Riešite tieň na pláži plážovým stanom?

marika0306
26. máj 2018

Ahojte mamicky. Ako ste riesili tien na plazi? Mali ste stan? S akym ste boli spokojne? Jednoduche skladanie, lahky na prenos a hlavnie nie jednotazovy 😃

kubkovamama
26. máj 2018

@marika0306 ahoj,tiež nad ním uvažujem,mame 2 deti a spat v prehriatom kočíku ee. V obyc.sportovom obchode rôzne veľkosti s UV 50, suma je smiesna,skladá sa na placku ako slnečná clona do auta napr, v pondelok si chcem ísť zajednat pošlem potom foto až chces..ale je aj na nete

hettinka
26. máj 2018

Vyberám plaze, kde he prírodný tieň, alebo slnečníky poskytuje hotel ako plážový servis.

terezka1947
26. máj 2018

@marika0306 byvali sme blizko plaze a chodili sa kupat od cca 8-9:00 do cca 11-11:30...potom dnu.....a opat okolo 16-17 spat na plaz-sice narocnejsie,ale zase kvoli horucavam bezpecnejsie
inak,mali sme aj plazovy stan

sirius18
26. máj 2018

Ahoj, my sme boli v Bulharsku a kupovali sme si stan cez internet. Bol ľahko skladatelný a vôbec nebol ťažký. Veľká spokojnosť 🙂 Kupovala som to na stránke Andreashop . Môžeš pozrieť. A ak sa náhodou preň rozhodneš na tejto stránke sa dajú zohnať zľavy 🙂 www.kuponyzdarma.sk/megavypredaj-na-andreashop-...

jana_eyre
26. máj 2018

my sme kupili plazovy stan v tescu, taky ten samoskladaci, muz sa ho naucil aj dat naspat do obalu, ja zatial nie ( ked je zlozeny tak je v takom.kruhovom obale, velkom ako plazova taska, nie tazsi ako kilo).. podobny maju aj v decathlone) zvacsa vyberame miesto kde je aj tien, ale stan mam rada je tam vacsie sukromie, ked aj decka oddychuju, alebo sa hraju.. ja som rada za ten stan..

marika0306
autor
26. máj 2018

@terezka1947 tiez pojdeme na obed dnu. Ale ten stan s tymi tyckami skladat dooveda aj poobede. No neviem.... kolko sa nam to bude chcet

marika0306
autor
26. máj 2018

@sirius18 dakujem pozrem. A ate ten samorozkladaci ci nie?

luliu
26. máj 2018

Keď sme chodili na kúpalisko alebo k jazeru stan sme využívali, ale na pláži nie, nenapadlo mi ma ho brať. Deti boli na lehátka ch pod slnecnikmi

karajazviny
26. máj 2018

@sirius18 to ste mali taký ten samorozkladací v kruhovom obale, či? Tiež ideme do Bulharska a rozmýšľala som ho tam vziať, len neviem ako ho pribaliť k batožine...stačí len nejak ,,priviazať,, ku kufru?! vďaka za info 😊

eliska13
26. máj 2018

@karajazviny to aj do ruky vezmeš, ten kruh je väčší ako batožina.Samorozkladaci je super my ho využíva aj doma na dvore

karajazviny
26. máj 2018

@eliska13 tak myslíte, že by som si ho mohla vziať ako ,,príručnú,, do lietadla? Bo však vahovo ťažký nie je, len ten kruhový rozmer, mi robí starosti 😊

simsalabim
26. máj 2018

@marika0306 po 20 rocnych skusenostiach s roznymi stanmi mozem povedat, ze tento https://m.decathlon.sk/p/8305623_pristresok-iwi...

je bezkonkurencne najlepsi. Lahko sa sklada a rozklada ( ako dazdnik), pouzijes ho na roznych druhoch podkladu od piesku cez strk a travu. Vydrzal aj silny vietor, ked ostatni stany a slnecniky skladali. Mame ho uz 4. sezonu.

luliu
26. máj 2018

@karajazviny do lietadla určite nie a ani priviazat ku kufru, to by nevydržalo. Vieš čo robia s kuframi?

karajazviny
26. máj 2018

@luliu no veď práve 😬 preto som sa nad tým zamyslela...A asi najlepšie bude nechať tentokrát stan doma...

luliu
26. máj 2018

@karajazviny ak ide niekto k moru autom, nevidím problém, ale lietadlom si to neviem predstaviť

hettinka
26. máj 2018

Na leteckú si take veci neberiem, mame predsa plazovy servis, alebo si zaplatím plážový set. Kedysi dávno sme boli v Grécku bez plážového servisu, tak som kúpila lacný slnečník tam a na konci dovolenky som ho darovala novým dovolenkárom

jana_eyre
26. máj 2018

@karajazviny
@luliu a ved podla mna by sa ten stan do takeho vacsieho kufra naspodok aj zmestil.. ale tak vyskusane to nemam..

karajazviny
26. máj 2018

@hettinka veď aj my máme aj lehátka aj slnečníky...ja som to chcela skôr kvôli kojeniu(keďže niekto má predsudky, ako keby to bolo neviem čo) poprípade, keby chcel malý hodiť šlofíka😊 ale tak sa zaobideme...ja som len tak, že či nemá náhodou niekto dáky ,,trik,, ako stan prepraviť 😊

babi81
26. máj 2018

@marika0306 decatlon stam pre deti, lahky a jednoduchy

terezka1947
26. máj 2018

@marika0306 skus samorozkladaci...ten je raz-dva...akurat,sme rohy museli vzdy zatazit kamenmi,cize sme sa smiali,ze ideme na plaz,najrpv kamene najst 4ks a potom uz miesto nejake najdeme,xixixi

babi81
26. máj 2018
marika0306
autor
26. máj 2018

@simsalabim paradny, idem googlit, dakujem pekne

de_monka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kikina84
10. jún 2018

@marika0306 väčšinou sú na plážach zakázané vlastne tieniace prostriedky aby hotel ťažil z prenájmu slnečníkov.. treba zistiť vopred podľa toho kam idete..my sme x krát brali sebou stan a nedovolili nám s ním v určitej zóne..teda v blízkosti mora

ivuska027
10. jún 2018

https://www.insportline.sk/3018/plazovy-stan-intex my máme takýto z Lidla už strašne roky. Všade s nami chodí. A teda ráno ho tam muz ide poskladat, večer ho zloží. Žiadne nosenie a skladanie hore dolu. Celý deň je na pláži položený, či sme tam alebo nie.

hettinka
10. jún 2018

@kikina84 ak má hotel vlastne slnečníky, plážový servis, načo by som tam vláčila stany?

marika0306
autor
12. jún 2018

No dievcence. Kupili sme jeden stan v sportisime. Nemecky-vravim si to bude asi kvita. Head Peak Caloba-tusim. Prisli sme domov. Ani sme ho nevybrali a po odzisovani sme videli ze je poskodeny. Na druhy den sme ho isli zaniest. Vratili peniaze. V piatok sme boli na Podhajskej a tam kopu stanov. Tak sme si to pozreli vybrali jeden. Objednali sme. Prisel. Vybrali aj pozkladali-na prvy pokus. Super. Tesim sa. Pekny vecer prajem

myshell1
13. jún 2018

@marika0306 toto isté stalo aj mne ... Najskôr som pozerala na nete pritom som našla tento ak s UV dobrá cena hneď som ho kúpila a po rozloženi som zistila že je zlomený... Mala som ho problém zložiť späť... Dnes ho idem skúsiť zaniesť dúfam že dopadneme ako vy