Zakrývate na noc klietku pre psa plachtou?

5. jún 2024

Ahojte, zakrývate na noc klietku pre pracovného psa plachtou alebo nechávate len tak?

ktochytavzite
5. jún 2024

myslis v dome ,ci na dvore?Na co chces zakryvat,aby nestekal?

autor
5. jún 2024

@ktochytavzite v dome, na klietku je zvyknutý, nešteká

ktochytavzite
5. jún 2024

a zahradu nemate?Ak ano na noc vonku,lepsie ako v klietke.Ak nie podla mna je to z ytoxne aky to ma dovod?Ved pes prespi celu noc,ci?

autor
5. jún 2024

@ktochytavzite nie, záhradu nemáme. Zle som sa vyjadrila nie v dome ale byte. Neviem presne aký dôvod by to malo mať, rodiny známy to tak robievajú tak som sa chcela spýtať či to tak robí viacero ľudí alebo nie.

liv1
5. jún 2024

Klietka v byte? Omg chudak pes 😞

magimi
5. jún 2024

Veď ale so psom nemáš v noci problém, tak prečo to riešiš. Len preto, že niekto iný to tak robí?
Ja napríklad v noci musím mať ponožky, čo to pre teba znamená? Že keď si ich ty nedavas, tak začneš?

wolf_
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simca06022011
5. jún 2024

zalezi od psa, ja klietku sice nemam, ale moj pes ma vonku budu.. urobila som mu zaves. Ked tam nebol nevedel ani spat tam, neustale v strehu... cize dostal zaves, cez to samozrejme chodil dnu a von... aj teraz ma jeden z pelechov zastrceny mimo "tranzitne zony" domu, aby ked chce isiel "do svojho kludu".

birika
5. jún 2024

my prikryvame andulky v klietke...inac by pistali uz o tretej rano 🙂

ktochytavzite
5. jún 2024

@wolf_ to je ten pristup dnu, potom pes je v klietke zavrety ale to je uplne v poriadku,vtedy je oes spokojny inked je v minimalnom priestore prehodeny s handrou.Hlavne ze ma pristup dnu.

zojazoja
5. jún 2024

@ktochytavzite a niektorí psy sami vyžadujú ísť spať do klietky..waaaau..to je čo?...

wolf_
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oliolijanka
5. jún 2024

@zojazoja A niektori ludia sa dobrovolne nechaju vykastrovat.
Bolo by ok kastrovat niekoho, kto o to nema zaujem?

zojazoja
5. jún 2024

@oliolijanka 🤣🤣🤣🤣🤣trapas

oliolijanka
5. jún 2024

@zojazoja Mne je jedno, ci zatvaras svojho psa do klietky, poukazala som na to, ze tvoj argument je uplne nezmyselny.
To urazanie si nechaj.

ktochytavzite
5. jún 2024

@wolf_ p to uz ked to ty povies nejde o ziadne tyranie alebo obmedzovanie psa.Lebo to je tvoja vychova a tvoja vec,lenze zbytocne sa staras a davas rady ktore ty povazujes za najlepsie v inom pripade obvinujes ludo zo zanesbavania.Som rada ze tvoj pes sa ma u teba tak komforne ze ma k dispozicii luxusnu klietku namiesto volnosti na zahrade,samozrejme pristup dnu ma zabezpeceny!

autor
5. jún 2024

@magimi Povedala som že to tak súrne musím mať, lebo to ma niekto iný? Pýtam sa tu na názory.

miskaska
5. jún 2024

@liv1 ake OMG? Ved to je pre psa bezpecne utocisko.

wolf_
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
5. jún 2024

@ktochytavzite pre tvoje info, pes má klietku otvorenú a sám tam vždy rád ide.

tinalia
5. jún 2024

Nas ma prekryty iba vrch klietky a to celodenne, boky ma uplne odkryte. Ale v noci spi pri nas na podlahe, v posteli mu je teplo a nechce spat ani v pelechu alebo na deke 😁

zojazoja
5. jún 2024

@oliolijanka naši psy sú bez klietok.ale spia v noci tiež len na jednom uzkom mieste
Uzsie nez je klietka. Sami si to miesto vybrali.
A my sme súhlasili ze tam mozu spat. Vybrali si pre nas v pohode miesto. Kamoškin pes je v klietke lebo to tam miluje. Je to jeho bezpečné utocisko. Rad tam chodí. Ma ju otvorenú. Druhej kamošky pes má zavretu na noc. Prespím celú noc. Ani raz nezapistal. Tak prosím ta s tvojimi kastrovanymi ľuďmi ma fakt len rozosmejes.

oliolijanka
5. jún 2024

@zojazoja Mas problem s porozumenim pisaneho textu?
Co ti to mam nakteslit, aby si porozumela, ze mne je jedno, kde spi tvoj pes, alebo pes tvojej babky alebo pes susedovho kona?

To, ze tvoj pes jedava na obed zmrzlinu, nie je argument pre to, aby vsetky psy jedavali zmrzlinu.
A ci jedava klobasu, zmrzlinu alebo granule, je mne uplnejedno.

zojazoja
5. jún 2024

@oliolijanka ty mas. ty si zacala pisat o mojom psovi ze ti je jedno ci ho zatvaram do klietky. tak som ti odpisala, ze nasi psy nie su v klietke.

oliolijanka
5. jún 2024

@zojazoja No a teraz mi napis, preco si myslis, ze mi trebalo pisat, kde spi tvoj pes, ked si spravne precitala, ze som ti napisala, ze mi je to jedno, kde tvoj pes spi.

Ja vobec neriesim, ci tvoje, autorkine alebo prezidentkine psy spavaju v klietke alebo na vankusoch v pozlatenych oblieckach. Riesim tvoj, inu osobu vysmievajuci komentar, ze nejake psy vyzaduju, co ine nevyzaduju.

To moje "No a teraz mi napis..." bola iba floskula. Nechcem, aby si mi nieco pisala, ale samozrejme zabranit ti nemozem.

zojazoja
5. jún 2024

@oliolijanka tak rieš. Keď ti to spravi radosť. Ale porovnávať kastrovanie ľudí, ktorí chcú sa dat " kastrovat" a klietku pre psov je fakt až vtipné. Povedz, prečo si taky odporca klietok?

lenkakravcova
5. jún 2024

Podľa mňa zakryť. Bude sa cítiť ako v búde, bezpečnejšie.

ktochytavzite
5. jún 2024

@wolf_ Rada sa staras do vychovy inych majitelov psov,ale sama tyras zviera v klietke,chudak uz len vykastrovat a ma naozaj "krasny,psi zivot"! Ten moj (podla teba chudak pes) sa ma naozaj ako prasa v zite !

zojazoja
5. jún 2024

@ktochytavzite keby som sa ta opýtala, že prečo boli vymyslené a sú používané klietky pre psov..na aký účel.. vedela by si mi povedať?

wolf_
Autor odpoveď zmazal
Zobraz