Darček pre 9 ročnú dcéru

pokladik5
11. nov 2015

ahojte, vianocna dilema: mam uz nejake tie drobnosti kupene pre 9 rocnu dceru , napr, ako su spolocenske hry, knizky, alebo oblecko , ale nieco take co by ju ze wau potesilo neviem , som zufala, vlastne aj preto lebo hned dva dni povianociach ma aj narodeniny. takze dvojity darcek . dakujem za kazdu inspiraciu , ale prosim aj cenovo prijatelne. ( napriklad bicykel ma , korcule na lad ma, kolieskove nema ale az vo februari k meninam kupujem , knih ma velmi vela, oblecenia tiez )

dominika6
11. nov 2015

@pokladik5
Opytaj sa jej co by chcela....ak ju nieco drzi dlhodobo tak jej to kup...ak ma oblubenu disney rozpravkovu postavu,herca,spevaka,byvaju teraz aj s ich fotkami tasky,skolske pomocky,obluecky do postele atd atd

jana_eyre
11. nov 2015

a ona uz nepise "jeziskovi"? ved na neho nemusi verit, ale nejaky tajny papier priani by sa hodil.. moze ti ho hodit pod vankus a ty ho akoze najdes 😀

pokladik5
autor
11. nov 2015

@dominika6 ano ma oblubenu herecko spevacku Violetu - a ma od nej asi uz vsetko , lebo to ju drzi uz dlhodobo tak pomaly som jej to pocas celeho roka kupovala.. 😀 🙂 😀

dominika6
11. nov 2015

@pokladik5
No vidis...tak jej dopln zasoby ked sa z toho vytesuje...to je jedine co caka dieta pod stromcekom namiesto praktickych veci a oblecenia

pokladik5
autor
11. nov 2015

@dominika6 uz som jej kupila tricko s Violetou , uz ma aj dosky, aj kabelu , novu ? 😀 😀 aj parfem dokonca ...

chantalka86
11. nov 2015

@pokladik5 ahoj, a barbie? Ci dnesne 9 rocne slecny sa s tym uz nehraju? 🙂

moni244
11. nov 2015

Tak nech napise Jeziskovi, ja fakt nechapem, ako nemozte vediet, co vase deti chcu, to sa s nimi nerozpravate? Nepocuvate? Moja nema ani tri a presn viem, co.chce a comu sa potesi

mirkakab
11. nov 2015

@pokladik5 naša chce lego friends. novú tašku do školy a k meninám dostala salon krasy, to ju veľmi bavilo. http://www.dracik.sk/salon-krasy/

pokladik5
autor
11. nov 2015

@moni244 pytala som sa na inspiraciu , kedze ma vsetko co chce ,

moni244
11. nov 2015

@pokladik5 a toto je presne problem dnesnej generacie deti

mirkakab
11. nov 2015

@moni244 možno aj ty sa dostaneš do tejto fázy, ked bude mať dcerka 9 rokov, ja mám dve a ver mi že za tie roky sa nazbiera dost hlúpostí. ja tiež neviem čo kupim.

pokladik5
autor
11. nov 2015

@moni244 sice na problem som sa nepytala, ale je vychovana a slusna

moni244
11. nov 2015

@mirkakab ja len fakt neviem, ako dokazali nasi rodicia nakupovat na vianoce darceky, bez internetu, takehoto fora a vzdy nas maximalne potesili

pokladik5
autor
11. nov 2015

@mirkakab ved to je to , ze sa jej uz aj telefon kupil , prvy novy skor nemala, ale potrebuje do s koly zo skoly , chcela som tablet ale naco dve veci ? clovek musi aj z dobou 😉

moni244
11. nov 2015

@pokladik5 ja nikde netvrdim, ze je nevychovana, ja len tvrdim, ze deti v dnesnej dobe sa zbytocne zahadzuju kopou darcekov od utleho detstva

dominika6
11. nov 2015

@pokladik5
Obliecky na postel

dominika6
11. nov 2015

@moni244
Spomenies si o 5-7r.a zistia ze nebudes vediet ani ty co kupit,okrem veci ktore nutne potrebuje a vobec to nieje o rozmaznavani,len clovek niekedy zhana inspiraciu a napad
..

jumama
11. nov 2015

Ma vztah k tvoreniu? ja mam rada rozne tvorive sady - napriklad na vyrobu glycerinovych mydielok (na mydlovysvet cz maju dobre ceny aj dorucuju na sk cez ulozenku...) Alebo tak spoly zo zartu spoly vazne kucharsku knihu s kolacmi a k tomu nejake formicky, kosicky na muffiny... Vsak by vam aspon kazdu nedelu napiekla a vy poslusne zjedli 🙂)

stankabk
11. nov 2015

Ahoj, moja ma 9 a pol a velmi by chcela to zrkadlo, co davaju v reklamach, co sa nejako domaluje tymi ich farbami. Je to zrkadlo na stol. A druhe co chce je Lego nejaka vyletna lod, ale uz vie, aka je pravda o Jeziskovi, tak dostane len jedno z toho. Sama si uvedomuje, ze su to drahe veci.

pokladik5
autor
11. nov 2015

za celych osem rokov ochvilu devet som nemusela pytat o inspiraciu , proste pozeravala rozpravky , bola ponikova potom barbinoa, potom ine a ine a ine , proste prisla skola a je to mesiac to iny mesiac to a dalsi to lebo jedna kamoska ma to druha ono a tretia tiez ma ine . uz to nieje o tom s cim s doma hra ale to comu s a chcu vyrovnat medzi kamoskami . alebo pochvalit , ja som za sportove potreby, lenze tie ma a vzdy bude mat . ja som len chcela vediet co mamicky rodicia kupuju okrem oblecenia , skolskych potrieb , ci mobilov tabletov svojim dceram . a to som s a rozhodovala dlho ci sem napisem ...

mirkakab
11. nov 2015

@pokladik5 presne tak, ako keby si o mojich dievčatách písala. chcem kupiť niečo kreatívne.

pokladik5
autor
11. nov 2015

@mirkakab aj za kretivitu som , mna drzali dlho tie naramky z goralkami co je plno toho aj modry konik , aj plastelinu mame vela kedze mame aj mladsiu tak s anam to zbiera..
@jumama ale aj dobry napad kucharska kniha pre decka to sa mi lubi , mozna by aj nieco chutne napiekla navarila🙂

gislene1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janage
11. nov 2015

Daruj jej zážitok 🙂 výlet na zaujímavé miesto, deň v lunaparku, výtvarný workshop - u nás napr. robí galéria pre deti každú druhú nedeľu, kurz varenia pre deti, jazdu historickým vláčikom, kurz v ULUV kde si vyrobí vlastný šperk, hrnček - napíš to na malú kartičku, ozdob - my si tak dávame. Však darček nemusí byť len hmotný. Ja mám 9 ročnú tiež a ona je výletník a zážitkár ako vyšitý. Niekam ísť, nové vidieť, vyskúšať 😉 Odrazila by som sa od jej záľub, Inak pre našu bol asi najväčší zážitok zatiaľ, keď sa mohla povoziť v kabíne električky pri vodičovi a pomačkať nejaké tlačidlá, ona, že citujem: šoférovala som električku 😀

janage
11. nov 2015

@pokladik5 ešte ma napadlo farby alebo fixy na textil a môžete spolu alebo sama si namaľovať tričko. U nás to malo ohromný úspech už u 4 ročnej - si sama s fixami namaľovala 🙂

erickatt
11. nov 2015

Plysaka. Vazne. Mileho medveda. Moje decka dostavali dlho. Take do postele na mojkanie

tomasko9
11. nov 2015

Ja si myslim ,že vela darčekov netreba, kupujeme uplne prakticke darčeky, ako napr oblečenie, alebo knižku, a ked ich ma vela tak ani netreba, Vianoce su o tom že sme ako rodina spolu, alebo priprava Vianoc, pečieme kolače, upratujeme byt, a jasne zdobenie stromčeka, to sa rata našim deckam.

blondie257
11. nov 2015

U nas je uspechom vzdy Lego friends ( vzdy skladá a rozkladá ) , kreatívne hracky ako výroba náramkov z hmoty,náramkov z korálikov, laboratorium-parfumy,...
ak chce zážitkový - skús zájst do jazdeckej skoly,a skus ju zoznámiť s koňmi, moju 9ročnú to úúplne pohltilo a darčeky ako rajtky, rukavice, prilba a všeeetko s konskou tématikou od pexesa, triciek az po miniatúrne nálepky. 🙂 a más poriesene aj do buducna darceky lebo sa vsetko opotrebuváva :D

lara12345
11. nov 2015

@pokladik5 Ja som kupila pre 8 rocnu takuto stavebnicu teraz k narodkam a strasne sa tesila, ze by chcela dalsiu podobnu aj pod stromcek. http://www.bobek.sk/index.php?id_product=29&con...
a tuto jej asi vezmeme na Vianoce, lebo moze postavit toho daleko viac.
http://www.bobek.sk/index.php?id_product=30&con...
alebo tuto
http://www.bobek.sk/index.php?id_product=32&con...

moni73
11. nov 2015

@pokladik5 u nas 9,5 rocna baba a prianie: herny notebook, novy mobil, nieco zo schleich, dron s kamerou a kooopec granuli do utulku