Videli ste tento film?

27. aug 2024

Bez dcery neodidem? Je z roku 1991, ale ku mne sa dostal uz teraz. Je podla skutocnych udalosti.

Zena sa v Amerika vidala za lekara z Iranu, stastne zili, narodila sa im dcerka, a manzel ju nahovoril, aby sli sa pozriet na rodinu na 2 tyzdne, kedze sa nevideli 10 rokov. Nakoniec z toho vysvitlo, ze ich nepusti naspat.......

Akoze je brutalny a velmi odporucam. Zaroven je mi strasne, ale strasne luto tych zien. 💔💔💔

autor
27. aug 2024
domkakvet
27. aug 2024

Nevidela, ale vyzera to zaujimavo.

earlgrey
27. aug 2024

Ja som čítala knihu, pred niekoľkými rokmi, úžasná kniha.

lucia13022023
27. aug 2024

Videla, pekný ale smutný film.

pribinak
27. aug 2024

Videla a aj čítala knihu. Tá má ešte aj voľne pokračovanie

lenkasarka
27. aug 2024

Kniha je naozaj veľmi dobrá

autor
27. aug 2024

@earlgrey
@pribinak urcite si ju precitam.

autor
27. aug 2024

@lenkasarka urcite si ju precitam. Aj film bol brutalny.... Velmi silny pribeh....

beataxxx
27. aug 2024

Videla aj čítala som obidva diely, je to brutálne….vyborne zahrané a napínavé až do konca

lilianka28
27. aug 2024

Čítala som knihu, aj film som videla.
Kniha má aj voľne pokračovanie, to však nie je až tak pútavo napísané (teda aspoň podľa mňa).
Odporúčam prečítať každej ženy predtým než za zamiluje do "úžasného muža" z tejto časti sveta.

malalienka85
27. aug 2024

Film dobrý ale kniha sto krát lepšia

vanilkovazmrzka
27. aug 2024

Davaju to v telke pomerne casto
Ale nevidela som
Asi ani nepotrebujem, viem si predstavit aky zly pocit by to vo mne zanechalo :/

wanduska327
27. aug 2024

Ahoj, napíšem ti môj názor na film, píšem na film nie na knihu pretože kniha je výpoveďou tej ženy je autentická a je to hlavne jej príbeh čo zažila.

Film ...nepozeravam také kde sa zameriavajú a určitú skupinu ľudí po pozretí tohto filmu ľudia voči týmto muzom nadobudli pocit že si všetci taký ako bol hlavný hrdina

autor
27. aug 2024

Objednane za 1e a nieco. Obidve. Doprava zadarmo. 🥲

https://knihobot.sk/g/3700741/b/7715525?gad_sou...

kikus7
27. aug 2024

Videla som tento film x krát.

vevesh
27. aug 2024

A po pozreti a precitani verzie zeny, odporucam pozriet si interview s otcom. Bolo natocene pred par rokmi aljazeerou po 30 rokoch.....a zrazu manzelsky konflikt dostane uuuuplne iny obraz🤫🤫🤫🤫🤫

lenkasarka
27. aug 2024

@vevesh ach jo.. aj by som ti niečo napísala, ale nemalo by to žiaden zmysel a preto si zahryznem do jazyka a sadnem na palce.

cukroska
27. aug 2024

Áno uz veľmi dávno. Je to super film.

brendaa
27. aug 2024

Áno na to sme boli počas strednej v kine, ako mali sme asi16 rokov so super vychovávateľkou z intraku...
Zanechal veľkú stopu a pre nás to bola veľká neznáma v tých rokoch.

nenne27
27. aug 2024

Citala som x krat, film som videla x krat s plnym vedomim ze kazda minca ma 2 strany a otca som nikdy nepocula sa k tomu vyjadrit.citala som aj knihu od tej dcery Otcovi som odpustila.ten rozhovor s nim viem najst kde ????

slavka1988
27. aug 2024

Videla som dokonca včera po dlhšej dobe a film je naozaj dobrý a zároveň smutný ešte že s dobrým koncom

lakebabe
27. aug 2024

Tiez som len knihu čítala ale stojí za to

ilene22
27. aug 2024

Film super, kniha este lepsia

vevesh
27. aug 2024

@lenkasarka ak si nevidela ten rozhovor s otcom, tak mas pravdu, nie je o com pisat....

walentina7
27. aug 2024

Videla asi 5x.

biba_18
27. aug 2024

@vevesh a čo nám otec povedal, že matka dcéru uniesla?

vevesh
27. aug 2024

@biba_18 ako sa to vezme -obaja bojovali o dieta a ano, on ten boj pre dobro dcery prehral a vzdal. Ale tomu predchadzali velke manzelske nezhody, lebo kazdy mal inu predstavu o smerovani a vyvoji rodiny, i ked sa na zaciatku vedeli zhodnut na kompromisoch a tu predstavu mali priblizne rovnaku.

tiezjedna
27. aug 2024

@autorka povinné čítanie pre každú muslimoidnúnaivnú budúcu manželku🙏 brrrr

tiezjedna
27. aug 2024

@wanduska327 hrdina tam nebol žiadny...👍

dobryden
28. aug 2024

@vevesh Ta dcera zila ale v USA ,jej sa tiez nepáčilo v tej krajine kde mali ist len na navstevu!!A matka dobre urobila ze ju vzala naspat,ta mala ma Lupus,zavazne autoimunitne ochorenie,ktore prepuklo neskor.Kebyze ostane v tej zaostalej krajine,pravdepodobne by ju nevedeli liecit.V USA mala vatsiu sancu na prežitie.
Inak preco sa vzdy musis zastavať moslimov ,aj v tomto pripade kde je jasne ze ten muz nebil normalny?