Sú zrkadlové skrinky do kúpeľne nemoderné?

15. jún 2024

Ahojte, sú zrkadlové skrinky do kúpelne podľa vás nemoderné? Pôjdem prerábať kúpeľňu a dnes som sa stretla s názorom predavača v jednej predajni s tým, že tie skrinky sú už nemoderné, že to radšej len zrkadlo dať alebo tú skrinku zamurovať do steny... Ide mi o úložný priestor, keďže kúpeľňa v byte je maličká a zaujíma ma váš názor... Je pravda, že ja si nejako na trendy nepotrpím, tak asi neviem :D

autor
15. jún 2024

Ide o typovo takúto skrinku, neviem či je to nemoderné už?

maca1984
15. jún 2024

Pre mňa je to nemoderné.
Ale je to tvoja kúpeľňa, tvoj priestor a tvoje peniaze.

luliu
15. jún 2024

Vôbec ma nezaujíma čo je moderné alebo nie. Dala by som to, čo je pre mna prakticke a čo sa mi páči, kľudne aj takúto skrinku

yoxinka
15. jún 2024

Neviem, či to je moderné alebo nemoderné, ale mám v 5 ročnom dome v dvoch kúpelniach takéto skrinky. Známa chcela super dizajnovú kúpelňu a teda má len obrovské zrkadlo na stene a všetky serepetičky naukladané okolo umývadla … tak čo ja viem, radšej si to strčím do nemodernej skrinky, ale to som ja 🤷‍♀️.

martinka13
15. jún 2024

Dám si do domu to, čo sa mi páči. Je uuuuuplne jedno, ci to je alebo nie je moderné

alienkami
15. jún 2024

Úplne súhlasím s @luliu
Veď koľko ľudí sa ti bude promenádovať po kúpeľni aby si si musela robiť hlavu z jednej (ne)modernej skrinky? Hlavne, že je to účelné, a že sa ti to páči.

stanulienkat
15. jún 2024

Nam to bytova dizajnerka povedala uz pred 15 rokmi, ze je to nemoderne, tak sme dali len zrkadlo. Doteraz lutujem, ze som ju posluchla. Je to velmi prakticka skrinka a teraz robia aj celkom zaujimave a moderne dizajny. Tiez mame kde kade poukladane serepeticky, co sme mohli mat krasne schovane v tej skrinke.

cookie29
15. jún 2024

Vies o par rokov to bude moderne... a kupelnu nebudes prerabat podla modnych trendov. Ak mas financie a moznosti tak si nechaj spravit modernu kupelnu. Ak nemas financie alebo mas obmedzeny priestor, tak si nechaj spravit podla potrieb, najma ak sa mas rozhodovat medzi skrinkou alebo zrkadlom

laurita285
15. jún 2024

V malých bytoch a malých priestoroch kde je nutný úložný priestor by som "modernosť" a "trendy" určite neriešila.

biglovemom
15. jún 2024

Kamoska ma mega krasnu kupelnu,kolo vane led svetla, no nadhera.
Velikanske zrkadlo, a vsetkoooooo kolo umvydla polozene.no des🫣

sovica
15. jún 2024

Nechápem, čo by malo byť na tom nemoderné. Žijeme v Nemecku a všetky moje kamošky (Nemky) majú v moderne zariadených domoch a bytoch takéto skrinky v kúpeľni. Tie, čo majú dlhé dvojité umývadlo, majú teda aj tie zrkadlové skrinky väčšie (dvojité alebo trojité). Mne sa to páči, je to praktické a vôbec mi to nepripadá nemoderné. Daj si do kúpeľne to, čo potrebuješ a prakticky využiješ. Nie to, čo povie "módny diktát".

viestta
15. jún 2024

Mas kde odkladat kozmetiku? Ak nemas, tak kasli na modernost ale zohladnuj prakticnost. Kupelna je pre teba a vasu rodinu, nie na obzeranie a posudzovanie "modernosti"

jaja20
15. jún 2024

My máme takúto zostavu a je mi šum a fuk, či to niekto považuje za nemoderné, hlavne, že sa nám tam zmestí všetko, čo v kúpeľni potrebujeme. Máme ju v byte veľmi malú. Plus manžel nad celou dĺžkou vane urobil taký múrik,kde máme šampóny a sprcháče.

muchotrafka298
15. jún 2024

Kazdy si da to, co sa mu hodi a na co ma peniaze. Pre mna moze byt milionkrat taka skrinka ako mam nemoderna, ale do beznej krpatej panelakovej kupelne by som nic ine nedala. Keby som mala obrovsku kupelnu, tak si tam dam uplne ine veci ako takto.

lavender94
15. jún 2024

Trendy sa menia tak rýchlo, že aj keby tam das neviem čo, tak to bude o dva roky nemoderne. Ja by som to nedala, lebo take niečo v kúpení nepotrebujem a nepáči sa mi to, ale pri zariaďovaní som riešila čo sa páči MNE a nie, čo je teraz in

anavianavi
15. jún 2024

je to maximalne prakticke a ine ma nezaujima. ak mozem odporucit, daj si skrinku s dvoma dverami a obojstrannym zrkadlom. uces si mozes stale vidiet aj zozadu. je to fakt super.

rozculena
15. jún 2024

pred 1,5 rokom som prerábala jadro,mám 2dverovú skrinku so zrkadlom,inak neviem,kam by som tie veci dala....priestor okolo umývadla žiadny,vaňu nemám,takže ani okolo vane nič dať nemôžem.Absolútne mi je ukradnuté,či je to moderné alebo nemoderné.

pralinka25
15. jún 2024

ja uplne ze strasene najviac nemam rada kozmetiku povykladanu vonku. aj ked pride navsteva naco ma cumiet na kozmetiku ktoru pouzivam. prasi sa na to a celkovo stale je to bordel. nech to clovek ulozi akokolvek. aj upratovanie to predlzuje. ja mam radsej ked je vsetko schovane. uplne vsetko vratane samponov a sprchacov. takze mame skrinky v kupelni. a je mi uplne jedno ci je to moderne. ako tu uz niekto pisal tie trendy sa menia tak rychlo ze nech das cokolvek za chvilocku to bude nemoderne.
mne sa takato skrinka zda krajsia ako veci okolo umyvadla alebo na vani.

jaskolka
15. jún 2024

Ja takú mám, som spokojná a je mi úplne jedno, ci je alebo nie je moderná.

personality
15. jún 2024

Nemoderna je, táto je ešte z tých decentnejsich, ale ak je vnútro plastové, ja by som to nechcela, keď tak by som volila drevenú skrinku, ideálne bez zrkadla 😀
Mne sa to nepáči, ja som práve za tie zrkadlá na celú stenu a mať vyložené len to čo používam, prípadne nejaké poličky alebo skrinky mimo umývadla.

michaela329
15. jún 2024

Ja mám veľké zrkadlo, ale pod umývadlom obrovskú skrinku, kde mam všetko. Takže sa zariad podľa svojich možností a možností tej kúpeľne. Móda sa aj tak opakuje

nevenka
15. jún 2024

@yoxinka no ved, kde si daa veci? Teraz mam vsetko v otvorenych polickach a hruza des. V dome chcem skrinky a zavriet.

nevenka
15. jún 2024

@jaja20 my mame v dome len ten spodok zatial. Aj to sa mi zdalo to umyvadlo, ze je take nemoderne, ale manzel chcel hlboke umyvadlo, nie plytky valovcek a este sme dali aj vysoku bateriu a kludne v tom umyvadle napusti vedro. Sesternicin muz na tie moderne valovy nadaval, ze aku hovadinu spravili, ze maju len take plytke.

autor
15. jún 2024

Ďakujem vám za reakcie, ja som sa rozhodla, že si ju dám, je drevená aj vo vnútri poličky sú drevené a mne sa páči, len ma zneistila a prekvapila reakcia predávajúceho, no hlavne som za praktickosť, keďže jediný úložný priestor v kúpeľni je v mojom prípade toto plus dva šuflíky menšie pod umývadlom, žiadnu ďalšiu skrinku tam už nevtesnám, takže asi neni o čom... Ďakujem 🙂

jaja20
15. jún 2024

@nevenka My sme to kupovali ako komplet, dôležitý bol hlavne rozmer,aby sa nám to zmestilo do tej pidi kúpeľne a zároveň dostatok úložného priestoru. Sme spokojní 🙂

katuskapd
15. jún 2024

Mame takuto istú, tiez nam v ramci standardu namontovali len zrkadlo a dala som to vymenit za skrinku,lebo tu som vyslovene chcela. Vo vnutri mam sklenené policky a je to super 🙂

nika23t
15. jún 2024

Kľudne si ju daj. My sme "šli s dobou", ozrkadlovane steny, veľké umývadlá, a keď sme sa nasťahovali, zistila som, ze nemám kam uložiť veci. Aj tak som dokupovala skrinky a poličky, nech nemám toaletný a uteráky na zemi. Takže sa riad len tým, co sa paci Tebe. A kto vlastne určuje, co je moderné?

marianarem
15. jún 2024

Sledovat modu pri zariadovani domu je podla mna blbost, to mas potom vsetko menit zakazdym, ked sa zmeni modny trend? Treba si dat take veci, aby si sa doma dobre citila a aby sa ti tam dobre byvalo.

mima1608
15. jún 2024

Pred 3 rokmi sme prerábali dom a máme presne takú skrinku so zrkadlom v kúpeľni. A vôbec ma nezaujíma, či je to nemoderné. Napcham tam všetky deodoranty, sponky, gumičky, laky na vlasy... My máme 3dverovú, takže tam mám dokonca aj žehličku na vlasy, prstene, náušnice a hodinky 😅 no proste komplet výbava 😏

buberova
15. jún 2024

Mám podobnú s 3 dvierkami a nemám pocit že je to úplná päsť na oko... Mám super mega dizajnérsku kúpeľňu? Nie. Je nadčasová? Je. Je pre mňa prioritou všetko schovať za zatvorené dvierka? Jasné!!! 🙂