SÚŤAŽ o fotoaparát FujiFilm instax mini 8

kristina_tpd
19. jún 2017

Keďže spoločnosť TPD oslavuje svoje 30 narodeniny, rozdá každý deň 1 fotoaparát FujiFilm instax mini 8.

Dnešnou témou budú oslavy vašich detí. Podeľte sa s nami o fotografie vašich miláčikov pri narodeninových tortách. Najvtipnejšia vyhráva!

Platnosť súťaže: do 23:00h
Vyhodnotenie: nasledujúci deň do 9:00h
Hodnotiaci: kolega Janko

FujiFilm instax mini 8 je niečo, čo nesmie chýbať v žiadnej domácnosti plnej zábavného fotenia.

Fotenie? Tentokrát nemyslíme, niečo odfotiť, poslať na sociálnu sieť a zbierať „lajky“. Takto fotí už asi každý. Teraz máme na mysli fotky, ako zdroj zábavy v reálnom čase, na reálnom mieste. Byť frajerom, byť hviezdou tu a práve teraz. Urobiť záber a nehľadať ho na displeji, ale podať ho zúčastneným rovno do ruky. Podať im fotku na papieri. Tu a práve teraz. Fotoaparát FujiFilm instax mini 8 je tutovka tohto leta. Na počkanie vytlačiť fotku na fotopapier. Fyzická fotka je niečo, čo sa nestratí v tlačenici na pamäťových kartách, ani v plejáde foto záberov na sociálnych sieťach. Ak niekomu darujete fotku na papieri, darujete mu spomienku, nie len vo forme fotky, ale verte, že si zapamätá aj ten moment, ako ste mu ju podávali.

Nájdete na https://www.tpd.sk/vyhladavanie?category_id=&se...

petulda333
19. jún 2017

Vyraz hovori za vsetko. Prave si poriadne ulavil 😂💩

erikaemkina
19. jún 2017

mamí ved už stačilo 😀

kristina_tpd
autor
19. jún 2017

😉 aj to sa stáva, od radosti sa po...🙊❤

ciusinka
19. jún 2017

Z 2.narodenin mame len fotky na takyto styl 😂

atka01
19. jún 2017

ááá, to čo...😉

asire
19. jún 2017

Preco su na tej torte moje koniky ? To bolo placu 🙂

vladkulienka
19. jún 2017

Spolocna oslava,spolocna torra a janka najvuac zaujala sviecka...chcel ju zjest...

leusko1
19. jún 2017

Momentka.Leuško na oslave dedkových narodenín 😂 čo už,ked zbadal cici,museli byť jeho 😂

anka2103
19. jún 2017

Ako sa chrobáčik,torty od babky nevedel dočkať 😂. 😊

iwqa
19. jún 2017

Hádajte prečo je fotka rozmazaná... Lebo maminka púšťa telefón a chytá tortu 🎈🎁🎉🎂👶😝

lubenka79
19. jún 2017

obrovska radost z mini prednatodenunovej torticky 🎂

ewanell87
19. jún 2017

Tento náš krpec svoje prvé narodeniny ešte len oslávi 🙂 tesne pred Vianocami a preto, by bolo SUPER môcť ho tak odfotiť Instaxom Mini ❤ Určite by sme ho však nevyužili len na túto príležitosť 😀 Koncon júna totiž oslávi aj svoje prvé meniny 🎁🎉

simusska
19. jún 2017
dominika6
19. jún 2017

@leusko1
ja súťažiť nechcem,ale keby že môžem hlasovať tak toto by vyhralo 😀 😀-..lebo ten moment,ako baží za ceckou je TOP 😀 typický chlap 😀

irenaliza
19. jún 2017

keď doma 4 dcérky máte a najstaršia už 11 rokov má a tak už nerozumie načo sa pri torte fotiť má,veď je to nuda veľká a najmladšia by už rada hrala sa a... ale super,keď o pár rokov pozrú sa a povedia,že ony predsa také nič nerobili a stále boli len dobré a vysmiate,veď aj teraz najstaršia povie,, ale mamina ja som torty a oslavy nikdy nemusela a ke´d fotku ukážem,keď prvá tortu olizuje, tak sa zatvári a povie, mai To je trápne, schovaj to,to nie som ja. A tak by sa foťák zišiel na robenie momentiek,lebo zatiaľ iba mobil fotíme a o pár rokov budeme aspoň spomínať a smiať sa. No nie? Uvidíme, krásne dni teším sa na celý týždeň, aspoň trochu relax pri mojom domácom zhone a 4 dcérach krásny deň @kristina_tpd prajem

leusko1
19. jún 2017

@dominika6 dakujem,toto je nasa oblubena fotka a na 18ku ju urcite dostane na platne 😂 toto keby som chcela odfotit,tak to takto dobre neodfotim aj keby co bolo

petawoman
19. jún 2017

Každoročne máme takéto,, fukacie,,...
Čo už,keď to Tomi berie fakt zodpovedne.
Hlavne,ze vidíme v jeho očiach radosť a momentky pri torte nás aspoň rozosmeju;)

juga
19. jún 2017

Posielam jednu narodeninovú foto detí, bola to momentka kedy staršia sestra nedovolila fúkať mladšej, bol to boj pre mladšiu 🙂 v PC ich máme strašne veľa a vždy sa nájde "Podarená fotka" mojich ratolestí 🙂 keby sa nám podarilo vyhrať, bola by to pre mňa neskutočná radosť, milujem fotenie 🙂

vabeda
19. jún 2017

Najvtipnejsia asi nie, ale náš najmladší poklad sa podieľal na výrobe svojej torty osobne 😘

martinkaha
19. jún 2017

Rýchlo si treba odhryznúť, čo ak sa mi neujde!?! 🎂🍀🍹🍒🍉💃

dominika6
19. jún 2017

@leusko1 myslím že aj v 18tke bude mať podobný výraz ked zbadá kozy 😀

leusko1
19. jún 2017

@dominika6 presne 😂

13michaela13
19. jún 2017

Ufff, nik to nevidel 😇 dúfam, že som sa moc nezašpinila ❤👧

meganka13
19. jún 2017

1 narodeniny našich dvojičiek, Zuzanka plače, lebo sa chcela s kačičkami hrať a Miško sa rozhodol ich zjesť 🙂

janbrna
19. jún 2017

Prvé narodeniny nášho Davídka. Měla to byť krásná rodinná fotka.

erikad82
19. jún 2017

🙂 Krásne spomienky zachytené vo fotografiách 🙂

idame
19. jún 2017

Dilema maminy aku tortu na prve narodeniny bola vyriesena. Jablkovo piskotova torta ozdobena smotanou Lukasovi velmi chutila. Az tak, ze sa do nej pustil rukami. Prva je prva a len jeho mnam. 🙂

05ada
19. jún 2017
Používateľ 05ada je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 05ada.

Lenka si vychutnava svoju traktorikovu torticku. Moc sa z nej tesila a ani sa delit nechcela ha ha, ale my sme jej to dopriali, bola od torty az za usami. Lubime Ta slniecko nase.🎂🌞🎉

5ka7481
19. jún 2017

Prvé narodeniny našej Terezky 💓 Tortička bolá taká výborná, že nebolo treba ani tanierik či lyžičku 😉😂👍 Aj veľkáči stihli ochutnať 😉👍

natalia1985
19. jún 2017

U nas sa viac tesila sestricka ako oslavenec