Barbie s vnútornými kĺbmi

gabusiki
2. nov 2015

Ahojte maminky. Idem po radu. Dcerka chce na Vianoce barbie. ALe ja nie som velky expert na babiky a chcela by som jej kupit taku s tymi vnutornymi klbmi ako kedysi. Nie plastovu. Neviem ci este taka je .. ALe klbiky neboli vidiet , boli akokeby pod kozou.... 😀 ale dali sa ohybat ruky aj v laktoch aj v kolenach viacerymi smermi...
Prosim o konkretne tipy, predavacky nevedia povedat kt, z babik v obchode je takato...
Viete poradit??? Prosim naj konkretne aj ukazky, foto, stranka, nazov barbie. Cokolvek..
Dakujeeeem. 😎

anit444
2. nov 2015

Mne sa zdá, že sú už všetky Barbie také, aké by Ste chcela. My máme plno bábik a všetky sú také. Len netreba kupovať v kiku a podobne. V dráčiku sú podľa mňa všetky také a nie sú ani drahé.

gabusiki
autor
2. nov 2015

@anit444 A viete mi dat aj tipy ktore, lebo dcera raz dostala barbie normal v hrackarstve kupovanu a je taka plastova... tak nechcem kupit taku znova...

anit444
2. nov 2015

je super a má kúpeľňu. Naša sa s ňou často hrá, kúpe ju, dáva ju cikať 🙂

gabusiki
autor
2. nov 2015

@anit444 Dakujem ta je celkom pekna. Ona mi spomina ( asi to videla v skolke) nejaku prezliekacu barbie... Nasla som v draciku...googlim...googlim..... 😀 taketo cosi ale neviem ci je to taka ohybna...
http://www.dracik.sk/barbie-rozpravkove-kostymi/

anit444
2. nov 2015

Aj táto by mala byť taká, ale ak chcete mať istotu, tak poproste predavačku, nech vám tie nožičky ukáže. Nemal by to byť problém. Inak ja som to robila tak, že som kupovala bábiky v akcii za 4,99 a k tomu šaty 🙂

gabusiki
autor
3. nov 2015

@anit444 bola som dnes nakoniec v Draciku, ale je to presne naopak...okrem monsteriek sa barbie neohybaju klby skoro ziadnej....dokonca mi jednu krabicu otvorila...s tym ze sme ju poskodili...ale samozrejme nic..
Neviem ci sme sa potom pochopili ale ani ta Vasa v tej kupelni na 100 percent neohyba ruky v laktoch ani kolenach... Povodne barbiny ohybali aj normal zapastie...

gabusiki
autor
3. nov 2015

No nic baby sklamana som z dnesnych barbin...
Nema naozaj nik taku barbi co ohyba vsetky klbi a spojenie nie je vidiet...???
Dakujem

eeffka
3. nov 2015

@gabusiki nikdy ziadna barbie neohybala vsetky klby a Jedine Monsterky a tym je to vidno, mame doma asi 40 barbin a kazda jedna ma ohybne len kolena, ani za mlada nemali ohybne zapastia, neviem si ci to nemylis s Baletkou, vyzerala ako mala Barbie ale bol to nejaky fejk ( cca 25r dozadu)
Monsterky maju zapastia, lakte, kolena a aj clenky niektore

https://www.modrykonik.sk/market/hracky/4eft3n/...

katusik19
3. nov 2015

http://www.dracik.sk/babika-barbie-princezna/ pozri tato ma ruku ohnutu tak urcite sa bude dat ohybat

gabusiki
autor
3. nov 2015

@eeffka Ano viem ktoru myslis , ona bola taka mensia....
Nasla som v tom drakovi dve take barbiny co ohybaju aj klbmi v zapastiach a v inych castiach a je to ale vidiet... v najhorsom kupim taku..lebo ked zozeniem oblecenie kt. ma dlhe ruky a nohy tak to nebude vidiet...rozmyslam prave nad tym...

A teda naozaj si pamatam ze sa im isto ohybali ruky v laktoch a na kolenach sa im urobili take zahyby na kozi.... ze v zapastiach nedam ruku do ohna...
Ale mne pridu tieto barbi s umelymi rukami s kt. sa neda vlastne ani hrat ako riadny fake ...
Takze tym ze ich mas 40 ks asi a nemas ani jednu taku uz asi nemusim ani hladat tusim....
asi sa rozplacem... 😀 😀 Ale nie mrzi ma to ale co uz...
A hovoris ze ohybaju aspon kolenami??? vies dat konkretny tip na nejaku peknu...naj taku co ma aj nejake ks oblecenia navyse...

lenocka123
3. nov 2015

@eeffka my mame doma barbie co ohyba vsetko,aj zapastia

gabusiki
autor
3. nov 2015

@katusik19 si zlata ale predavacka povedala ze nie...ze praveze je to tak ohnute nastalo... no chapes?? 🙂

gabusiki
autor
3. nov 2015

@lenocka123 a vidiet tie klby?... ak nie prosim kde si ju kupila?

lenocka123
3. nov 2015

@gabusiki idem pozriet ci vidno 😀 ,ale myslim ze ano ,pockaj

lenocka123
3. nov 2015

ano vidiet klby,ale je taka pevna,nie taka hrkajuca ako niektore, ohyba dlane, lakte,nohy, clenky nie

gabusiki
autor
3. nov 2015

@lenocka123 😀 Normalna veda tieto babiky.... No tak uvidime ci sa niekto nenajde kt. vlastni este taku babiku..
Asi kupit teda takuto aspon... a vies mi dat aj nejaky tip...kde si ju kupila....?

maartinkaa
3. nov 2015

@eeffka ma pravdu, origos barbina ma ohybne len nohy 🙂

lenocka123
3. nov 2015

@gabusiki idem ju skusit najst,lebo nepamatam ako sa volala 🙂, moment 😀

lenocka123
3. nov 2015

@gabusiki neviem najst tu konkretne co mame my,ale je to barbie z radu fashionistas 🙂 cize barbie fashionistas

lenocka123
3. nov 2015
lenocka123
3. nov 2015

tuto konkretne mame https://www.onlinetoys.com.au/barbie-fashionist..., ja teda neviem ci je to original barbie, kedze hore dievcata pisu nieco ine,ale musim povedat ze ju mame vyse roka a stale je super pevna, nie rozhegana

eeffka
3. nov 2015

@lenocka123 tak takuto nemame ale je pravda ze som prestala kupovat asi pred 2rokmi, dcera vyrastla a mensia sa vytesuje zatial zo starych 😎

gabusiki
autor
3. nov 2015

@lenocka123 dakujem tu znacku pozriem 😉

kikuleenka
3. nov 2015

@katusik19 neda sa ohybat, to je prave haluz, predavaju to s poohybanymi haksnami 🙂

snehulienka155
3. nov 2015
Používateľ snehulienka155 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od snehulienka155.

ja som taku kupila malej minuly rok v draciku 🙂

kikuleenka
3. nov 2015

@gabusiki ja som mala barbie ako dieta (30 r. dozadu) a ohybny skryty klb bol iba v kolenach, nemyslim, ze by tak robili aj ruky. Teraz sa daju zohnat teda s klbmi aj v laktoch a zapastiach, no klby vidiet. Inak su myslim napevno, tuhe plastove...proste smejdy...

gabusiki
autor
3. nov 2015

@kikuleenka presne aj mne tie tuhe pridu ako smejdy... Pre mna bola barbie nieco viac ako obyc babiky. Teraz je to babika ako kazda ina plastova... a niektore stoja aj 30 evri ze maju akoze pekne saty...
Fakt nemala ani pred 30 rokmi ohybne??
No a teraz nejake su co maju aspon ohybne skryte kolena???

gabusiki
autor
3. nov 2015

@snehulienka155 myslis ohybnu so tymi klby ze ich nie je vidiet?

kikuleenka
3. nov 2015

@gabusiki obavam sa, ze uz skryte klby v kolenach nie su, mame 3 nove barbie, 2 maju nohy tuhe plastove (co som ostala teda velmi sklamana, ked som to zistila, proste ako lacny cinsky smejd) a 1 ma s ohybnym viditelnym klbom, ta ma klby aj v laktoch a zapastiach...