Dovolenka do 650 eur

katkahrpt
20. máj 2022

Ahojte,
Chceme ísť na dovolenku niekde v rozmedzí od 14.6 do 24.7 na 7 dní. Viete odporučiť nejakú destináciu kde už bude teplo aj teplejšie more a aby to bolo tak do 650€ aj strava, ubytko aj letenky.
Ďakujem

sasa1310
20. máj 2022

@katkahrpt v tej sume možno tak Piešťany na 2 noci. Hotel + strava + vlastná doprava

kitycat
20. máj 2022

To ma byt pre dve osoby, all inclusive a letecky?

oliviakatka
20. máj 2022

650 na osobu? Bulharsko - pokojnejšie oblasti, napríklad Obzor. Chodíme každý rok. Keď sme boli autom a ubytko sme riešili sami tak v pohode do 1000€ všetci traja spolu

adulka07
20. máj 2022

@katkahrpt tak za takú cenu ťažko.... Bulharsko na 2 osoby 7dni letecky All inclusive stojí 1800€... Za 650 možno tak autom do Maďarska Hajdusoboslo- najväčšie kúpalisko ...

princess59
20. máj 2022

@katkahrpt ak je to 650€/osoba tak tam zmestis Egypt, Turecko, Bulharsko, asi aj Grécko LM... Ak je to rozpočet pre dve osoby tak ani s lacnou letenkou sa do tej sumy podľa mňa nenapracete.... Ja teraz plánujem "len" eurovikend (nie more) a teda aj v rámci lacných leteniek sa budem rada ak sa zmestime do tvojho rozpočtu (cesta+ubytko)

loginexistuje
20. máj 2022
loginexistuje
20. máj 2022

@kitycat tak to hadam myslela na osobu ci ?

sasa1310
20. máj 2022

@loginexistuje no ja si skôr myslím, že nie. Do tej sumy aj strava, aj ubytko aj letenky (mn. číslo na letenkách, tak rátam, že obaja do tej sumy)

yvanielka
20. máj 2022

Treba dobre hľadať, ale v tomto termíne ťažko... My sme tak vychytali raz Egypt za super cenu, novootvorený krásny hotel v Marsa alam a osoba bola okolo 500e. Ale myslím, že Egypt sa dá nájsť, hľadaj cez inviu

luliu
20. máj 2022

Senecké jazera, ale voda ešte tepla nebude

babovka2321
20. máj 2022

@sasa1310 tak hadam nejde len jednym smerom, ze by kupila len jednu letenku :D

loginexistuje
20. máj 2022

@luliu za tu sumu tazko 😉

sasa1310
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alchemilkazltozelena
20. máj 2022

@katkahrpt dobre som sa zasmiala.. ty si sa v ktorom roku zasekla? 2000?

kitycat
20. máj 2022

@yvanielka nebol to Jaz Maraya? 😅

sense
20. máj 2022

Na osobu alebo dokopy?

zuzanka.zuzu
20. máj 2022

ak si budeš hľadať sama a vystihneš zľavy tak to dáš....

- ubytko dajme 50e/noc to vyjde 300e
- pri týchto ubytovaniach zvyčajne nie je strava v cene čiže treba prirátať jedlo 2os na 7dní cca 140e?
- letenky keby ste kúpili v zľavách tak povedzme 100e obaja spiatočná. ale bez batožiny.
- zostane cca 100e na ostatné (bus, drogéria lebo v týchto ubytovaniach zvyčajne nie je k dispozícii a do lietadla máš obmedzené množstvo takže napr.opalovací krém sme kupovali tam a pod.)

nebude to luxus ale veľa ľudí tak cestuje 😉 destinácie: grécko, španielsko, cyprus, albánsko (nemaj predsudky, budeš prekvapená)

mimi3008
20. máj 2022

@katkahrpt skus pozerat nejak ultra last minute. Teraz bolo za 700 eur na osobu Oman all inclusive na 8 dni, ale vsetko hned bolo fuc. Pani v CK nam povedala, ze take mavaju, ak im nahle niekto vypadne zo zajazdu, vacsinou tak 1az 3 dni pred odletom. Povedali sme jej nase predstavy, ak by nieco, budu nam volat z CK

zalka
20. máj 2022

@katkahrpt bez letenky s busom ale so stravou .. a zmestíš sa do 800e za dve osoby https://www.lomnica-tour.sk/pakostane-penziony-...

lejusinka
20. máj 2022

Ale prd, da sa to krasne za 650€ aj dvaja. Pozeraj nizkonakladovky napr wizzair ma dnes akciu. Ubytko nebude kvalita ale da sa nejaky apartman za nizku cenu. Pre odvaznych aj couchsurfing, pri jedle sa da uskromnit a este aj usetrite 😂

yvanielka
20. máj 2022

@kitycat Hilton Nubian resort Marsa alam

zulazu
20. máj 2022

@katkahrpt Bez cestovky, na vlastnú päsť úplne v pohode...Odporúčam sledovať blogerov ako je napr. Travelhacker...vďaka tej babe som sa naučila nájsť lacné letenky a aj ubytko...v tej cene kľudne Bulharsko, Mallorka..najlepšie ísť koncom júna, kedy je more už vyhriate, ale není ešte top sezóna takže dá s všetko za lacnejšie...Ak chceš ísť cez cestovku, tak potom Tunis, Turecko...

luliu
20. máj 2022

@zulazu Turecko cez cestovku 2 osoby do 650€? Nereálne a ak by sa náhodou niečo našlo, tak tam by som teda nechcela byvat

zulazu
20. máj 2022

@luliu myslím, že autorka myslela 650€/os.

estrella5
20. máj 2022

Za tú sumu si buď pozháňať všetko sama (mimo cestovky) alebo mať šťastie na fakt dobrý last minute 🙂 Nám sa 2 roky dozadu podaril last minute za 300e/os. (všetko v cene) 😊 All inclusive, letecky, grécko... A paradoxne to bola naša najlepšia dovolenka 😁

katkahrpt
autor
20. máj 2022

@katkahrpt baby myslím do 650€ na osobu 🙂

katkahrpt
autor
20. máj 2022

@alchemilkazltozelena čo potrebujete rýpať zbytočne? 🙂 som zabudla doplniť že 650€ za osobu lebo som čakala že si to každý domyslí lebo viem že za 650€ za 2 osoby by som nezašla ani do Tatier a vy hneď potrebujete človek uraziť?

katkahrpt
autor
20. máj 2022

@sense na osobu 🙂

katkahrpt
autor
20. máj 2022

@princess59 pozerala som Egypt tunisko Bulharsko lenže v týchto destináciach som ešte nebola a nebola som hlavne pri mori tak skoro, takže som si chcela nechať poradiť 🙂

sense
21. máj 2022

@katkahrpt skúste popozerať last minúte, také ze o deň dva odlet, prípade letenky cez nízko nákl spoločnosti s tým ze si vezmete len pri ručnú batožinu a potom nejake b&b ubytovanie na par dni.