Aké máte skúsenosti s CK Daka?

ebaba
17. feb 2023

Dobry den,mate aj zle skusenosti z CK Daka?

dajana555
17. feb 2023

.

simsalabim
17. feb 2023

@ebaba moja svagrina s nimi chodi kazdorocne a je velmi spokojna.

oliviabb
17. feb 2023

@ebaba bola som vlani raz a stacilo mi. Tyka sa to Chorvatska. Kolegyne boli s nimi vlani v Toskansku a tiez mali vyhrady

vlastnynazor
17. feb 2023

Este pred covid-obmedzeniami som ich parkrat vyuzila, len sa mi vidi, ze Daku iba na jednodnovky a bola som celkom spokojna, soferi boli ok, ustretovi. Akurar pri Krakove bol velmi skory odchod, lebo ze aby sa niekto zo vzdialenejsich miest po prichode na nimi urcene vystupne stanice/mesta vedel dostat domov. Kedze predtym som mala skusenost s inou cestovkou, ze prichod bol v noci = hlavne nech klienti maju co najviac zo zajazdu (z posledneho dna zajazdu) a po prichode sme si brali v noci standardne taxi na dopravu z vystupneho miesta domov, tak s tym skorim odchodom cez Daku som bola sklamana.

anicka2112
17. feb 2023

My sme boli v septembri v Chorvátsku a bolo to priemerné. Akože, všetko čo bolo v popise cestovnej kancelárie sedelo, až na cestu naspäť, kde nastali komplikácie ohľadom miesteniek v autobuse, ale dalo sa to vyriešiť. Akurát iba odporúčam si pozrieť recenzie destinácie, hotela kam pôjdete skôr cez google recenzie, pretože Daka si na stránku dáva iba tie dobré, a tie čo nie sú najlepšie tam nedávajú. Ale za mňa sa jedná o normálnu priemernú cestovku - aj s dobrými cenami, keď to vystihnete 🙂

ebaba
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simona082
21. feb 2023

Podľa mňa Daka iba na jednodňovky...bola som v Miláne a v Osvienčime/Krakowe...výlet super, sprievodca rozpráva o histórii/pikošky aj v buse..v Miláne s nami išiel od busu metrom až po Duomo, prešiel s nami všetky známe pamiatky v centre porozprával nám o nich, bolo to zaujímavé pretože keď idete samy určite to zisťovať všetko nebudete, takže za mňa toto super......Osvienčim veľmi dobre zorganizovaný, jediné mínus krátky čas na centrum Krakowa.............na dlhšiu dovolenku by som asi zvažovala normálnu cestovku pretože keď som im písala mail ohľadom Zakynthosu neodpisovali a ked som sa konečne dovolala pán nebol veľmi príjemný, keď som sa niečo pytala nevedel odpovedať..konkrétne ze akú izbu by sme mali v hoteli či starú alebo zrekonštruovanú nevedel odpovedať....hádam pomohlo🙂

sylvie
29. mar 2023

My sme boli s nimi minuly rok na akoze 5-dnovom (v skutocnosti 3-dnovom) leteckom zajazde v Parizi a neboli sme spokojni. My sme este aj sprievodkynu mali otrasnu. Francuzka zijuca v Prahe, po Parizi chodila s navigaciou, citala z wikipedie, nevedela odpovedat na otazky. Place Vendome, tam obrovsky stlp a ona ani nevedela co to je.

ebaba
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sylvie
30. mar 2023

@ebaba treba pozriet do zmluvy. A ak mate zdravotne dovody, tak to rieste cez poistku.

hannach30
22. máj 2023

Veľmi zlú skúsenosť mám s CK DAKA na 5-dňovom zájazde, nedodržanie programu zájazdu, sprievodkyňa si na úkor cestujúcich riešila svoje veci.

hannach30
22. máj 2023

@ebaba na stránke si uverejňujú len pozitívne referencie, realita je iná, pre mňa bol zájazd s nimi veľké sklamanie

ebaba
autor
1. jún 2023

@hannach30 dakujem za odpoved

andynko70
6. jún 2023

vyhnite sa tejto cestovke veeeľkým oblúkom...👎

ebaba
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monicka0203
13. jún 2023

@ebaba mozem sa opytat ako ste to riesili s ck daka

monicka0203
13. jún 2023

V auguste 2021 som si objednala zajazd cez CK Daka ...ale bolo to narychlo a ked ma poziadali ,aby som zaplatila tak som nereagovala nakolko som uz nechcela ist...myslela som ,ze tymto to skoncilo ,ale mylila som sa pretoze my teraz v juni 2023 prišlo ,že mam zaplatit 120eur a ked nie tak ma davaju na sud.
Neviete mi niekto nahodou poradiť ako zareagovat?
Dakujem

ebaba
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sylvie
14. jún 2023

@monicka0203 pokial si si zajazd zavazne objednala a nezrusila, tak to budes musiet zaplatit. Nemozes sa len tak rozhodnut, ze nejdes.

monicka0203
16. jún 2023

@sylvie Ďakujem

monicka0203
16. jún 2023

@monicka0203 Ja len ze od augusta 2021 sa neozvali a zrazu teraz az

ebaba
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
milady1982
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lulli1
18. aug 2023

@ebaba Myslim si ,že CK DAKA si pravdivé recenzie "zabúda" zverejňovať.
Negatívna skúsenosť s CK DAKA 13.8 2023 jednodňový zaplatený zájazd na Balaton. Vodič autobusu dostal pokyn, že zájazd ide do Buku a končí v Hevíze, Balaton nemal v pokynoch. Počas cesty sa danú situaciu pokúsili riešiť hlavne dve cestujúce, ktoré kontaktovali CK DAKA. Niekoľkokrát volali a žiadali, aby bolo dodržané za čo si minimalne polovica cestujúcich v autobuse zaplatila. Hoci pracovníčka na pobočke CK DAKA tvrdila, že sa problém rieši, NIKTO NIČ NERIEŠIL. Ak by nebolo tých dvoch vytrvalých žien, ktoré trvali na splnení sľúbeného v objednávke, nedostali by sme sa tam. AK SA ROZHODNETE VYUŽIŤ PONUKU CK DAKA , BUĎTE PRIPRAVENÍ, ŽE V PRIPADE PROBLÉMU SA RIEŠENIA NEMUSÍTE DOČKAŤ. Po zajazde Vám pošlú dotaznik spokojnosti, napíšete svoj názor ale nečakajte spätnú väzbu.

milady1982
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
milady1982
20. aug 2023

@dajana555
Dobrý deň radšej si vyberte inú ck

dajana555
20. aug 2023

@milady1982 ja som si všimla na ich stránke,že ak tam dá niekto zlú recenziu,tak za hodinu už tam nieje.

babika112
20. aug 2023

@ebaba už si mala nejaké pojednávanie? Prišlo ti zo súdu vyrozumenie, že začali konanie voči tebe?

adamama
5. dec 2023

@ebaba už dva dni sa s nimi doťahujem, objednala som zájazd na silvestra do Milána, objednala som cez PC tak ako ma pustilo, pre 3 osoby 2 izby, prišla cena za 3 osoby, bez doplatku za jednoložko v dvojke a tak bola uzatvorená aj zmluva. O 2 týždne mi prišla doplatková fa za jednolôžko, vraj som si ja mala v nejakých podmienkach všimnúť, že za obsadenie jednéholôžka v dvojke je doplatok vo výške polovice.Inými slovami, u nich to počítač zle vypočítal, uzatvorili tak zmluvu a potom si to všimli a chcú doplatiť. Rozmýšlam že to celé stornujem, nemám vôbec chuť s nimi nikam ísť.

dajana555
5. dec 2023

majú už pobočky po celom Slovensku a na ich stánke len dobré recenzie a pritom veľa ľudí sa na iných stránkach ozýva ,že potom na poznávacích zájazdoch pýtajú ešte na mieste za parkovanie autobusu,ale nedávajú to pri platbe za zájazd.Takže nemajú doklad ,že im na mieste niečo platili.