Drevená Ikea kuchynka

wieruska1
25. mar 2014

Dievčatá, chcem sa spýtať, či máte niektorá kuchynku IKEA a či sa s ňou vaše deti vyhrali. Chcela by som ju malej kúpiť na 2. narodeniny (má takú mini plastovú a celkom sa s ňou aj pohrá), ale zdá sa mi, že je dosť drahá tak aby som nekúpila zbytočne. Uvítam všetky rady, ale aj tipy na nejakú lepšiu. Prípadne ak mate niektorá na predaj.

anuska74
25. mar 2014

Nepoznám lepšiu a čo vidím hrajú sa s nou všetky deti aj dievčatá aj chalani, zavolaj dieťaťu kamošov a máš pokoj, no tá cena je trošku vyššia, ale podľa mňa jedna s top hračiek.

katinka71
25. mar 2014

aj moj syn ju ma od 1,5 r stale sa hra ,naozaj sa oplatila

erina098
25. mar 2014

@wieruska1 my ju máme asi od roka,strašne sa jej páčila v ikei a zrovna bola v akci,teraz ma 3,5 a velmi rada sa v nej hrá.je pevná,určite dlho vydrží.ked mame navštevu,tak obdivuju dospelý a deti sa pekne hrajú.a ma velké skrinky,všetky riadiky tam schovame.jedina nevýhoda je,že ten šporačik funguje na 6 bateriek,nato ako sa ikea prezentuje ekologicky je to vela.

iika
25. mar 2014

Jednoznacne odporucam, tiez ju mame a je super. Je pevna a stabilna a ma vyskovo nastavitelne nozicky aj vela ulozneho priestoru. Urcite dlho vydrzi a pohraju sa aj starsie deti. U nas vyhrala nad vsetkymi plastovymi kuchynkami 🙂 🙂 🙂

senta_sofia
25. mar 2014

je uplne super, mame doma a to mame dvoch chalanov, varia o 106 🙂 doporucujem rovno kupit aj riad, maju taku sadu - velke, male taniere, misky a hrnce - kovove, vypadaju skutocne ako zmensenina "dospelackych", varic svieti a je pevna 🙂

wieruska1
autor
25. mar 2014

dakujem vam vsetkym za uistenie ze to nebudu vyhodene peniaze. Nehodou ju niektora nechcete predat? 🙂

senta_sofia
25. mar 2014

@wieruska1 ja teda nie, ale klikla so na bazos a aha http://deti.bazos.sk/inzerat/35586137/Mini-kuch...

wieruska1
autor
25. mar 2014

@senta_sofia ta je uz predana 🙂

senta_sofia
25. mar 2014

@wieruska1 tak nist 🙂 skus si hodit dopyt, mozno sa niekto ozve 😉

wieruska1
autor
25. mar 2014

@senta_sofia tak a teraz zacinam byt za blbku 🙂 ale ako sa nahadzuje dopyt? vdaka za info

senta_sofia
25. mar 2014

@wieruska1 coby si bola za blbku... 🙂 tu na konikovi to tusim nejde (aj ked osobne si myslim, ze by sa nic nestalo, ak by si si vytvorila inzerat a do nadpisu by si dala, ze kupis taku kuchynku), ale na bazos.sk si das normalne pridat inzerat a tam si mozes vybrat, ci je to ponuka alebo dopyt, takisto tam das popis, prip. obrazok a cakas. Tu na konikovi je ale tusim nejaka skupina, ze "zhanam", tak aj tam mozno keby si napisala.

emkab
25. mar 2014

@wieruska1 inak inzeraty "dopyt" si vies vytvorit aj na babybazar.sk 🙂

wieruska1
autor
25. mar 2014

@senta_sofia
@emkab dakujem vam 🙂

lielmi
29. dec 2014

Ahojte maminky, ktore mate ikea kuchynku ;) náhodou sa ju niektorá nechystate predávať?

tehula
20. júl 2015

ahojte maminy. My sme sa nedavno stahovali a z toho dovodu budem uz predavat detsku drevenu kuchynku ikea. Ak by mal niekto zaujem, idealne len osobny odber v Bratislave

sisulita
23. júl 2015

@tehula ahoj, este je aktualny predaj prosim ta?

tehula
23. júl 2015

@sisulita ahoj ano

veroni87
23. júl 2015

@tehula ahoj este je to aktualne, ak ano tak za kolko ju budes predavat prosim ta ?

tehula
25. júl 2015

Ahojte. Fotky som pridala do mojho bazaru

mmamca
25. júl 2015

@tehula pisala som na bazarik, viem si prist aj hned osobne po nu. Dakujem

zuzkatomkova
9. nov 2015

baby nahodou este niektora enpredavate kuchynku,alebo neviete o njiekom kto preda? surne, dakuejm

zazana22
9. nov 2015
Používateľ zazana22 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zazana22.

moja dcerka sa s nou hra

zuzkatomkova
9. nov 2015

a nahodou nevies o niekom kto by ju chcel posunut?

lubimmisku
11. nov 2015

Baby, da sa do drezu naliat aj voda, ci nie? Dakujem 😉

mojitosca
12. nov 2015

Ahojte, aj ja mam zaujem kúpiť Ikea kuchynku, ak niektora predavate, dajte prosim vediet.ďakujem

kikuska963
25. mar 2016

Ahojte, ak by ste predavali detsku drevenu kuchynku Ikea, mam zaujem, dakujem

0021
12. okt 2016

Ahojte mamičky ak by ste niektorá predavali kuchynku prosím ozvite sa mi mojej dcérke sa veľmi zapáčila no nemôžem si dovoliť dať za ňu takmer 90€ ďakujem

zenicky
21. okt 2016

Aj ja by som chcela dakto kto predava nech sa ozve prosim

michala11111
5. nov 2016

Ja som videla Ikea kuchynku u kamošky a keď mám pravdu povedať viac sa mi páči som sme kúpili našej z decodomu...

elka7
13. dec 2016

Ahojte, prosím neviete či býva akcia na kuchynku Ikea?