PIATKOVÁ SÚŤAŽ O 30 EUR

daska_tesco
3. jún 2016

Aj dnes môžete vyhrať 30 € poukážku na nákup cez donáškovú službu Tesco Potraviny domov. Stačí, ak napíšete, kto je PICKER a čo je jeho úlohou?
(Možno vám pri súťažení pomôže môj blog 😉
Výherkyňu zverejníme zajtra doobeda.
----------------------------------------------------------------------------
Súťaž bola vyhodnotená.

natalia1985
3. jún 2016

Vybera najlepšie výrobky pre nas nákup každé ráno z regálov v predajni vychystávania tovaru (tzv. picker) donáškovej služby Tesco Potraviny domov. Kontroluje trvanlivosť výrobkov, vyberá tú najkvalitnejšiu zeleninu a a ovocie.

pribinak
3. jún 2016

Clovek, ktiry spraví nákup v podstate za mna. Zoberie si moj nákupný zoznam a naloží vsetko do košíka, vyberie potraviny, ovocie, zeleniny, masko, vsetko.
Asi doslovný preklad picker=vyberač

inka04
3. jún 2016

Picker je osoba, ktorá vyberá každé ráno tie najlepšie výrobky pre nákup donáškovej služby Tesco Potraviny domov z regálov v predajni. Okrem iného kontroluje trvanlivosť výrobkov, vyberá tú najkvalitnejšiu zeleninu a ovocie. Riadi sa heslom: "Kúpil by som si to aj ja?"

zoizoi
3. jún 2016

Dobrý deň 🙂 tzv. picker je pracovník vychystávania tovaru donáškovej služby Tesco Potraviny domov. Kontroluje trvanlivosť výrobkov, vyberá tú najkvalitnejšiu zeleninu a ovocie. Riadi sa totiž heslom: Kúpil by som si to aj ja? 😊

reni1512
3. jún 2016

Clovek, ktory vybera a kontroluje najlepsie a najkvalitnejsie potraviny za spotrebitela donaskovej sluzby Tesco PD, aby sme mali doma to najkvalitnejsie z Vasich regalov.

erika630
3. jún 2016

Picker je pracovník vychystávania tovaru donáškovej služby Tesco Potraviny domov. Kontroluje trvanlivosť výrobkov, vyberá tú najkvalitnejšiu zeleninu a ovocie. Riadi sa totiž heslom: Kúpil by som si to aj ja?

evita2015
3. jún 2016

Picker je pracovník vychystávania tovaru donáškovej služby Tesco Potraviny domov. Kontroluje trvanlivosť výrobkov, vyberá tú najkvalitnejšiu zeleninu a ovocie. Riadi sa totiž heslom: Kúpil by som si to aj ja? 😊

vierca01
3. jún 2016

Picker je pracovník vychystávania tovaru donáškovej služby Tesco Potraviny domov. Kontroluje trvanlivosť výrobkov, vyberá tú najkvalitnejšiu zeleninu a ovocie. Riadi sa totiž heslom: Kúpil by som si to aj ja? 😀

domin85
3. jún 2016

od slova PICK- zobrat, vybrat, vyzdvihnut. Cize clovek, ktory vezme moj nakupny zoznam a povybera pre mna pekne a cerstve potraviny a prekontroluje zaruku. Taky "profimanzel nakupny" 😀

sonaja
3. jún 2016

picker je pracovník - "nakupi" za mňa objednaný tovar najlepšej kvality a čerstvosti.ako by kupoval sebe.

tina1992
3. jún 2016

Je to clovek, ktory za nas vybera to najlepsie, najcerstvejsie a najkvalitnejsie z vasich Tesco regalov a pracuje pre sluzbu Tesco potraviny domov. Riadiaci sa tym najspravnejsim heslom zakaznika: Kupil by som si to aj ja?

espresso
3. jún 2016

Picker je clovek, ktory pracuje v sklade. Okrem ineho vybera potraviny podla zoznamu, ktory si urobime, ked chceme urobit nakup cez donaskovu sluzbu, kontroluje ich cerstvost, a hlada nahradu, ak by nieco chybalo. 🙂

maminalalala
3. jún 2016

Jeho ulohou je vybrat kvalitny, cerstvy tovar, akoby som si sama vyberala v tesco regaloch 🙂 podla mojho zoznamu - proste clovek na nezaplatenie. Taka praca by bola pre mna 🙂 po materskej pouvazujem 😉 pekny dnik!

miskamaj
3. jún 2016

zamestnanec, ktory pripravi nakup podla mojho zoznamu 😅 😉

xxxxxnnnnn
3. jún 2016

Pickeri - vyškolení pracovníci sa pri výbere tovaru riadia heslom: „Vyberám si tovar ako pre seba.“ To znamená, že sa do nášho nákupného košíka dostane len to najlepšie z najlepšieho.

lucypaba
3. jún 2016

picker je v idealnom pripade clovek shopoholic ktory si uziva nakupovanie znova a znova, pritom ho nemusi zjest ani zaplatit.

monca77
3. jún 2016

Picker je pracovník vychystávania tovaru donáškovej služby Tesco Potraviny domov. Kontroluje trvanlivosť výrobkov, vyberá tú najkvalitnejšiu zeleninu a ovocie. Riadi sa totiž heslom: Kúpil by som si to aj ja?

bianka...
3. jún 2016

Je zamestanec v tescu kt.vlastne urobi nakup za mna. Super 😉

kiki123
3. jún 2016

Picker je osoba, ktorá vyberá každé ráno tie najlepšie výrobky pre nákup donáškovej služby Tesco Potraviny domov z regálov v predajni. Okrem iného kontroluje trvanlivosť výrobkov, vyberá tú najkvalitnejšiu zeleninu a ovocie. Pracuje v tesco.

rmaria
3. jún 2016

Dobry den prajem, picker je pracovník vychystávania tovaru donáškovej služby Tesco Potraviny domov. Kontroluje trvanlivosť výrobkov, vyberá najkvalitnejsie vyrobky, ovocie a zeleninu.. Riadi sa totiž heslom: Kúpil by som si to aj ja?

sweets
3. jún 2016

Dobry den, Picker /zberač/ je človek, ktorý za mňa nakúpi to najlepšie.

katkanr
3. jún 2016

Dobrý deň, picker je veľmi dôležitý človek.Je to moja predlžena ruka 😀
Vyberá tú najkvalitnejšiu zeleninu a ovocie.Kontroluje trvanlivosť výrobkov.
.

ada90
3. jún 2016

Picker je pracovník vychystávania tovaru donáškovej služby Tesco Potraviny domov. Kontroluje trvanlivosť výrobkov, vyberá najkvalitnejšiu zeleninu a ovocie.

dreamer8
3. jún 2016

Tie najlepšie výrobky pre váš nákup každé ráno z regálov v predajni vyberá pracovník vychystávania tovaru (tzv. picker) donáškovej služby Tesco Potraviny domov. Kontroluje trvanlivosť výrobkov, vyberá tú najkvalitnejšiu zeleninu a ovocie. Môžete sa naňho spoľahnúť – riadi sa totiž heslom: Kúpil by som si to aj ja?

annikaa
3. jún 2016

Picker je osoba, ktorá vyberá každé ráno tie najlepšie výrobky pre nákup donáškovej služby Tesco Potraviny domov z regálov v predajni. Okrem iného kontroluje trvanlivosť výrobkov, vyberá tú najkvalitnejšiu zeleninu a ovocie. Riadi sa heslom: "Kúpil by som si to aj ja?"

nikenzi
3. jún 2016

Picker je osoba, ktorá vyberá každé ráno tie najlepšie výrobky pre nákup donáškovej služby Tesco Potraviny domov z regálov v predajni. Okrem iného kontroluje trvanlivosť výrobkov, vyberá tú najkvalitnejšiu zeleninu a ovocie. Riadi sa heslom: "Kúpil by som si to aj ja?"

erikaemkina
3. jún 2016

Tie najlepšie výrobky pre váš nákup každé ráno z regálov v predajni vyberá pracovník vychystávania tovaru (tzv. picker) donáškovej služby Tesco Potraviny domov. Kontroluje trvanlivosť výrobkov, vyberá tú najkvalitnejšiu zeleninu a ovocie. Môžete sa naňho spoľahnúť – riadi sa totiž heslom: Kúpil by som si to aj ja?

mikaela87
3. jún 2016

Tento paan je PICKER
jeho ulohou je starostlivo vyberat vyrobky podla obdrzanej objednavky. Je to vlastne profesionalny nakupujuci, ktory nakupuje namiesto zakaznikov, kontroluje trvanlivost vyrobkov a vybera tu najkvalitnejsiu zeleninu a ovocie. Jeho heslo je "Kupil by som si to aj ja?"

maryon1
3. jún 2016

Picker je pracovník, ktorý vychystáva tovar pre donáškovú službu Tesco Potraviny domov. Kontroluje trvanlivosť výrobkov, vyberá pre nás tú najkvalitnejšiu zeleninu a ovocie. Jeho heslo: Kúpil by som si to aj ja?

lujzamisko
3. jún 2016

Odpoved na dnesnu otázku: picker je pracovník vychystávania tovaru donáškovej služby Tesco Potraviny domov. Kontroluje trvanlivosť výrobkov, vyberá tú najkvalitnejšiu zeleninu a ovocie. Riadi sa totiž heslom: Kúpil by som si to aj ja?????