozem si stiahnut tu aplikaciu aj ja aj muz a obaja budeme mat info?alebo len jeden z nas? vsade to balenie obsahuje len mob.a nabijacku.teda ta aplikacia je nejaka neutralna?alebo ma kazdy vyrobca svoju?

selinaliana
28. máj 2017

@dadulajda my mame tieto https://kidssmartgpswatch.com/collections/holid...
Aplikaciu mam len ja v telefone . Vlaste cele hodinky jej ovladate vy telefonne cisla vsetko . Signalizuje vam p9mocou spravy ze si dala hodinky dole ze je baterka vybita . Maju gps mozte si kedykolvek kuknut kde sa momentalne nachadza. A mozte aj nadstavit v ktorych castiach ma byt a ked odtial odite vam to signalizuje . My sme spokojny . Hodinky mozte vypnut len vy.

selinaliana
28. máj 2017

@dadulajda
@dadulajda v tom linku mate vsetko napisane ale kludne sa pytajte mozte aj do spravy

rolex
28. máj 2017

Syn (13r) ich nechce nosit odkedy vie ze viem o kazdom jeho pohybe. Nerobi sice nic zle (som o tom presvedcena) ale skratka ten pocit mu ich sprotivil. Dcera (4r) ich nenosi lebo si dost casto umyva rucky a musi na hodinky davat pozor ked sa cvachta, co ju asi zatazuje. Takze u nas sa neujali.

dadulajda
autor
28. máj 2017

@selinaliana ano to su tie co sme vybrali aj my. ale bojim sa ze najskor ich kupim a potom mi operator povie ze je niekde problem...ako napr.kupili sme si vlastny router a povedali nam, ze nam don nedaju net, musime si od nich kupit ich typ... a maly ked bude chciet volat ma si to dat ku ustam alebo to je ako hlasny odposluch :D

selinaliana
28. máj 2017

@rolex moja dcera preto radsej nevie aku maju hodiny funkciu vie ze z nich moze volat a to jej staci

selinaliana
28. máj 2017

@dadulajda nie nie je ziaden problem date tam normal kartu a idete

adka269
3. sep 2017
Používateľ adka269 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od adka269.

Ja mám hodinky s aliexpressu za 10 euro. Da sa na ne stiahnut aj aplikacia a potom su aj prepojene s telefonom. Ak nechces nejake hodinky s milion funkcii tak mozes kludne kupit aj nejake s aliexpressu. Ja niekedy vyuzivam aj tieto zlavy https://www.kuponyzdarma.sk/ a zaplatim niekedy aj omnoho menej penazi ako bez nich

erzika123456
12. júl 2018

@adka269 dobry den! Prosim vas na aliexprese ste ake presne objednali tie hodinky pre deti, lebo ja chcem len s funciou GPS aby sme vedeli kde sa pohybuje a mohol mi popripade zavolat. Dik

werciatko04
22. máj 2019

@selinaliana Dobry den prosim vas aj mi rozmyslame nad tymi to hodinkami tak tiez mam na vas par otazok chcem sa opytat ci je nutne aby na jeho sim ( v hodinkach) bol internet? Alebo ho musim mat zapnuty ja aby som mohla snim komunikovat a poslat mu spravu alebo len staci stiahnut aplikaciu??? Jednoducho je potrebne mat data??? Dakujem 😉

selinaliana
22. máj 2019

@werciatko04 dobry musi tam mat 2G kartu klasicku. Internet som dcere nedsvala ma kladicku dobijstelnu kartu

jerryjanka
22. máj 2019

na volanie to nie je treba mať net, ale ak chcete mať funkciu gps tak tam sa bez netu nepohnete

werciatko04
22. máj 2019

@jerryjanka ehm tak ze treba zakupit sim kartu s netom ci ze rovno pausal.... A vy mate aky pausal konkretne na tu sim kartu jedna sa tam len o ten net cize min volne a pod veci tam mat nepotrebuje da sa to tak???

jerryjanka
22. máj 2019

ja som si k svojmu bežnemu paušalu dala ten 1 eurovy - tam je 1 euro akoby kredit, ale ked začne čerpať dáta tak to sťahuje 2 eurá ešte, ale deťom som hodinky vzala - jedny bolo zle počuť a s druhymi sa dcera furt hrala v škole tak som to zrušila a volaju mi len telefonom :D

silvinko
23. jún 2019

Ahojte. Potrebovala by som pomoc. Kupili sme synovi hodinky wonlex gw400s.vlozili sme do nich sim kartu,nacitala som qr kod,stiahla aplikaciu ale nic neviem na nich nastavit, hoci co zadam, stale mi to pise na telefone ze zariadenie offline. Zavolat na hodinky viem. Ale nic viac. Prosiiiiim pomozte mi.

jerryjanka
24. jún 2019

treba tam mať dáta

silvinko
24. jún 2019

Mobilne data v telefone mam

jerryjanka
24. jún 2019

dáta v karte ktorá ide do hodiniek

silvinko
24. jún 2019

Aha.dakujem.

kubinovt
20. júl 2019

Dobrý večer chcem sa spýtať či nemáte náhodou skúsenosti s joy toy hodinkami s s Mania?

fidoorkaa
18. aug 2019

@silvinko tiež mám tieto hodinky a píše že zariadenie je offline myslíte ,že kvôli chýbajúcej karte ktorá neobsahuje data?

pguzik
25. aug 2019

Chcem sa podelit o moju skusenost s hodinkami calmean, ktora sa da zhrnut do jedneho slova katastrofa. Neodporucam tento polsky sajz nikomu. Hodinky vydrzali 3 mesiace ako tak fungovat potom uz nemali ziaden signal pricom simka mala kredit a v telefone fungovala. Baterka na zaciatku vydrzala 24h teraz po par mesiacoch ani tolko a pritom cez vikend sa s nimi nic nerobi a teraz nemaju ani signal tak ozaj neviem na co davaju energiu. Hodinky kde sa neda ani len nastavit cas podla mna nie su hodinky. Vsetko sa nastavuje cez appku za ktoru zaplatite 4€ mesacne. Kym este fungovali tak bol vzdy problem so signalom v budovach. Tam kde mobil problem nemal tento zazrak bezne nemal signal. Ked poslete nan spravu tak ta pride so sialenym zvukom ktory sa neda zmenit. To iste aj zvonenie. Maju fotak ale vedia ulozit len 1 fotku, kazda dalsia predchadzajucu prepise. Ozaj 21 storocie.

daniela_4
12. nov 2019

Ktori mate hodinky smart pre deti kolko vydrzia nabite a aku mate znacku? Dakujem

pguzik
12. nov 2019

Teraz mame carneo hodinky. Vydrzia tak do 2 dni.

niky699
1. sep 2020

@selinaliana prosim aku aplikáciu ste stiahli syn ma hodinky a neviem aku mám stiahnuť. Ďakujem že

pguzik
1. sep 2020

Mi mame setracker2.

selinaliana
3. sep 2020

@niky699 setracker2

macik525
22. nov 2020

@selinaliana prosím vás,hľadám nejaké recenzie ohľadom hodiniek,vy ste spokojná a tými vašimi? Ďakujem

jurajp
Odpoveď bola odstránená
Zobraz