Práčka na toalete

11. máj 2024

Ahojte, hľadám byt, jeden sa mi veľmi páči. Je v dobrej lokalite, prerobený a za fajn cenu. Len riešim, že sa majiteľom pri prerabke nikde inde nezmestila pračka len do záchoda. Nejak som to na mieste neriešila, ani mi to neprišlo divné, len akosi dodatočne to teraz v hlave rozoberám, či je to nechutné alebo ok. Do kúpeľne ju nie je kde dať a práčka v kuchyni je pre mňa absolútne nepriechodné riešenie. Možno raz, keď budem o desať rokov prerábať, tak ju dokážem dať do kúpeľne, len dovtedy teda bude na tom záchode, teda v miestnosti kde je záchod. Tak teda otázka do pléna je to fuj alebo ok? Alebo to vôbec nemám riešiť, veď ľudia majú aj spojené toalety s kúpeľňami aj s práčkami.

ariola
11. máj 2024

Zalezi asi aj na velkosti tej miestnosti, ale ja osobne to nevidim ako prekazku ;)
Vsak vela ludi ma zachod v ramci kupelne, kde je aj pracka..

madeincssr
11. máj 2024

Rozhodne ak sa ti vsetko ostatne paci (vek bytu, stav, dispozicia, lokalita, hluk, susedia, vybavenost a cena) tak toto by nemala byt prekazka. Navyse ak by ti to casom vadilo (co nepredpokladam), nejako to vyriesite.

monikazs
11. máj 2024

Za mna ok. Ved budes pravidelne upratovat.

10zabka
11. máj 2024

mám 3-izbový bauring a mať pračku vo WC bolo jediné možné riešenie, ak sme nechceli v kúpeľmi vybúrať vaňu a urobiť tam sprchový kút. Inak by sa tam nezmestila. Takže je vo WC a vôbec to nevadí.

h2
11. máj 2024

A čo by na tom malo byť fuj? Záchod hádam splachuješ a čistíš.
Ja mám práčku v najväčšej kúpeľni, kde je okrem nej záchod, vaňa, umývadlo, sušička... Žiadny problém.

zalka
11. máj 2024

Ani som sa nezamýšľala keď známy po prestavbe bytu majú práčku na wc, ešte aj malé umyvadielko tam zmestili.
Veď je to to isté ako keď máš spojené wc s kúpeľňou a tam práčku.

danica2711
11. máj 2024

aké fuj, veď nebudeš kadiť na pračku... keď ti tam nezavadzia, kľudne per aj vylučuj naraz

matullienka
11. máj 2024

Mňa by veru v živote takéto nieco nenapadlo riešiť, tiež máme urobenú pred prípravu na dome na spodnom wc, ak by sa dom rozdelil na bytové jednotky inde by sa nezmestila

luccija
11. máj 2024

Nevidím na to nič zle.V paneláku som mala práčku v rolldore na chodbe nechcela som ju mať v kupelni

ivkav5
11. máj 2024

My sme si zámerne prehodili všetko tak, aby sme mali práčku vo WC (v kúpeľni som ju nechcela, kvôli miestu). Bývame v bytovke. Máme ju skrytú v zabudovanej skrini, ani to nikto nevidí, že tam vôbec práčka je. Neviem si to vynachváliť a dala by som to zas🙂

vieronika14
11. máj 2024

Ja mam pracku na wcku a v pohode

jana_eyre_2
11. máj 2024

My máme toalety iba v kúpeľniach.. dom má 14rokov, nie je teda starý, v projekte to jednoducho tak bolo.. a miesto na práčku je jedine oproti toalete v dolnej kúpeľni, čiže keď tam sedis, vidíš ako sa krúti bubon.. nikdy mi to neprišlo divné, ani neviem aké nehygienické.. 🤷🏻‍♀️

jaskolka
11. máj 2024

Sestra to má takto riešené, vôbec to nie je nič hrozné ani rušivé. Keď boli jej dcéry malé, mali to ako "divadlo" sedeli na záchode a pozerali ako sa perie prádlo 😆😆
Mnoho ľudí má aj spojenu kúpeľňu s WC, čiže bežne je tam aj práčka, sušička.

lakebabe
11. máj 2024

Kolko bytov ma spojenu kúpeľňu s weckom a je to úplne normálne

20erika07
11. máj 2024

Ked sedim na wc, pozeram rovno do práčky, wc a pracka su od seba ani nie meter a ja teraz rozmyslam (lebo doteraz som sa nad tym nikdy nepozastavila) ,ze co by malo byt na tom fuj 🙂

lakebabe
11. máj 2024

@20erika07 aj ja som to tak mala na byte lebo som mala síce veľkú kúpeľňu ale spojenú s weckom a vždy keď som sedela na wecku som kukala do pracky 😄

tana85
11. máj 2024

nevadilo by mi to lebo ved pracka perie v bubne, susi sa inde ako na wc. vela ludi ma wc s kupelnou, a tam pracku. pride mi to prirodzenejsie ako pracka v kuchyni

deti95060810
11. máj 2024

máme dve kúpeľne...
a v jednej máme práčku, WC a aj sprchový kút...
presne v takomto poradí ako som ti to napísala...😉

autor
11. máj 2024

@20erika07 ja ani neviem, mne to tiež na prvú blbé neprišlo. Len viem, že ľudia riešia, že sú vo vzduchu z toalety baktérie, a tak som to nejak pospajala v divokých fantáziách s vždy otvorenou pračkou a či má niekto nebude mať za humusačku🙈. Ale už som ok, ďakujem vám, neriešim, píšem maklerovi

nevenka
11. máj 2024

My sme teraz prerabali stary dom. Chceli sme mat dole samostatne wc, tak sme to vymysleli tak, ze kupelna je sprchovy kut a umyvadlo, vo wc je pracka a susicka. A nepride mi to vobec divne. Hore mame kupelnu s vanou.

kitycat
11. máj 2024

@danica2711 presne. Ako keby sa chystala vykonavat potrebybna steny a do vrchom plnenej pracky 😅

Urcite lepsie ako v kuchyni
Staci zaklapat vrch wecka aby nespliechalo

daniela2202
11. máj 2024

Niekto má na záchode krajšie ako v kuchyni ... tak prečo nie 😂

martul
11. máj 2024

Čo je na tom fuj, veď nie je napojená na wc.

katica06
11. máj 2024

Mne ani mnohým ďalším by to nevadilo, vieš čo nechaj byt inému komu to nebude nechutné a fuj...

babulkomale
11. máj 2024

Za mňa fuj, rovnako ako wc v kúpeľni.

egonsk
11. máj 2024

no ked to s dobehnutim na wc nestihnes, tak sa len nahnes a strcis nohavicky rovno do pracky a na rychlom programe to za bezny chlapsky cas tronenia stihnes aj vyprat, len ked nema aj susicku, asi bude problem ich vysusit, takze sa s nimi na prste budes este chvilku ovievay a vylezies napokon z wc s rovnako blazenym usmevom a pohladom ako bezny chlap 😂😁

princezna_bosorka
12. máj 2024

je to zvlastne, ale ak ti ostatne veci vyhovuju, neries to....

valise
12. máj 2024

Videla som v byte na najvyssom poschodi pracku v priestore kde su stupacky za/nad wc misou. Mali ju schovanu za rolovacimi dvierkami, nezdalo sa mi to nehygienicke.

ahhola
12. máj 2024

Uzku pracku, otvaraciu zhora, tipujem a nezda sa mi to bleee. Otvaracia spredu, ked je natocena k wc, ukludnuje🤣. Tazko povedat, daj rysunok. Kolki maju wc v kupelni a nejaky odbornik cez mikroby hovoril, ze 2m je bezpecna hranica - splodiny z wc, ked sa splachne a vystavena kefka (ma byt v skrinke).

aurinia
14. máj 2024

My mame na malom wcku pračku z vrchu plnenu. Ja som to tak nevymyslela. Neni to zle. Je pod bojlerom. Ked uz je tam ten bojler tak ta pračka uz tam viac nešpati. Hold nevyšlo na technicku miestnost.