Kde je najkrajšie more a pláž v Európe?

janulienocka
16. jún 2014

Ahojte dievcata, hladam dovolenku pre nas a chcem nieco, kde je super more - myslim ze aj trosku vlny, ale nie moc veterno a aj krasna plaz ... Najviac sa mi zatial pacilo na krete - pri Heraklione, v mori bolo tak super ze sa mi ani nechcelo vyjst 🙂

adeala
16. jún 2014

@janulienocka Pampelonne beach - Saint-Tropez 🙂

niki101988
16. jún 2014

Cypruuus

monikkka92
16. jún 2014

Na sardinii! Každá pláž ako keby ste boli v Karibiku!

topolinotopomini
16. jún 2014

Odporucam Sardiniu, Kretu, Ibizu (ale nie v rusnom letovisku, my sme boli na jednej z najkrajsich plazi hotel Tarida beach, vrelo odporucam pre rodiny s detmi)

tenerifka
16. jún 2014

@janulienocka Formentera, letis cca 2 hodiny na Ibizu a odtial 30 minut lodou....relativne malo ludi, kedze su tam obmedzene ubytovacie kapacity,ale cez vikendy tam zvyknu chodit miestni z Ibizy-na otocku. Plaze su nadherne biele, more priezracne. Bola som tam minuly tyzden a more uz bolo super na kupanie

tenerifka
16. jún 2014

@topolinotopomini Tarida beach je krasna, ale hlava na hlave(aj mimo sezony)

janulienocka
autor
16. jún 2014

@adeala @niki101988 @monikkka92 @topolinotopomini @tenerifka dakujem dievcata, idem pozriet fotky🙂 Mame dve deti, chlapcov, 4 a 7 rokov a planujeme ist okolo 20 augusta, chcela by som aj dobry hotel pre rodiny, aj super more, nie moc ludi, najlepsie bez Rusov (su strasne hlucni), mierne vlny v mori, ale zase nie silny vietor, pieskovu plaz ... nie som moc narocna, ze? 😅

demo
16. jún 2014

@janulienocka na Krete byva problem s extremne silnym vetrom a velkymi vlnami (zakaz kupania!). Zazili sme obidve situacie. Dovolenka snov pre rodinu, pokoj, ciste more, krasny relativne maly ostrov, vylety a pamiatky je pre mna jednoznacne Samos

havana_frost
16. jún 2014

@janulienocka Mne sa páčia grécke pláže, to museli vytvoriť pre Bohov 🙂

adeala
16. jún 2014

@janulienocka popisuješ Bora Bora 😀
Obávam sa, že v Európe nenájdeš pláž v blízkosti rodinného hotela, kde nie je moc ľudí 😒

bluerose
16. jún 2014

My sme boli na Krete a kraaaaaasa, aj na Mallorce sa nam pacilo, Chorvatsko-ostrov Ugljan. Alebo sa inspiruj aj tu https://sk-sk.facebook.com/media/set/?set=a.456...

janulienocka
autor
16. jún 2014

A Turecko co poviete? Este aj nad tym uvazujem, tam sme este neboli a vraj je tam dobry pomer kvalita aj cena ...

adeala
16. jún 2014

@janulienocka Turecko je fajn oddychovka s deťmi, ale Rusov tam je viac, než v Rusku 😀

stanislavao
16. jún 2014

@janulienocka Turecko je Turecko. zatvoreny komplex. vonku z komplexu chudoba. arabi. ako tunis, ci egypt. krasne plaze najdete na sardinii, ako sa tu uz pisalo, ale aj inde urcite. chorvatsko ma krasne ciste more. francuzska riviera je krasna. ostrovy su krasne - grecke ostrovy - korfu napr.

mammaroma
16. jún 2014

Západná Kréta, neďaleko mesta Chania sú letoviská Aghia Marina a Platanas, čistučké more a piesočnatá pláž ocenená modrou vlajkou EÚ.

adinam
16. jún 2014

@stanislavao-Turci nie sú arabi...

nivi
16. jún 2014

@stanislavao v Turecku je sice vela rezortov ale nesuhlasim ani s tou chudobou v okoli a prirovnanim k arabom.

adeala
16. jún 2014

@adinam spôsobom života je to pre bežného turistu, ktorý nie je nijak zaujatý ich kultúrou atď. to isté 🙂 Ja osobne napr. milujem Egypt celým srdcom so všetkými tými "špinavými" arabmi, ale tiež to nikomu nevysvetlím 🙂

adinam
16. jún 2014

@adeala,ja som tolerantný človek.Voči všetkým kultúram a národom mám rešpekt.Nemám rada vyjadrenia,že človek musí byť zatvorený v komplexe.Turecko je veľmi civilizovaná krajina,netreba sa tu strašiť.My vždy absolvujeme aj nejaké výlety,aby sme spoznali kultúru,videli pamiatky.Myslím si,že všade je aj bohatstvo,aj chudoba.Takisto to je u nás-no zaveďte zahraničného turistu na Luník a obraz o Slovensku má hotový 😒 .

stanislavao
16. jún 2014

turci nie su arabi, ale su taky isty nechutny, ako arabi, co slintaju, ked idete okolo. fuj.

nagulinka
16. jún 2014

najkrajšie more určite Rhodos ... toľko odtieňov modrej som pokope nikdy nevidela a to mám veru scestované viac než dosť.

briketa
16. jún 2014

@janulienocka Cala Luna na Sardinii, pobliz Dorgali.

horana
16. jún 2014

Podla mna je najkrajsia plaz Egremni na greckej Lefkade. Myslim co sa tyka pocitu slobody a volnosti ktory sa na nej da zazit farba vody a zaroven celkove prirodne podmienky okolo nej.A cely ostrov je uzasny,urcite stoji za navstevu kto este nepozna.

zeriempizzu
16. jún 2014

@stanislavao ty si Araba ci Turka videla Len na obrazku, co? Nebud trapna.

nadula01
16. jún 2014

@monikkka92 presne,jednoznacne Sardinia @janulienocka kuk moj album

elenapol2
17. jún 2014

Sardínia, ak môžem poradiť aj s výberom, www.aztravel.sk, pekný večer

elenapol2
17. jún 2014

@janulienocka pomožem, poradím, vybavím, mam cestovnú agenturu a mamičkam z konika davam zlavu🙂

nellyza27
21. dec 2014

@elenapol2 dobry den, zaciname vyberat letnu dovolenku a uvazujeme nad Sardiniou. Mame 3 rocneho syna, viete mi poradit nejaku peknu lokalitu? Rozhodujeme sa medzi Sardiniou a Chorvatskom. dakujem

99valika99
21. dec 2014

No my si nevieme vynachváliť španielsku Andalúziu. Boli sme tohoto roku na pobreží Costa del Sol a neverila som očiam. Krásne , všetko upravené, čisté, plno zelene, promenády pozdĺž pobrežia. Možnosti vychádzok. Toto treba vidieť. A si v Európe . My sme s deťmi bývali v apartmáne, priamo pri mori, v komplexe bola velikánska záhrada, nádherne upravená, palmy, kvety, trávnik, bazény. K moru , s pieskovou plážou sme to mali 20 metrov. Varili sme si sami čo nám vyhovuje aj kvôli deťom, pretože varili sme to čo im chutí a nie tie hotelové stále opakujúce sa jedlá, ktoré naše deti nechcú jesť.
Aj cena bola super, 2 dospeli + 2 deti, ubytovanie s letenkou a dopravou autom na apartmán z letiska aj na letisko nás vyšlo okolo 1100 € .Boli sme tam v Júni a môžem odporučiť. Boli sme tam cez mladú rodinnú cestovku www.andaluziatravel.sk . Je to slovenská rodina, ktorá tam žije priamo pri mori a tak nám všetko vedeli zariadiť a odporučiť. Všetko bolo super , pomohli nám aj snákupom, keďže sme nemali auto. Na ďaľší rok tam ideme opäť , už sa tešimeemoticon emoticon emoticon

emyly
6. jan 2015

@elenapol2 smiem poprosiť o radu? 🙂 Kedy je lepšie ísť do Andalúzie, v júni alebo septembri? Máme vyhliadnutú Malagu, a nevieme či v júni už bude more teplé pre deti 🙂 ďakujem za odpoveď.