Kupujete si dovolenku na leto 2021?

kikuska63
22. feb 2021

Ahojte zienky, planujete, pripadne kupujete si dovolenky na leto ???

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andrejka1974
22. feb 2021

Tento rok to nepojde pokial nebudu ludia ockovani

renatka100
22. feb 2021

@kikuska63 clovek nevie co bude za tyzden...okolite krajiny nas uz pre chorobnost k sebe ani nepustaju...do leta ziadny zazrak zial necakaj. Iba hazarder si kupi teraz dovolenku na leto.

renatka100
22. feb 2021

@andrejka1974 a co zmeni ockovanie? Mysliz ze covid nedostanes? Asi ako osypky...

luccija
22. feb 2021

@kikuska63 išla by som hneď veľmi mi chýba dovolenka, ale ešte nerozmýšľam čo bude v lete, ale pevne verím, že niekam pôjdeme to ma drží pri nejakych pozitívnych plánoch

oliali
22. feb 2021

@kikuska63 my mame prebookovanu dovolenku z minuleho roku tak pevne verim ze tento rok uz na nu pojdeme 🙂

bona
22. feb 2021

@renatka100 mimo tému: ako každé očkovanie,ani očkovanie proti covidu nemá funkciu repelentu voči vírusu (citujem mudr. Kulkovskeho,primára na covid oddelení v nsp Pov.Bystrica),určite ti však pomôže v tom,že priebeh bude ľahší,resp. neskončíš na ventilátore v nemocnici..čo je celkom fajn,nie?😉

ninusa221
22. feb 2021

Mame z minuleho roka... ale asi na nu nepojdeme ( mali sme ist sami) a pojdeme s mojimi rodicmi... tam kde sa bude dať a dufam že lietadlom a žiadne chorvatsko 😅

osky
22. feb 2021

Nenapadlo by mi riesit v tychto casoch dovolenku.
Ani keby to bolo mozne ,by som nesla.
Presne oreto,ze v lete pootvarali hranice a dovolenky,teraz hnijeme doma

miadi
23. feb 2021

@osky to vobec nie je tym ze v lete boli otvorene hranice ale skor tym ze sa skoro vsetci veselo navstevuju. A este tvrdia ze nikam nechodia len k susede ktora tiez nikam nechodi (chodi)k dedkovcom kamoskam spoluziak/frajer ..samozrejme v nutri a bez ruska.

jaja1979
23. feb 2021

@kikuska63 áno, mám kúpenú od decembra do Talianska. Ale ubytovanie cez booking, s bezplatným stornom týždeň pred dovolenkou.... Takže nemám čo stratiť, ale môžem sa aspoň trochu tešiť 😜

simsalabim
23. feb 2021

@renatka100 kolko poznas ludi s osypkami? Ja osobne nikoho a to som tu uz 50 rokov.
PS Dovolenku teraz neriesim, ale snivam o nej....

sense
23. feb 2021

My sa vzdy rozhodujeme spontnne...takze letna dobolenka ma este cas ako kazdy rok

pininka1
23. feb 2021

Ano, mame presunutu z minuleho roka len sme zadali iny termin, ja som uz ockovana,muz uz mal covid, dufam ze v lete pojdeme.

ndrag
23. feb 2021

ja sa zariadi podla toho ako na mna pride rad na ockovanie. Ale vidim to najskor na dovolenku na jesen 🙂.

stanulienkat
23. feb 2021

@renatka100 ockovanie bude mozno vstupenka cez hranice.

maciatkolulu
23. feb 2021

To je super, ze ba nikoho nemá corona kríza dosah, teda na väčšinu, že máte financie a možnosti riešiť dovolenky, lebo podľa co človek počúva, číta, by si myslel, že na Slovensku ľudia nemajú čo jesť a ajhla, ich trápi dovolenka, zjavne sa nevyhadzovať, tak načo sos dotácie, načo predĺžené rodičak, keď práce je dosť 😃😇😉

090255
23. feb 2021

Isto nie aj keby nebola situácia taká aká je ťažko by sme niekam šli v júni mam termín čiže s takým babetkom isto nie🙂

zuzkalujza
23. feb 2021

Ak bude dovolenka možná, čo veľmi pochybujem, tak určite nie mimo SK. Myslím, že podnikatelia z oblasti hotelierstva a stravovacích služieb tu na SK by veľmi uvítali, keby sme ich podporili, ak sa bude dať využiť ich služby. Stále je tu veľa krásnych miest, ktoré sme ešte nenavštívili. Takže za nás tak. Áno more, je more, ale to nikam neutečie. Prežili sme bez neho minulé leto, prežijeme aj toto. Radšej batoh na plecia a šum do prírody a poznávať krásy nášho Slovenska.

pininka1
23. feb 2021

@maciatkolulu mechapem o com pises. Mali sme zaplatenu zalohu aj odlozene peniaze na dovolenku a predstav si ze su aj take rodiny kde chodia obaja normalne do prace aj ked je korona, kedze je to taky druh zamestnania. Urcite teraz nebudem len sediet doma a bedakat. Prave teraz sme mali byt na lyzovacke na ktoru chodime uz roky cela partia, zial neda sa, ale prelozili sme si to na velku noc a ked otvoria hotel, pojdeme, vsetci otestovani, niektori uz aj zaockovani. Treba zit dalej, nie len revat do vankusa.

kikuska63
autor
23. feb 2021

@maciatkolulu ak si sikovna tak si najdes dovolenku za dobru cenu, som pracujuca studentka, ktora uz nebyva u rodicov a kazdy rok chodim na dovolenku s vynimkou minuleho roka 🙂)) momentalne dostavam 80% z platu a aj tak si viem odlozit, lebo potrebujem more aj zo zdravotneho hladiska a ked si porovnate ceny kupelov na slovensku a napr. priemernej dovolenky v Bulharsku, tak je cena skoro rovnaka

kikuska63
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hanka1505
23. feb 2021

@miadi moja reč toto..... A inak k téme @kikuska63 my sme mali rezervovaný apartmán v chorvátsku, len sme ho zrušili lebo trochu neplánovane nám tehotenstvo skrizilo plány a s mesačným babetko nechceme ísť. Minulý rok sme zrušili dovcu tiež v chorvátsku a banujem to. Dodrziavali sme všetko, covid sme dostali na Vianoce:( takze my sa držíme toho ze v lete sa dame ockovat, s nádejou že pre odchod aj príchod zo zahraničia to bude ľahšie. Takže ak si ochotná zobrať riziko že v prípade návratu z dovci bude treba karantena alebo niečo pod. kľudne kupte. Teraz už určite je aj poistenie voči covid, tak isto aj na bookingu zmenili podmienky v možnosti storna ubytovania. Keby nečakane bejby určite netušíme rezerváciu a išli by sme. Ved koľko ľudí teraz v zime odletelo na dovolenky.... Takze ak by nezatvprili hranice, urcite by som sla.

maciatkolulu
23. feb 2021

@pininka1 neviem z čoho si vydedukovala, že sedím doma a revem do vankúša. Ja som ešte nebola ani na raz na teste, vonku rusko nenosím a dokonca sme boli aj lyzovat😂😂😂😂neoatestivani a nezaockovani ako po minulé roky a nič sa nedeje. Nuž, ja som narážal na to, že každý vypla káva a snaží sa skĺbiť 100 dávok dohromady a popritom ideál decko v škôlke👍 a tak.

elenita
23. feb 2021

A ja v lete pojdem na dovolenku! Matersku🤣🤣

evica01
23. feb 2021

Nie

andrejka1974
23. feb 2021

@renatka100 ked budes zaockovana menej pravdepodobne ho dostanes a budes moct cestovat bez ockovania si uzijes mozno akurat krasne slovensko

derdia
23. feb 2021

Ahoj my mame voucher.. Na nom peniaze co nam vratili, ze sme minule nesli.
Tento rok, ak stihne manzel ockovanie,(ja uz som) tak pojdeme. Ak nie tak nepojdeme.

lea299
23. feb 2021

Nie najskôr sme aj chceli, no rozhodli sme sa, že tento rok strávime doma. Naštastie bývame v dome, máme bazén, takže si poradíme s tým čo máme doma. Nejak sa mi nechce veriť, že by sa to tento rok ešte natoľko zmenilo

katka17787
23. feb 2021

@andrejka1974 cestovať sa bude dat aj bez očkovania 😊 možno nie všade, ale myslím, že kto chce k moru, svoju destináciu si nájde. Ci už s ocko, alebo bez 🙃