Odporučte pôrodníka/pôrodníčku na Antolskej.

sonicka19983
12. feb 2020

Hladam dobru porodnicku/porodnika na Antolskej .. nejake odporucania ?
Nemam porodny plan len chcem rodit pri niekom trosku "ludskejsom" co poradi / povzbudi..
Vdaka

silvi300
12. feb 2020

@sonicka19983 Dr.Dlhopolček

evalin88
12. feb 2020

Za mňa MUDr. Miroslava Dubčáková

marci77
12. feb 2020

Tam ich je viac uzasnych, skuste ist aj do skupiny Porodnica Antolska Bratislava
Dr. Rozemberg, Dr.Oravec, Dr. Dlhopolcek, Dr.Danis, Dr.Kristufkova, Dr.Niznanska ....

tana85
12. feb 2020

pri oboch som mala rozemberga a som max spokojna, sadol mi aj komunikaciou aj pristupom pri porode. dlhopolcek je skvely, zazila som ho na vizite, ale ze uz velmi vytazeny. takze si vyber napr. troch a podla TP prezisti kto ma este kapacitu sa zazmluvnit. za mna inak najlepsie rozhodnutie priplatit porodnika. cele sestonedelie som mohla zavolat ak bol nejaky problem, prip.prist priamo k dr na kontrolu...

sonicka19983
autor
12. feb 2020

A baby su to prosim vas aktualne skusenosti (r. 2019 / 2020) ci starsieho data?
Ide mi o to ze ja som mala pri prvej dcerke v roku 2015 dve porodne asistentky (jedna sa na mne zaucala) a v poho len mi chybala informovanost co robia preco to robia a tak ... preto teraz hladam nejaky skor ludskejsi / informovanejsi pristup...vdaka

ciaciacia
12. feb 2020

@sonicka19983 mám skúsenosť z roku 2018 s dr. Rozembergom, dr. Dlhopolcekom a dr. Danišom a za mňa veľká spokojnosť

sonicka19983
autor
13. feb 2020

ok tak vdaka vsetkym 🙂 daco uz vymyslime 🙂

vaneska
13. feb 2020

@sonicka19983 ja som mala v 02/2018 akutnu sekciu a cela Antolska bola pre mna velkou neznamou. Co som tam ale stretla lekarov tak na ziadneho nemozem povedat nic zle. Sekciu mi robia doktorka Dubcakova a doktor Janac. Na vizitach som zazila aj Kristufkovu, aj Dlhopolceka a aj Danisa. Ten mi aj vyberal stehy po sekcii. Cize ako ti radia baby, vytipuj si aspon 2-3 a tak sa rozhodni. Ale napr mne prisiel aj Dlhopolcek velmi ludsky. A aj Danis bol vtedy v pohode. Drzim palce 😊

zabinkalenka
15. feb 2020

Ja som rodila na Antolskej 3x. Prveho porodnika si nepamatam, ale na druhom a tretom bola MUDr. Filkasova, teraz je uz Vinceova. Bola som maximalne spokojna. Pocas porodov panovala vesela atmosfera a bola ma pozriet aj na izbe 🙂

zabinkalenka
15. feb 2020

Odporucam aj na poradnu chodit do ambulancie 108, ide to tam sup sup 🙂
Vinceova robi v utorky

jackova37
15. feb 2020

Zdravím Vás. Za mna určite Dr. Vinceova, velmi milá pani doktorka a skúsená s vynikajúcim prístupom. Postarala sa o mna a malinku uzasne. Som jej nesmierne vďačná .

simiraki
30. apr 2020

Ak by som mala odporučiť pôrodníka, tak určite MUDr. Vinceovú. Neuveriteľne príjemná, ľudská a ochotná pani doktorka, okrem toho že je veľmi šikovná a vie čo robí. Hlavne ak ste prvorodička. Žiadna otázka pre ňu nie je hlúpa a ochotne poradí. Dodala mi veľa sily a odvahy, netuším ako by som to zvládla bez jej pomoci. (v tehotenstve mi zistili cystu a bolo podozrenie že je zhubná.) 👍👍👍👍

evaachesa
30. apr 2020

10/2019 zazmluvneny Oravec... vrelo ho odporucam a tiez aj nadstandardny porodny box 🙂

natali1717
6. máj 2020

@simiraki môžem sa ťa spýtať či si rodila prirodzene alebo sekciou? Na začiatku tehotenstva mi tiež zistili dermoidnú cystu na vaječníku cca.7cm...najprv mi lekár tvrdil že budem musieť rodiť cisárskym, ale teraz na poradni mi gynekológ povedal že môžem aj prirodzene...už som v 27tt.a cystu už nieje vidieť. Tak som teraz zmetená, lebo neviem či sa mám dožadovať cisárskeho alebo to zvládnem aj prirodzene. ďakujem

s_a
17. jún 2020

@marci77 neviete či pani doktorka krištufková tam stále robí pôrodníčku? lebo som ju zažila ako gynekologičku v pezinku v gyn pk a bola úžasná 🙂

simiraki
17. jún 2020

@natali1717 ahoj, ja som rodila sekciou, pretože mi zároveň odstránili aj cystu. Tiež mala 7cm. Dali ju hneď aj na rozbor. 👍

simiraki
17. jún 2020

@natali1717 ak ti môžem poradiť, daj si to urobiť hneď. Keď sa bábo narodí, nebudeš mať čas behať po vyšetreniach. 😉

marci77
17. jún 2020

@s_a netusim, zazila som ju pred rokom a pol, skuste sa opytat v skupinke ...alebo sledujte novsie prispevky
zachytila som, ze nejake lekarka sa vydala alebo isla na matersku, ale teraz neviem, ktora to bola

s_a
17. jún 2020

@marci77 ano uz som stihla zistiť ze akurát ona sla na matersku :( :D

kattien1992
16. nov 2020

@jackova37 ahoj, tiež si chcem zazmluvnit túto pani doktorku. Prosím ťa mala si manžela aj pri prvej dobe pôrodnej? Pre mňa je dosť dôležité aby tam bol vtedy ako opora 🙂

s_a
16. nov 2020

@kattien1992 nás nechali spolu v nadstadardnom boxe 🙂

kattien1992
16. nov 2020

@s_a pevne budem veriť, že bude zrovna voľný 🤞

renca115
7. jan 2021

@zabinkalenka môžem sa opýtať kde ju nájdem? V akej časti antolskej? Lebo som prvorodička a ešte sa v tomto poriadne nevyznám 🙂. Dakujem

bashee
5. apr 2021

Ahojte, ako to prosim funguje ked som si zazmluvnila MUDr. Dlhopolceka? Zaplatim vraj 300€ ale tie peniaze idu hlavne nemocnici. Mam nieco extra platit aj porodnikovi? Netusim ako sa to robi som prvorodicka. Mama ni povedala ze mu mam dat potom peniaze...ale mne je aj trochu trapne aj divne. Nikto mi zatial nic nepovedal. Som v 38tt...

evaachesa
5. apr 2021

@bashee ak si si ho zazmluvnila, tak nemocnica mu z toho uhradí 150€. Nič viac sa neplatí.

bashee
10. apr 2021

@evaachesa dakujem za info. Hned som kludnejsia ked viem. 🙂

evaachesa
10. apr 2021

@bashee za málo 😊 ja som sa to dozvedela až zo zmluvy keď som to bola vyplatiť 😃

gabsisi
15. apr 2021

@sonicka19983 za mna Oravec... 2x som bola spokojna

sonicka19983
autor
16. apr 2021

@gabsisi super no, len ja, mám už rok od pôrodu a absolútne netuším kto ma odrodil 🙂 nejaká pani doktorka 🙂 superrychly pôrod, o 13tej prvé kontrakcie a 15:45 sa malý narodil...takže ešte že som nikoho nezazmluvnila, lebo by to boli zbytočne vyhodené peniaze...

gabsisi
16. apr 2021

@sonicka19983 ja som ho mala zaznluvneneho a prvého syna som prenášala 9 dni tak obrovskou výhodou bolo že som nikdy nečakala na vyšetrenie. Vždy má zobral hneď. Bola som tam snáď 10 x na poradni. Iné mamičky čakali aj niekoľko hodín...... a to boli riadne horúčavy.. a pri druhom synovi má zas pustil z pôrodnice skôr. Aj keď primár ešte ma nechcel pustiť, lebo som mala po pôrode teploty ale povedal nech sa dohodnem teda s Oravcom. On súhlasil..... veeelmi som sa tešila lebo mi bolo dobre a už som tam aj tak bola 5 dni a doma dvojročný syn