Zháňam 7 miestne auto do 16 tisíc

janus141
3. apr 2019

Ahojte zhaname 7miestne auto ale aby nevizeralo ako dodavka skor nieco SUV rozpocem mame do 16 000eur

jeanettka
3. apr 2019

ahoj ja mam tourana VW, som spokojna

dai
3. apr 2019

@janus141 ja mam opel zafiru a som tiež spokojna🙂

janus141
autor
3. apr 2019

A kupit nove alebo od ruky

lubik87
3. apr 2019

@janus141 otec mal.chrysler grand Voyager a brat má Seat Alhambra obe majú zadné dvere vysuvacie čo je super 🙂

dai
3. apr 2019

@janus141 ja som kupovala nové s veľmi dobrou výbavou - stalo ale 36k... Ak ti stačí staršie tak za 16k kúpiš aj q7 staršiu, ale teda bez servisu a so zastaralou výbavou...

vierocka888
3. apr 2019

My mame Fiat Freemont 7 miestny a som velmi spokojna 👌😍

bobula46
3. apr 2019

@janus141 Ford S Max

annamivo
3. apr 2019

Wv Turan za mňa nie ak ho chceš reálne používať pre 7 ľudí. Keď rozložiš zadné sedadlá tak tam posadiš max malé deti (napr v autosedačke) dospelý si nemá kam dať nohy. A aj kufor je vtedy veeeelmi malý. Má ho brat on je spokojný, ale vozia sa najviac 6, že má sklopenu 1 sedačku aby mal aj kufor.

dai
3. apr 2019

@annamivo tak ono zase na reálne cestovanie s kuframi a so 7mimi ľuďmi je problém pri väčšine nedodavkach... Možno tak VW sharan a Mercedes gl - ale tie do 16k v normálnom veku sa kúpiť nedajú...

katarinamarkova
3. apr 2019

@janus141 ford S max

janus141
autor
4. apr 2019

Mamicky a co vravite na peugeot 5008 rozmyslame ze kupime novy

alilka
4. apr 2019

My máme Nissan Qashqai +2 👌👌

dai
4. apr 2019

@janus141 no... Je to peugeot🙂 ale inak pekne auto... Určite sa s novým ale nezmesti té do 16k... V základnej výbave stojí nad 20k... Keď tam len hodíš tých 7 miest, automat etc.... Tak sa podľa mňa ľahko dostaneš na 30... (ta moja zafira sa nová predávala od 16k, dala som si tam automat, 7 miest, LED osvetlenie, automaticky tempom at, stierače, vyhrievanie sedadiel etc.... Proste aby sa pohodlne cestovalo, už sme boli cez 30k...)
Ale vyskúšaj - u nás ho ma sused a je to pekne auto ako som pisala

laska201
4. apr 2019

Mitsubishi outlander.tiez sme velmi spokojni.

laska201
4. apr 2019

Dokonca maju zvolavacku kde majitelom vymenia zadarmo veci ktore zistili ze su trebars zle.

liduska12
4. apr 2019

Toyota Verso, nove sa uz ale neda kupit, prestali ho vyrabat. V testoch kazovosti vychadza na velmi dobrych prieckach 🙂 mame 7miestny automat benzin 2016 🙂

axelina
4. apr 2019

7 miestne su peugeot 5008, seat alhamra, vw sharan. Jedine od ruky do 16 sa nezmestite. Tieto auta sa zacinaju na 21t€.
Suseda teraz kupila alhamru 2014r. family edition za 18t€.starsie su lacnejsie.

janus141
autor
4. apr 2019

@alilka no to sme chceli kupit ale uz ho nevyrabaju a strasne je ho mala v bazaroch

maminecka2
4. apr 2019

My mame alhambru, sme velmi spokojni, ale bezne sa vozime piati, obcas siesti. Velmi ocenujem otvaranie zadnych dveri doboku, to ze sa vojdu vedla seba tri normalne autosedacky, a aj zadne miesta su dost priestranne.
Ak chces vozit kopec batoziny a napr. aj kocik pri siedmich ludoch tak neviem neviem ci v ktoromkolvek nie dodavkovom to das. Ja by som sla do predajni, bazarov a vsetky si pozrela ako vyzeraju pri rozlozenych vsetkych sedackach. My sme skusali aj tie dodavkoidne a to uz je fakt take cudne, nepohodlne, mas pocit ze si zavoznik co rozvaza mineralky... 😂
Inak onedlho by mal byt autosalon, tam si mozes poskusat jednou ranou.

zuzu1304
4. apr 2019

@janus141 my mame renault scenics grand, velmi pohodlne, priestranne auto. Sme velmi spokojni o com svedci aj to ze sme minuly rok kupili uz druhy scenics resp. vymenili starsi rocnik za novsi. Dovezene mame z nemecka.

dai
4. apr 2019

@maminecka2 tak mne sa paci mercedes viano ale muža naň nepresvedčím kvôli parkovaniu... On si teraz kúpil mercedes all terrain a zmestime sa 5ti plus je tam dosť miesta na kufre - ale nie je teda 7miestne

jonnie
4. apr 2019

Odporucam peugeot 5008...ale aj ine su fajn...treba ale realne vyskusat sediet na tych poslednych miestach. Aj daciu Logan kupis 7 miest. dolezite je aj...ci tie sedacky vies sklopit , vybrat.. a pod. Ten Peugeot je take rodiine a s tym rozpoctom by som len jazdeny

annamivo
4. apr 2019

@dai no my sme šli 6 na výlet - bez kufrov, len s kabelkami - a do zadu sme posadili iba autosedačku, pretože dospelý sa tam ledva posadil, takže toľko ... Skôr by som už Alhambra alebo Sharan..

keram3053
5. apr 2019

Dala si velmi malo informacii...vyber je obrovsky a zalezi co od toho ocakavas a aky mate rozpocet na prevadzku auta...Ja som mal volvo XC90 7 miestne, do riti.. to bolo auto 🙂 . Slusne kupis uz aj za 10-12 tis. ,vytiahne ale troska viac penazi z vrecka na prevadzke. Nadcasove, bezpecne rodinne auto s uzasnym komfortom. Pozri si jeho narazove testy...a nejake ineho auta co ma 5* a pochopis....No a v zime...to som si uzival jazdu s nim po zasnezenych cestach ked som isiel cez nejake horske useky. Zvykne sa sice na nom par veci pravidelne kazit...ale opravy ma stali menej ako ten VW passat co mam teraz.
Ja to auto proste stale milujem.

keram3053
5. apr 2019

@keram3053
teda ale ak si myslela 16 tis. na nove tak na toto zabudni 🙂

dai
5. apr 2019

@keram3053 xc90 stojí od 70k vyssie🙂 oni chcú do 16k...

keram3053
7. apr 2019

@dai
nepisala ci chcu vyslovene len nove 🙂 ale potom ma to napadlo ci to tak nie je...jazdene sa do tej ceny da kupit...zalezi co je pre nich prvorade

tanapeta
7. apr 2019

@janus141 nové 7 miestne do 16 000 eur nekúpiš nič. Možno tak daciu

tanapeta
7. apr 2019

@janus141 no my ideme kupovať peugeot 5008 nový, ale ceny si kukala? Od 25 000 eur a 7. miestne za príplatok ešte.

janus141
autor
7. apr 2019

@tanapet a beriete ho za ho ci