Ubytovanie pre dvoch dospelých a dve deti vo Vysokých Tatrách

ada99
14. nov 2015

Prosim poradte mi nejake super ubytko vo Vysokych Tatrach, chceme ist cez jarne prazdniny dvaja dospelí +dve deti. na tyzden, najlepsie plna penzia a hotel..dakujem

bajana
14. nov 2015

Ak na to mate, tak jednoznacne Permon

prestalmalubit
15. nov 2015

Permon by som odporucila aj ja

anik56
16. nov 2015

Tiež odporúčam Permon, ale veľmi blízko neho je aj Pieris, je to tam všetko úplne nové, pekné, čisté. A myslím, že aj lacnejšie, má tuším o jednu hviezdičku menej. Majiteľ je ten istý. Majú tam aj wellness, ale taký maličký. V Permone je obrovský, ohromný. A najesť sa dá dobre a celkom lacno v penzióne Permoník, opäť ten istý majiteľ, ale varia naozaj skvelo. Z Pierisu tam stačí zbehnúť pomedzi stromy asi 200 metrov. Je to v Podbanskom.

tyli
17. nov 2015

pridávam sa, tiež hľadáme nejaké ubytovanie vo Vysokých Tatrách. niečo lacnejšie, pozná niekto? na izbe budeme minimálne, tak stačilo by aj niečo do 30 eur/osoba/noc.

rena40
17. nov 2015

@tyli
dobré ceny majú hotely sorea...napr.Hutnik

andisko
17. nov 2015

my sme boli aj s malym spokojni v Slovane (3*, Tatranska Lomnica)

tyli
17. nov 2015

@andisko práve som našla dva penziony, jeden na Štrbskom Plese a jeden v Smokovci. chodievali ste aj vláčikom čo premáva medzi strediskami? nevieš prosím ceny cca, trebárs T. Lomnice na Štrbské Pleso?idem popozerať Slovan 🙂 Ďakujem.

tyli
17. nov 2015

@andisko krásny hotel , ale cena 125 eur/ noc/ izba je pre nás priveľa vzhľadom, že v hoteli budeme minimálne.

andisko
18. nov 2015

@tyli hm :( my sme to vymakli na zlavovom portali vtedy. skus aj tie zlavnene popozerat. vlacikom sme nestihli ist 🙂

ada99
autor
18. nov 2015

No našli sme vela, niektoré velmi drahe, v inych nie je bazén..nemate skusenosti s Hotelom Trigan???

meruska
18. nov 2015

@ada99 boli sme na tyzden a boli sme maximalne spokojny...detsky kutik hned pri restauracii, cez prazdniny herna s animatorkami, ktore sa na 2 hodky uplne venovali detom..herna je vedla baru, teda my sme mohli kavickovat...bazen s toboganom uplne super..ak sa chces nieco opytat, kludne pis

meruska
18. nov 2015

@ada99 jooj zle som precitala, neboli sme trigan ale titris..obe su sorea

kaja00
18. nov 2015

ahoj, my chodíme pravidelne do triganu a je to presne ako písala meruska, pri restauracii je detsky kutik s animatorkami, je tam hned aj bar, tak isto bazenik (bez toboganu) odporucam zobrat wellnes pobyt vtedy mate kazdy den vstup do bazena zdarma, velke moznosti vyletov ci v okoli alebo dalej, my sme max spokojni, personal super aj sluzby.....

ada99
autor
18. nov 2015

kaja00 prosim a cenovo ako ? okolie? sankovanie ?

tyli
18. nov 2015

@ada99 včera som písala do piatich hotelov ohľadom ceny a voľnej kapacita a z Triganu sa mi ako z jediného neozvali ☹

rena40
18. nov 2015

@tyli
ak máš väčšie deti,viac sa oplatí cez Satur,tam je dieťa do 12 rokov zdarma...v Sorea do 8 rokov 😉

tyli
18. nov 2015

@rena40 syn má 7 r. ale dobré vedieť 😵 ďakujem 🙂

rena40
18. nov 2015

@tyli
my sme boli niekolkokrát v Hutniku a v pohode...za tú cenu 😉

vikuss
19. nov 2015

Ahojte. My sa chystame do Sorea Titris..bol tam niekto? Cena je na Tatry fajn a dieta do 8r. zdarma..v Permone sme boli v lete a to je jedna krasa hotel..chceme vyskusat zmenu..vdaka 🙂

ada99
autor
19. nov 2015

@tyli ja som vcera urobila rezervaciu v Trigane a vobec mi to do teraz nepotvrdili..a to sme spolu telefonovali ale zatial potvrdenie ziadne... neviem ci tam spia na tej recepcii...

popova
19. nov 2015

@meruska Možeš napisat niečo o TITRISE ideme tam po novom roku so 7 ročným synom Dakujem

meruska
19. nov 2015

@popova kludne napis otazky co konkretne ta zaujima

tyli
19. nov 2015

@ada99 napisala som na centralu a zrazu som dostala odpoved z centraly a aj z hotela. Zial v termine 2-6 . 1. 2016 maju vsetko plne. Kedy chcete ist vy?

popova
20. nov 2015

@meruska Prístup personálu,tie vstupy do bazénov nevie m prečo je v cene pobytu iba jeden vstup .strava a či je teplo na izbách, mi máme apartmán ideme 2.1-5.1 cez prazdniny zimné. Minule sme boli v Bešenovej v penzione Fontana tam je tiež dobre,dakujem za info

ada99
autor
20. nov 2015

Takže zajednaný hotel TRIGAN na jarné prázdniny..juchúúú 🙂

meruska
20. nov 2015

@popova personal bol fajn, vratane masera 😉 My sme mali maxi wellnes balik a teda sme mali vstup do bazenov kazdy den na 2 hodiny. Aky mate balik ze mozete ist iba raz? Strava bola bufetova ranajky i vecere. Podla mna dost bohate, vzdy sa dalo vybrat, minimalne 3-4 druhy masa, 2 polievky, nieco sladke typu buchty, pyrohy, salat, ovocie, kolaciky...
Ci je teplo na izbach netusim, my sme boli cez letne prazdniny 🙂

katkup
20. nov 2015

ak by nahodou niekto chcel zmenit lokalitu a ist s rodinkou opacnym smerom do AT, tak teraz sme sa vratili z tohto hotela a nemozeme si ten luxus vynachvalit a nasa 3r. dcerka ani domov nechcela ist, co tam mala detsky raj 🙂

http://family.reiters-hotels.com/

popova
20. nov 2015

@meruska Dakujem za info

tyli
20. nov 2015

@ada99 to je super. ja stále neviem, v práci som už mala nahlásené voľno od 2.1. ináč čítala som recenzie a majú dobré recenzie. výhrady som čítala práve na neochotu recepcie a vraj bazény sú otvorené denne až od 12:00 h. čo dosť nechápem. izby sú vraj super od 3 poschodia vyššie 🙂 peknú dovolenku 🙂

rainbow1
21. nov 2015

@katkup ahoj, akurát som si pozrela link, a to skutočne je všetka tá ponuka za takú cenu ? pozerala som family room 35m2 za 133€ za noc, to je za všetkých a s all inclusive ? a ako ďaleko je to od sk hranice ? ďakujem 😉