Kto mi požičia peniaze?

lulu89
13. apr 2014

Ahoj
Na úvod vás chcem poprosiť, aby ste odsudzovanie, kritizovanie a mudrovanie tu neriešili. Ja hľadám ľudí, ktorí by mi mohli pomôcť.
Ide o to, že ma dobehla minulosť, do do utorka musím zaplatiť 400 €, ktoré nemám.
Som slobodná a na svete mám môjho syna, ktorému nemôžem pomaly dať základné veci.
Verte mi, že nie je nič horšie :(
Vyskúšala som už všetko a som skutočne zúfalá a preto žiadam o pomoc vás....je to dosť ponižujúce, keď musíte žiadať od druhých, ale je to moja posledná možnosť......
Chcem aby vám bolo jasné že nebudem schopná tie peniaze naraz vrátiť a preto ak sa náhodou nájdu ľudia, ktorí mi to nejaké € požičajú, dajú tak mne aj malému veľmi pomôžu.
Prosím všetkých ktorý by mi mohli pomôcť aby mi napísali IP kde im dám číslo účtu.
Vždy som sa snažila pomáhať druhým, ale teraz potrebujem pomoc ja....
Vopred Vám ďakujem za pomoc

anatalia77
13. apr 2014

@lulu89 uplne ta chapem,ze si zaskocena,aj mne sa to stalo...mna napadla len pomoc od rodiny.
Ja som v marci mala na cely mesiac 25 eur,co je 80 centov na den,pretoze som nemala ako situaciu riesit.
Rada by som pomohla,ale ja sama nemam.

laila22
13. apr 2014

@anatalia77 a z coho si mozes dovolit platit net? iba pre zaujimavost.

pink_lady
13. apr 2014

hm, a mne kto pomoze? 😀 mam postihnuteho syna a staram sa o neho sama 😒 a nemam gule niekoho poziadat 😒 😒 😒 a tiez mam vselico zaplatit ...
kazdy je teraz v ri*i v tejto dobe

zuzanockamt
13. apr 2014

@laila22 ja len tak na okraj 🙂 ... napr. net sa da zaplatit raz za rok a mas pokoj 🙂 😉 ... ja platim tak - raz rocne 65 eur a mam net neobmedzeny ... ale len na PC, v mobile nemam, netreba mi ho tam 🙂

anatalia77
13. apr 2014

@laila22 tato suma mi zostala po zaplateni vsetkych veci,do coho patri aj net...
Toto /25eur/,mi zostalo na stravu.
Ja som normalne zamestnana a plnim si vsetky povinnosti,nakolko nemam rada dlhy a nechcem,aby ma raz nimulost dobehla.
To len pre zaujimavost. 😉

anatalia77
13. apr 2014

@zuzanockamt OT:prosim ta,aky mas ten net,ja mam mesacny,ale ta tvoja alternativa sa mi paci.

lulu89
autor
13. apr 2014

@laila22 wifi je zadarmo

zuzanockamt
13. apr 2014

@anatalia77 ja mam u nas v meste od spolocnosti, ktora prevadzkuje aj kablovu televiziu, mesacne stoji 6 eur - zakladny, su aj drahsie, ale toto mi staci uplne, vsetko mi funguje ... a ked zaplatim raz rocne este aj usetrim

anatalia77
13. apr 2014

@lulu89 naozaj si vycerpala vsetky moznosti,ako to riesit?
Mna napadlo este,ak by sa dalo,aby ti tvoj priatel dal tzv.preddavok na alimenty-proste si ich predplatil.Nepomohlo by ti to?

anatalia77
13. apr 2014

@zuzanockamt dobre vediet,ked budem nabuduce riesit net,tak sa poobzeram aj po tejto moznosti.Dakujem.

laila22
13. apr 2014

@lulu89 kde? v nakupnom centre? 🙂
@anatalia77 iba som bola zvedava. je to smutne...
@zuzanockamt paci sa mi tvoja alternativa netu..

lulu89
autor
13. apr 2014

@anatalia77 autor malého sa otočil chrbtom nám. ....riešim s ním vyše roka určenie otcovstva aby som mohla žiadať výživné :(

j_ank_a
13. apr 2014

ahoj... nepises presne, preco dlzis peniaze, a preto mam dost divny dojem s toho, co pises...
prepac, ale tie tvoje fotky s narodenin a vianoc nenaznacuju, ze by vam nieco chybalo.draha vyzdoba a kopa darov... toto myslis tym, ze mu nemozes dat ani zakladne veci? niekto ma asi pomylene priority...ked nemam na zakladne veci, nekupujem ostatne ,,blbsti,,
mas na fotkach aj rodinu, urcite dali tiez nejake dary, poziadaj o pomoc ich... namiesto hraciek, peniaze.. dieta sa da zabavit aj inak, ako hrackami, ktorych, ako vidim ma dost...
urovnaj si v hlave, co je dolezite, zrovnaj si priority, daj do poriadku zivot, poziadaj rodinu o pmoc a zacni znova...
tentokrat rozmnejsie...

elise
13. apr 2014

@laila22 ja mám napriklad net za 6 euro mesačne. Net nie je v sučastnosti luxus

misaelka
13. apr 2014

teraz ma malokto peniaze len tak pre modre oci niekoho... bohuzial doba je zla. vyziadaj si od sudu predbezne opatrenie na vyzivne, zrusit vsetky zbytocne vydaje. keby mi chybalo "len" 400e poziadala by som o pomoc niekoho z rodiny.nie je to taka suma, co sa pomalicky neda vratit. a ak si sama so synom, rozmyslala by som nad pracou, dlhodobo sa takto fungovat neda a dieta bude potrebovat viac a viac.

anatalia77
13. apr 2014

@j_ank_a pripajam sa,tiez som pozerala na pani,ci to nieje vymysel.
Nuz bodaj by bol...

anatalia77
13. apr 2014

@lulu89 kde byvas?s rodicmi?

lulu89
autor
13. apr 2014
svetlusska
13. apr 2014

@lulu89 hmmm no jedine zadarmo wifi moze byt niekde v bare, alebo v nakupnom centre, resp. ak byvas niekde blizko a vies heslo tak zadarmo ho mozes mat..v dnesnej dobe kazdy rozumny clovek ktory ma net ho ma zaheslovany aby sa mu nepripajali iny ludia...my mame doma wifinu ale platim si zato kazdy mesiac 14e..takze ak vies o nejakom zadarmo tak sem s nim 🙂 apropo k tvojej situacii myslim ze najlepsie bude ak ti pomoze rodina, tu ta nikto nepozna a kedze v poslednej dobe sa premnozili mamicky ktore si vymyslaju tak su aj vsetci opatrni..a tiez malokto ma v dnesnej dobe na rozdavanie...400e je nas celomasacny prijem na vsetky vydavky...a ake vsetky moznosti si skusila, neuvadzas?

anatalia77
13. apr 2014

@lulu89 a rodicia ti nemozu pomoct?surodenci..
Opat ma napada alternativa,ze by teda rodicia tebe dali 400 eur,s tym,ze by si od nich dajme tomu nedostala darcek 3 roky?

lulu89
autor
13. apr 2014

od rodiny som si pýtala a keby mohli, požičajú aj zvyšok, ale nemajú...prácu hľadám, zatiaľ mám brigádu kde dostanem 80 € na mesiac. ...chcem svoju situáciu zmeniť a verte či nie, je mi to veľmi trápne.....
Ja hľadám pomoc a najhoršie sú tie výčitky a svedomie.....že som sa mala dobre ale naletela som "kamoške" zobrala pôžičku a teraz ju musím zaplatiť.....je to už súdom rozhodnuté......keby sa slzami dalo platiť, nikto nemá dlhy, lebo za svoju hlúposť z mladosti platia všetci....Áno, teraz mi už plač nepomôže, treba konať a preto žiadam o pomoc

pink_lady
13. apr 2014

@lulu89 aku pozicku, od koho, kolko? na aky ucel? uz bol exekutor? preco? nepatila si?

pink_lady
13. apr 2014

@lulu89 ja som v pi*i s peniazmi, tiez mam pozicky, aj na jazdene auto,ale bojujem, robim to co iny robit nechcu - robim multilevel, chodim a ponukam produkty...kazdy si na to klepka na celo zo znamych ale ked nie ina moznost popri dietati...idem a robim aj to. len treba vyjst zo svojej ulity nemyslet na to co si durhy myslia...

lulu89
autor
13. apr 2014

@svetlusska sused nemá heslo, preto som na wifi......no nie vždy ju mám.....

lulu89
autor
13. apr 2014

@pink_lady multilevel? A to je čo?

pink_lady
13. apr 2014

@lulu89 spolupraca s firmou, ktora funguje na principe multilevelmaketingu. Firma, s ktorou spolupracujem, vyraba vyzivove doplnky, a ja ich predavam - priamy predaj. za kazdy produkt mam 35% cisty zisk a na konci mesiaca bonusy od firmy podla obratu.

lulu89
autor
13. apr 2014

@pink_lady spotrebný úver od CSOB z roku 2011.....nestíhala som platiť......exekútor ešte príde, ak nezaplatim :(
Nemajú mi čo zobrať, nič nevlastním, tak pobere mojej mamine.....bývam s ňou a nemá od všetkého doklad, že je to jej. ....

pink_lady
13. apr 2014

@lulu89 preco by mali vziat mame? ty si samostatna jednotka, mame nezoberu nic, ak nie je rucitel. ako vysoky bol ten uver? tebe ani exekutor nebude mat co vziat, len ti ucet zablokuju...

anatalia77
13. apr 2014

@lulu89 kedze je v hre exekutor,skusala si s nim dohodnut na nejakych prijatelnych splatkach?

lulu89
autor
13. apr 2014

@pink_lady môžeš mi poslať viac informácií do IP?