Dovolenka v Turecku 2024

9. okt 2023

Ahojte, viete mi napisat rezort v Turecku, kde ste boli fakt spokojne a pripadne by ste sa tam vratili? Jedina podmienka je pozvolny vstup do mora a aby neboli potrebne topanky do vody 🙂
Dakujem

simonah73
9. okt 2023

skus pozriet aj tu v skupine. https://www.modrykonik.sk/group/6680/
my sme boli v trendy palm beach Side Kumkoy. vstup bol fakt ze veeeelmi pozvolny, do vody az po krk som sa za ten tyzden ani nedostala, vzdy sme isli tak, ze sme si tam potom klakli a tak sme sa tam rozpravali. plaz je pieskova, max na vstupe do mora boli tak na 0,5-1,0 m vyplavene ulomky malych musliciek co bolo take obcas ostrejsie, ale dalo sa to v pohode vacsinou prekrocit, takze topanky sme vlastne ani nemali. aj ked muz by sa tam uz nevratil, lebo klientela bola vacsinou nemecka, s cim mal muz problem, aj ked neviem preco, neboli nejako speci hlucni len vacsina programu bola v nemcine, ale zase vie len trochu nemecky, anglicky vobec a uz vobec nie turecky, takze v ktorejkolvek reci hovorili nerozumel nic. a nerozumel by ani rustine ale tych tam vela nebolo.

autor
9. okt 2023

@simonah73 dakujem. Zapisem si 🙂🙏

simonah73
9. okt 2023

mali sme dokonca aj rodinnu izbu. vstupis dnu, tam v podstate chodba v tvare L by som povedala, kde v tej kratsej casti mali izbu baby, ta bola bez dveri s oknom na balkon. a v tej dlhsej casti bola nasa izba s balkonom a aj s dverami na izbe, ktore sme aj tak nezatvarali. no a v rohu dolu bola kupelna s wc.

amerys
9. okt 2023

Hotel Miracle resort maximálna spokojnosť, doteraz najlepší hotel v akom sme boli 🙂

autor
9. okt 2023

@simonah73 pozeram, ze ho ma v ponuke hydrotour, boli ste cez nich?
@amerys dakujem…pozriem…
My sme este v turecku neboli, tak vobec neviem naco sa zamerat

skatloka
9. okt 2023

Ja som bola v Turecku len raz a nelutujem, najlepsia dovolenka - Pegasos resort - my sme boli konkretne v Pegasos Club (jeden z troch hotelov v rezorte a bol sice s nizsim standradom, ale sli sme podla ceny a nic nam nechybalo, vsetko ciste, krasne). V ramci rezortu je niekolko bazenov, krasna piesocnata plaz, nadherny cisty areal, sportove ihriska, kazdy vecer program v troch roznych amfiteatroch a vela ineho . Urcite sa tam este vratim, odporucam vsetkymi desiatim ☺️

mima172
9. okt 2023

Pozri aj Palm Wings Ephesus. Turecko je naša srdcovka a v PWE bolo topkovo. Tento rok sme boli v Orfeus Park hotel. Tiež skvelá dovolenka ale o niečo menej kvalitné služby a pláž troška ďalej od hotela.

simonah73
9. okt 2023

ano, boli sme cez hydrotour. ja som bola raz este ako teen na vylete v Istanbule a potom ako slobodna s kamoskami v Alanyi ale to bolo 23r dozadu a teraz som bola treti krat, len prehlasovali ma, su aj ine krajiny, takze Turecko tak skoro nie, max turecka cast cypru mozno este, tak uvidime co a ci vobec bude nieco buduce leto.

autor
9. okt 2023

@skatloka pegasos royal a pegasos royal&resort su dva hotely?
@mima172 dakujem. Pozriem

skatloka
9. okt 2023

v ramci jedneho rezortu su tri hotely: Pegasos royal, Pegasos resort a Pegasos Club 🙂

autor
9. okt 2023

@skatloka dakujem za vysvetlenie 🙂 maju aj restauraciu na plazi? Aby sa nemuselo ist na obed do “hlavnej” budovi

skatloka
9. okt 2023

my sme v Pegasos club chodili dnu do restauracie, bola terasa krasna s vyhladom na more… a myslim, ze ostatne hotely to mali rovnako… ale ver mi, ze po celom dni pri mori, budete radi, ze mozete na seba hodit nejake oblecenie a ist sa najest 🙂 vlastne taka jedina povinnost dna 😂

skatloka
9. okt 2023

ale bary a “kaviarne” boli na plazi 🤩

macik9999
9. okt 2023

@skatloka presneeeee pegassos je super boli sme minulý rok a dúfam,že ešte pójdeme.Pláž a more neskutočné.

autor
9. okt 2023

@skatloka praveze nam vyhovuje, ked sa mozme najst bez toho, aby sme museli ist na izbu a tak… ale samozrejme, nie je to nejaka obrovska komplikacia pre nas 🙂

skatloka
9. okt 2023

na ranajky a obed sme chodili tak, ze sme si len na suche plavky prehodili nieco na seba ( ja saty a partner tricko) - to sme na izbu nechodili a az potom vecer sme isli na izbu - sprcha a vecera 🙂

t1nusa
9. okt 2023

Adora Hotel Resort (Belek) - maximálna spokojnosť čo sa týka izby jedla aj služieb 😊

nikiska_13
9. okt 2023

Papillon Belvil v Belek sme boli tento rok s deťmi (3,1). Hotel vynikajúci. Bývali sme v hlavnej budove. Izba veľká, kúpeľňa klasika. Do mora bol pozvoľný vstup, ale bol tam rad kamienkov pri vstupe avšak dalo sa vydržať. Jedlo úžasné, program skvelý, transfer 30 minút. Všetky Papillony sú kvalitovo top. Dovolenka závisí od Vašich priorít a rozpočtu.

autor
9. okt 2023

@nikiska_13 rozpocet zatial stanoveny nemame (aj ked by som sa chcela zmestit do 4-5tis, sme 4). A priority su taka klasika, ze dobre jedlo a sluzby, cisto, ak bude aspon jedna smyklavka pre deti do vody tak bude fajn…cize nic extra si myslim. Akurat ze chodime len s cestovkami… cize mozno toto je obmedzujuce…

autor
9. okt 2023

@t1nusa pisem si. Dakujě

petamich
9. okt 2023

IC Santai alebo Green Palace 🙂

jari21
9. okt 2023

Ahoj, ak smiem poradiť, tak pozvoľný vstup a krásna piesočnatá pláž je v časti Evrenseki alebo Colakli - hotely napr. Adalya Ocean Deluxe, sieť hotelov Kamelya, Royal Taj Mahal, Royal Alhambra a pod.

oliverceky
9. okt 2023

@nikiska_13 v Papilone boli aj väčšie tobogány, pre dospelých?

autor
9. okt 2023

@petamich
@jari21 dakujem 👍

nikiska_13
9. okt 2023

@oliverceky Boli tam tobogány pre všetkých, takže aj pre dospelých 🙂

ivanash
9. okt 2023

Tiez odporucam Pappilon Belvil, ale bungalov ak sa podari. Jedlo, program, bazeny, tobogany pre dospelych, transfer 30 minut.

autor
10. okt 2023

Dakujem vsetkym. Uz mam vcelku slusny zoznam. Ale chcem sa spytat, ze ci ste boli spokojne aj s cestovkami typu tiptravel, kartago fisher… my sme vzdy isli so saturom (pripadne hydrotour)… a z tychto mensich mam trosku obavu 🙂

skatloka
10. okt 2023

my sme isli cez Kartago a absolutne bez problemov vsetko 🙂 delegati mili, poradili, ked sme planovali vylet v okoli na vlastnu past 🙂

autor
10. okt 2023

@skatloka aj s vami isli na letisko, pripadne vas cakali pri prilete? Lebo satur ide vzdy s vami delegat a caka az kym posledny nedostame letenku… ak by bol problem

skatloka
10. okt 2023

fu, no myslim, ze letisko sme si riesili sami, dali nam len instruktaz, kde sa dostaneme k letenkam a potom po prilete nas cakali na letisku a odviedli do autobusu 🙂