Vodice - Chorvátsko

womankc
31. júl 2013

Ahojte rada by som sa spýtala, či niekto pozná bližšie apartmán vo Vodiciach - kokrétne Blata 70 / Mikulič/ . dostala som kontakt, rozhodujeme sa . Ak niekto bol u týchto domácich, alebo pozná dobre Vodice. Zaujíma ma prostredie, či nebolo moc preľudnené, proste Vaše postrehy na toto miesto ďakujem

miku1
31. júl 2013

@womankc My sme boli vo Vodiciach raz. Ubytovanie sme mali super, páčilo sa nám tam. Ľudí tam bolo dosť, ako všade, počas sezóny...Na pláž sme však chodili do vedľajšej dediny cca 5 minút autom. Domáci nám ju sami odporúčali, nakoľko vo Vodiciach je skôr pláž vhodná pre rodinky s malými deťmi. Proste ideš, ideš, ďaleko do mora a stále máš vodu po kolená 🙂 Teraz, keď už máme detičky by boli Vodice pre nás super. Prostredie je však dosť "pusté", samá rovina. Nie je to ako napr. v Baške, kde máš krásne hory, tam je to taká rovina, mne to prišlo ako hotová púšť, keď sme boli mimo mestečka. Dovolenku sme si však užili.

womankc
autor
31. júl 2013

@miku1 ďakujem , my sme boli v primoštene, brele, tučepách a v Žuljane. vždy sa nám páčilo, mne najviac prostredie v Brele a aj ubytovanie v Žuljane bolo veľmi fajn / 8 krokov do mora z terasy . tento rok ideme na krátko len , tak som nechcela ísť len tak a kolegynka mi dala kontakt do Vodíc , ale tam to nepoznám vôbec . Ja sa prispôsobím všade, ale muž má rád skôr také nekomerčné miesta a nemá rád keď je niekde veľa ľudí, skôr také prírodnejšie prostredie
ďakujem ti za odpoveď

matozazzo
31. júl 2013

Boli sme 2x, raz sami s manzelom, boli sme ubytovani v hoteli Punta (akoby zatoka), kopa obchodikov, rusno, pred hotelom bazen, vstup do mora po betonovych platniach, takze sme sli kusok dalej na male kamienky az piesok... Prechadzka smer majak a nadherny vyhlad na otvorene more, zbieranie musli, romantika 🙂 bola tam aj nuda plaz. Inak lodky, dalo sa previezt. Minuleho roku sme boli uz s detmi (1 rok a 5r) akoby z druhej casti (oproti Punte a obchodikom), tam to zilo kazdy vecer 😀 Ale vobec nam to nevadilo, pristup do mora super, aj pre deti aj dospelych, lehatka na plazi, slnecniky, masaze 😉 vedla pieskove ihrisko, kde hhrali beach ale aj mala s lopatkou a vedierkom 😀, hudba po cely den... akurat poobede uz deticky rozmutili more v zatoke.. ale kusok dalej super plaz (akoby smer na juh - k Baske) ale myslim pesi kusok, tam vacsinou boli bez deti. Vyzitie super, tobogan, akcie, vylety... Vsetko dohodnes na plazi. Viezli sme sa aj vlacikom.. Ludi asi ako vsade, vela 🙂 Bola som aj v Baske, Krk, Makarska... v podstate je to podobne, stale najdes kusok plaze, ktora je super, akurat si tam rano musis "chytit" miesto 🙂
Ide o to, co ocakavas. Ci chcete viac lenosit na plazi pri dobrej hudbe, ci akcie pre deti alebo rusne prechadzky v noci 🙂

miku1
31. júl 2013

@womankc My sme boli 2x v Krvavici. To je úplne malinká dedinka medzi Baškou a Makarskou. Je tam málo ľudí, ideálne miesto pre rodiny s deťmi, príjemná pláž....Bol tam úžasný kľud a pokoj. A keď sme si chceli užiť trochu klasického dovolenkového ruchu, tak sme sa prešli cca 8 km do Bašky alebo cca 4 km do Makarskej. Sú tam 2 reštaurácie - my sme bývali v apartmáne majiteľa jednej z nich.

alami
31. júl 2013

@miku1 ktorá pláž je tak dlho po kolená? Aj plava plaža? my ideme do Vodíc o 2 týždne.

womankc
autor
31. júl 2013

@miku1 no a mohla by si mi poslať link alebo kontakt na majiteľa, to je asi to čo hľadám, tá krvavica sa mi pozdávala už minule ako som tak sledovala po ceste tie destinácie, my radšej dedinskejšie prostredie

womankc
autor
31. júl 2013

@matozazzo no ďakujem ti , to som presne potrebovala takýto opis. Je to presne opak toho ,čo hľadám asi . My radšej kľudnejšie prostredie , rozhodne nie ruch nočného života , to tak na chvíľku a zmiznúť a mám ešte najmenšiu malú, tej by to vadilo ďakujem 🙂

miku1
31. júl 2013

@alami Neviem, ako sa tá pláž volá....Boli tam na zemi poukladané len také panely, podľa toho to hádam nájdete. Prípadne vám domáci určite poradia.

matozazzo
31. júl 2013

par fotiek z min. roka

matozazzo
31. júl 2013

to su fotky z rusnejsej casti z min. roka, ak najdem. poslem aj od hotela Punta - tam je to kludne, na nas s manzelom to bolo az prislis kludne...

womankc
autor
31. júl 2013

@matozazzo super pomohlo veľmi

petusko
31. júl 2013

my sme v sobotu prišli z Vodíc, ale boli sme v časti Srima, čo je od Vodíc asi tak 40 minút peši popri pláži s deťmi, takže taká príjemná prechádzka.
Ľudí dosť, pláž pekná, kamienková, voda čistučká. My sme si karimatky nechávali na pláži aj cez noc a nik nám miesto neobsadil, takže pohoda 🙂 Mne sa Vodice páčia, pekné prístavné mestečko, kde to žije 🙂
Aktuálna foto

sarka9832
31. júl 2013

bola niektora z vas v zadare?

womankc
autor
31. júl 2013

@petusko to ste boli priamo v Srime ubytovaní, či ste tam chodili z vodíc???? či ako voľako som sa zamotala xixiixixi 🙂

petusko
31. júl 2013

@womankc v Srime sme boli ubytovaní, hneď na začiatku, aj na pláž sme chodili tam v Srime, priamo vo Vodiciach sme boli iba párkrát na večeru a pokuk mestečko, nakúpiť suveníry a tak.
Aj foto je zo Srimy.

lili224
31. júl 2013

Mne osobne sa vo Vodiciach moc nepacilo, az prilis vela ludi, aj ked ruch mam rada, v meste ziadne obchodiky, len kaviarne a restiky...a kupat sme sa chodili tiez do Srimi, bolo tam menej ludi, voda cista aj piesok vo vode v jednej casti.

matozazzo
31. júl 2013

a toto od hotela Punta - kludnejsia cast + opacny smer su dalsie kludnejsie plaze, moznost prechadzok, zbieranie musli,... fotky su z roku 2006, dnes su plaze upravenejsie 🙂

vintinka
31. júl 2013

@miku1 ahoj..citam vase prispevky a chcela by som tiez poprosit kontakt na dobre ubytko..nemam nic zajednane a cez viend by sme isli..manzelovi dnes odsuhlasili dovolenku..a mam 2 deti..tak neviem ci daco zozeniem ale v dobrej cene(:dik

womankc
autor
31. júl 2013

@petusko môžeš dať link na ubytko v tej srime?????

petusko
31. júl 2013

@womankc tu sme bývali, je to skôr pre menej náročných, ale bolo tam čisto, domáci veľmi príjemní, nám sa páčilo 🙂
http://www.chorvatskoapartmany.sk/apartmany-ziz...

miku1
31. júl 2013

@vintinka My sme raz bývali u Duška Čizmiča, druhý raz u Jasmínky, neviem priezvisko a bohužial nemám na ňu ani kontakt. Ubytko mi vtedy vybavoval môj šéf, on k nej chodil každý rok. Kontakt na Čizmiča som našla len na tej jeho stránke vyššie spomínanej: +385 21 621 240, +385 91 527 33 18. Ceny som nepozerala, skús tú jeho stránku. Tam možno ich budú mať rozpísané. Prípadne ak by nemal voľné, tak skús od neho opýtať číslo na tú Jasmínku - oni bývajú oproti nim.

natalia777
31. júl 2013

@petusko ahoj my ideme do vodic - srima koniec augusta, takze bolo fajne??? my mame male deti dufam ze si to tam uzijeme vsetci, este sme v tejto casti neboli ale fotka vyzera super, uz sa nevieme dockat 😀

vintinka
31. júl 2013

@miku1 velka vdaka(:(:idem popozeram

petusko
31. júl 2013

@natalia777 tak ja vždy hovorím, že dovolenka je taká, akú si ju urobíme, každý má iné očakávania a nároky, ale nám sa veľmi páčilo, počasie vyšlo, ubytko v pohode (nepotrebujeme ****hotel), more čisté, drinky chutné 😀 , nálada dobrá 🙂
Suma sumárum = vydarená dovolenka a príjemný oddych pre nás 🙂

Užite si to aj vy 🙂

natalia777
31. júl 2013

@petusko jasnačka, my tiež len také niečo potrebujeme 🙂 🙂 🙂 a ako more tam bolo teplé a čisté? a čo vietor? nefúkalo tam veľmi?

petusko
31. júl 2013

@natalia777 more bolo čistulinké aj teplé. Jasné, že keď som sa hodku škvarila na slnku, tak mi bolo potom studené, ale po chvíľke bolo super, decká boli vo vode nonstop 🙂 A nefúkalo, keď, tak len tak príjemne povievalo, slnečníky nelietali 😀

natalia777
31. júl 2013

@petusko tak ďakujem 🙂 teším sa ešte viac 😵

womankc
autor
1. aug 2013

@petusko ďakujem pekne, my nie sme nároční vôbec

womankc
autor
1. aug 2013

@miku1 no tak nakoniec mi táto diskusia veľmi pomohla, spoločne sme sa uzhodli, že vo vodiciach by bolo na nás príliš rušno , ale u manžela prekvapivo vyhrala Krvavica , takže idem tam skúsiť pohľadať niečo
Dala by si mi sem link na toho tvojho domáce, či ho nájdem aj pod menom?????

womankc
autor
1. aug 2013

Takže kto si to prEčítate hľadáme ubytovanie v KRVAVICI 🙂