Poradíte detského nefrológa v Košiciach?

monique467
24. sep 2013

Prosim poradi mi niekto detsku nefrologicku v Kosiciach? Surne

Dcera 5 rockov ma opakovany zapal mocovych ciest... ani antibiotika nezaberaju...stazuje sa na bolesti v brusku...mam odporucanie na nefro...v bardejove nieje...na presov som nepocula dobre recenzie tak mi ostavaju kosice a neviem sa pohnut. Poradi mi niekto?

jonas17
24. sep 2013

veľmi dobrá, dlho sa čaká na termín, neskutočne ochotná, platí sa tam...mudr. Sádová, Panelová ulica...

jul11
24. sep 2013

Co takto rovno detska nemocnica v KE?

darina1952
25. sep 2013

Ahoj, ja by som určite skúsila priamo na detskej klinike, kuk: http://www.dfnkosice.sk/nefrologicka-ambulancia...

jaruska74
25. sep 2013

ja odporucam Dr. Sadovu, na Panelovej ulici, je fakt uzasna........🙂

alex137
25. sep 2013

Dr.Sádová jednoznačne, má toho ale strašne veľa, tak budeš musieť čakať, tel. 055 6220731

timotea244
25. sep 2013

Ja som mala tiež tieto problémy a ako dieťa ma operovali v Košiciach v nemocnici...ale už si nepamätám ako sa volal ten doktor,ale bol primárom bolo to 16 rokov dozadu...

tinuskaha
25. sep 2013

Mudr.Sadova KE

penelopa
6. dec 2014

Sadová

jankes
9. feb 2016

A dievcata za co sa plati u tej sadovej? A kolko? Zajtra ideme prvy krat k nej, tak aby som vedela

danielkadandy
25. júl 2017

Ahojte a to ona robi aj na tej Panelovej aj na terase je?

jankes
25. júl 2017

@danielkadandy na terase je primárka a na Panelovej má súkromnú ambulanciu. Prvý-krát nás vyšetrovala ona, ale ďalšie kontroly už iba tie lekárky, čo tam u nej robia.
Ale pokiaľ ja viem,, tak na terase nemá ambulanciu, iba na oddelení ležiacich

gabrielkabj
23. máj 2019

D. deň dnes sme boli u MUDr. Sadovej platili sme 20€ až doma som si všimla ,že na bločku je napísané ,že sme platili za BALIK SLUŽIEB GOLD. No vysvetlené mi nebolo čo je to za balíček. Trochu ma to štve mohli mi to povedať keď som sa objednávala. A na Tom bločku to je tiež nejasné za čo človek platí. Veď ak nás poslala naša obvodná lekárka tak by sme platiť nemali si myslím.

diaalex
23. máj 2019

@gabrielkabj mudr Sádová je súkromník a po ďalšie, ona už nerobí za ňu je tam iná pani doktorka... sestra keď tam ide vždy plati, či len za krv alebo ultrazvuk, ale vždy... nikdy neriešili čo je na bločku 🙂

gabrielkabj
24. máj 2019

@diaalex tak to ma prekvapilo môžeš sa opýtať sestry aké sumy nech sa viem pripraviť. A viem, že ona včera nepracovala lebo bola tam iná p. doktorka to keby dom vedela tak v som možno uvažovala o inej. Ale sestrička aj lekárka boli veľmi milé len sa mi nepáči ten systém, veď poisťovňa im to plne prepláca si myslím. Trocha zdieranie.

diaalex
24. máj 2019

@gabrielkabj opýtam sa 🙂 no dr sádová je primárka v nemocnici už asi od min roka, preto je tam staršia pani doktorka, ktorá ju zastupuje 🙂

mi77
24. máj 2019

@gabrielkabj dobry den, my tam chodime uz 6 rokov a vsetky doktorky su super co tam pracuju aj sestricka.Platime len za ultrazvuk 16e vzdy ked nam ho robia a prvy krat sme tiez 20e.Ale poviem pravdu ze nikdy som nepozerala co je na blocku, ved dnes sa za vsetko plati.

gabrielkabj
24. máj 2019

@mi77 no ja to mám z práce všetko radšej skontrolovať. 😂

mi77
24. máj 2019

@gabrielkabj ved jasne 😂

majka11051990
14. nov 2019

@diaalex dobrý večer prajem, prosím vás neviete mi povedať ako sa vola pani doktorka ktorá je tam namiesto pani sadovej? Pripadne aké s nou mate skúsenosti?

majka11051990
14. nov 2019

@jankes dobrý večer prajem, prosím vás ešte chodíte do ambulancie k pani Dr. Sadovej? Chcela by som tam ísť s dcekriu ale čítam ze ona tam už nepracuje a je tam namiesto nej nejaká ina lekárka. Prosím vás vedela by ste mi napísať bližšie info ak teda ešte navštevujete túto ambulanciu? Za odpoveď ďakujem

diaalex
14. nov 2019

@majka11051990 Fuha tuším nejaká staršia pani dr., ale skúsenosti len dobré 🙂

gabrielkabj
15. nov 2019

@majka11051990 asi tam ma tu staršiu lekárku, ale keď budete telefonicky sa objednávať tak sa opýtajte vopred či sa platí a koľko. Lebo to ma zarazilo že žiaden cenník platiť by sa nemalo si myslím ani neupovedomia len potom na tváre miesta šup 15 alebo 20€ chcú. A na bločku napísané že dobrovoľný príspevok. 🙈

majka11051990
15. nov 2019

@diaalex volala som dnes, sestrička super, skúsi nám dat termín na december. Bola zhrozená keď som jej povedala ze dcéra je tri roky sledovaná v PP na nefrologii a nerobili jej nič okrem USG aj napriek zhoršeniu

majka11051990
15. nov 2019

@gabrielkabj volala som tam dnes, sestrička super, skúsia nám dat termín na december. Nepýtala som sa koľko sa tam platí lebo až teraz čítam vás príspevok tak uvidíme keď tam pôjdeme

diaalex
15. nov 2019

@majka11051990 zato pisem že u nás je spokojnosť 🙂

gabrielkabj
15. nov 2019

@majka11051990 tak potom prosím ťa daj mi vedieť a opýtaj sa hlavne za čo platíš? Na lekárku ani na sestričku sa sťažovať nemôžem boli veľmi príjemné a milé.

mi77
16. nov 2019

Dobry vecer my tam tiez chodime a platime za ultrazvuk 15e ked dobre spominam cenu

gabrielkabj
16. nov 2019

@mi77 ultrazvuk si myslím, že im prepláca poisťovňa. A na bločku čo je napísané platba za ultrazvuk či dobrovoľný príspevok? 😂😂😂

mi77
17. nov 2019

@gabrielkabj no blocek uz nemame a ani som to nikdy nesledovala ale vzdy sa nas opyta ci bol robeny ultrazvuk a ked ano tak platime

zarik12
28. jún 2021

Ahojte. Potrebujem objednat synceka na Nefrologiu, boli sme v nemocnici so zaplom oblicky. Citala som o pani doktorke Sadovej. Kde ju najdem? Pracuje aj v nemocnici? Aj ma svoju ambulanciu? Kde by ma zobrali skor? Dakujem pekne za odpoved ❤️