Autosedačka Lifetime

pajo888
1. apr 2013

Potrebujem poradiť ma niekto skúsenosti s auto sedačkou od firmy LIFETIME. Je to slovenský výrobca.

p3tra11
5. máj 2013

@pajo888 zdravim... uz ju mate?? zdala sa mi v obchode trosku lepsia ako nania alebo caratero..

pajo888
autor
5. máj 2013

Nie este nie a uvazujeme o inej uplne tsk ak ju mata tak aka je?

lubkagro
5. máj 2013

@pajo888 Dobry den, my ju mame a ja som spokojna 🙂

anka772
7. máj 2013

@lubkagro prosím ťa a aký typ a dá sa aj polohovať? Ď.

lubkagro
7. máj 2013

@anka772 dobry den, http://www.autosedacky-lifetime.sk/shop/product... tuto mam, da sa v pohode vyprat, je polohovatelna .

anka772
9. máj 2013

@lubkagro ďakujem, nakuknem..🙂

stevo50
28. máj 2013

Využite naše mimoriadne zľavy na autosedačky Lifetime k MDD:

Od štvrtka 30. mája do nedele 2. júna 2013 vrátane mate všetky autosedačky Lifetime so zľavou 10%.
Stačí pri objednávke uviesť do kolónky Poznámka: "MDD2013" a zľavu Vám odpočítame automaticky na faktúre.

andrejkakasova
4. jún 2013

Skoda ze som si to skor nevsimla urcite sme hu chceli a mohli sme mat zlavu neplati to este tie zlavy? 🙂

lubkagro
6. jún 2013

@andrejkakasova Vážený priatelia značky LIFETIME.... iba pre Vás ... akcia na autosedačky, podsedáky, fusaky. kočíky.....získaj ďalšiu 10 % zľavu na všetok tovar z našej aktuálnej ponuky na našej internetovej stránke www.autosedacky-lifetime.sk a www.babylifetime.sk
Stačí ak pri kúpe autosedačky, podsedáku alebo fusaku zadáš
zľavový kód:1111. Zľavový kód je platný do15.06.2013 .... paci sa 🙂 som dnes nato narazila

andrejkakasova
6. jún 2013

@lubkagro dakujeeem akurat sa mi ozval aj ten pan a tiez dal postovne zadarmo a tam je za 53 eur takze to vide rovnako ale dakujeem ;)))

mikella
10. jún 2013

@andrejkakasova ahoj ako si spokojna objednávala si z tej stranky baby autosedačky bez problemov prišlo vdaka 🙂

andrejkakasova
11. jún 2013

@mikella ahooj zatial na nu este len cakam a mala by prist myslim do zajtra tak uvidim, potom ti napisem ako yo prebejlo a aka je ;)

mikella
11. jún 2013

vdaka budem rada 🙂

andrejkakasova
12. jún 2013

@mikella ahoooj takze sedacka nam uz prisla a je skvela, myslim ze sme si dobre vybrali ale uvidime casom v praxi. Aj celkovo pristup super, v pondelok sme poslali peniazky na ucet a dnes sme to uz aj mali vybavene. Da sa teda aj na dobierku ale my mame skor na ucte tak nam to lepsie vyhovovalo cez ucet. Vyzera krasne, je lahucka a da sa polohovat a je makkunka no vyzera supeeer...tak satial odporucam...uvidime ;)))

mikella
12. jún 2013

@andrejkakasova dakujem pekne takže môžem dôverovat obchodu a poslat cez učet vdaka za info 🙂

andrejkakasova
12. jún 2013

@mikella jednoznacne, rychle pohodlne a bezproblemove obchodovanie 🙂)) a ktoru mate vyhliadnutu?

majusa29
13. jún 2013

@andrejkakasova ja takisto zvažujem túto sedačku pre našu malú. No nikde neviem nájsť nejaké recenzie. Mohla by si mi prosím povedať či je polohovatelná-spacia poloha a či sa dá objednať aj iná farba ako čierna? dik.

andrejkakasova
13. jún 2013

@majusa29 ahoooj tak uz sa v nej aj viezla nasa princeznicka a vyzerala spokojne. Je polohovatelna, ale my mame lifetime purple 3v1 a je super. Aj ja som hladala recenzie a nic som nenasla jedine tu, sme spokojni aj s pristupom tej stranky babyautosedacky odporucam ;)))

grigermari
14. júl 2013

@andrejkakasova mozem sa opytat...je tato autosedacka co mas pre malu polohovatelna aspon trosku? nemyslim vysku opierky ale skor sklon...ne mozne trosku posunut do predu teda aby dieta akoby lezalo?dakujem 🙂

andrejkakasova
14. júl 2013

@grigermari ahoooj je polohovatelna a da sa dat do troch poloh aj akoby do lehu. Ak budem mat este cas lebo ju idem prehodit do druheho auta, mozem to odfotit skusim a uvidime ci to bude vidiet ozvem sa este ;)

grigermari
14. júl 2013

@andrejkakasova jeej dakujem si zlata🙂))

andrejkakasova
15. júl 2013

@grigermari noo velice som si vcera zobrala mobil ze odfotim to ale akosi sa mi vybil mobil a neisiel mi zapat blesk tak sa mi to nedalo lebo bola uz skoro tma ale skusala som to a ma tri polohy...uplne vzpriamene potom takych 135 stupnov a skoro nalezaka. Dneska ma to uz nenapadlo lebo som bola uz s malou ale ak by si chcela odfotim zajtra ;)

grigermari
15. júl 2013

@andrejkakasova dakujem si zlata...ale uz nemusis..uz som ju kupila ..takze uz az osobne mrknem..kazdopadne dakujem🙂dufam ze budeme tak spoko ako si ty🙂))

andrejkakasova
15. júl 2013

@grigermari a ktoru si kupila presnu tu istu ako my alebo tu co o nej pisali tuto vyssie? Dufam ze budes spokojna aj ty, my sme velmi. Tak drzim palce ;)

grigermari
16. júl 2013

my sme kupili tu zebrovu

lienocka128
13. feb 2014

@andrejkakasova
@grigermari ahoj baby??? ake mate autosedacky?? s isofixom?? lebo tu stranku mi nechce nacitat.... presiel uz nejaky cas, este stale ste spokojne???

andrejkakasova
13. feb 2014

@lienocka128 ahoooj my nemame s isofixom iba klasika ked ju polozis tak ju pasom priputas bude autosedacku zozadu alebo ked je dieta vacsie tak klasicky pas cez neho a teda my sme stale velmi spokojni, cesta autom je super. Neviem ci ju este najdem skusim pozriet niekde ked tak poslem link.

grigermari
13. feb 2014

@lienocka128 my mame bez isofixu,,ale spokojnost...my zas tak vela necestujeme..len tak bezne mesto atd...sem tam dlhsia trasa.....

andrejkakasova
13. feb 2014

http://www.autosedacky-lifetime.sk/catalogue/pu... my mame tuto presne a my cestujeme stale autom a mala je v nej uuplne spokojna, uz aj podrastla takze pekne vidi von a rozmyslam este o dalsej ked su tam take dobre ceny, aby sme nemuseli prekladat z jedneho auta do druheho a ked tak potom vyuzijeme pri druhom, odporucam ;)

@lienocka128

22ketrin
20. feb 2014

Zdravím Vás. Aj ja premýšľam o kúpe autosedačky lifetime. Ja by som chcela kúpiť od 9 - 18 kg, ale majú len jeden typ. Tak neviem.... Ešte popozerám