Čo je Kocúrikova lampička a ako ju získate?

radka_pribinacek
Moderátor
1. nov 2017

Kocúrikova lampička svieti niekoľkými farbami a zhasne 30 minút po poslednom dotyku. A ako ju získate? Behom tohto týždňa budeme na stránkach Modrého koníka o ňu súťažiť, ale šťastie môžete skúsiť I na www.pribinacek.sk. Držím palce!

erikaemkina
1. nov 2017

jéj , ty su krásny

lbk
1. nov 2017

To je krásne. Malý sa od toho nevie odtrhnúť a vykrikuje, že nech mu ju kúpim. On totiž zaspáva pri svetielku. Škoda že nie je na predaj.

radka_pribinacek
autorModerátor
1. nov 2017

@lbk zkuste štěstí v naší soutěži a třeba ji pro synka vyhrajete ;)

kopeccc
1. nov 2017

Jeee aj ja chcem pre maličkého , sa nám naša lampička - hribik pokazil

katka6161
1. nov 2017

Uz sutazim na pribinacek.sk dúfam ze vyhraaam 🙂 ale vyskúšam šťastie aj tu 😊

jahodka84
1. nov 2017

Krásna lampička, moje detičky zaspávajú pri svetielku, takže by sa veľmi potešili lampičke od pribináčka, keďže ho milujú.

cadulka2908
1. nov 2017

My sme uz tiez poslali kody a mohlo by sa veru stasticko na nas usmiat bud tam alebo tu v sutazi😉

radka_pribinacek
autorModerátor
1. nov 2017

@katka6161 držím pěsti, ať se zadaří!

erikaemkina
1. nov 2017

@radka_pribinacek asi Nám neprezradíš kedy asi tá sutaž bude ..

radka_pribinacek
autorModerátor
1. nov 2017

@jahodka84 jsem ráda, že se vám líbí! Přeju hodně štěstí v soutěži 🙂

radka_pribinacek
autorModerátor
1. nov 2017

@cadulka2908 držím palce 🙂

radka_pribinacek
autorModerátor
1. nov 2017

@erikaemkina veeeelmi brzy 😁

erikaemkina
1. nov 2017
cadulka2908
1. nov 2017

@radka_pribinacek dakujeme😘

mirkka12
1. nov 2017

Naši drobci milujú pribináčika. Je to naša každodenná maškrtka 😊

jany205
1. nov 2017

Super, tešíme sa 😍 Šťastie skúšame a skúsime aj tuná 🙏😎

anka2103
1. nov 2017

Jeej..ta by potesila nejedneho drobceka 😊

andraska
1. nov 2017

@radka_pribinacek prosim vas som sa nikde nedocital a ze co mam poslat tie viecka z pribinacka ci kody ? ak kody tak kam posielat , nenasla som propozicie iba z jesennej sutaze , dakujem za radu

radka_pribinacek
autorModerátor
1. nov 2017

@andraska sbíráte kódy, které najdete po straně na kelímku Pribináčka, začíná označením "KOD" a zadávají se na webu http://pribinacek.sk/kocurikova-lampicka, celá pravidla soutěže najdete tady: http://pribinacek.sk/userfiles/doc/pribilampick...
Na Modrém koníkovi budeme o lampičky soutěžit taky, ale trochu jinak 😉

danaholanova
1. nov 2017

@radka_pribinacek Chcem sa spytat ak som zadala kody a 2. tyzden sme nevyhrali zostavaju kody v sutazi alebo sa musim registrovat znova na dalsi tyzden? Dakujem

danaholanova
1. nov 2017

@andraska
Viem co myslite aj ja som mala problem leby ked som isla na sutaz bola tam len ta o skolske potreby ale ked ste tam vratite sa na stranku tuknete dole vlavo na domcek na hlavnu stranku a objavi sa vam sutaz a zadavanie kodov. Skuste 🙂 ale cele je to nedomyslene bohuzial ved ta sutaz co skoncila uz mala byt prec a nova mala byt v sutazi, no bohuzial niekde to viazne ☹ ale lampicka je super. My mame plysaka uz par rokov a je uzasny maximalne vyhraty ❤ takze hor sa na lampicky..

andraska
1. nov 2017
cilkau
1. nov 2017

krásne,pekné,super lampičky 👍👏😍😉🙂😀🐱🌞🍂🍀🌴🌳

radka_pribinacek
autorModerátor
1. nov 2017

@cilkau děkujeme, to je jedna lampička, ale takhle mění barvy ☺

1mata
1. nov 2017

Da sa aj kupit? Poslali sme 9 kodov a pisali ze su nespravne aj ked boli spravne 😒

curcuma
1. nov 2017

Pribináčik milujeme,
vo veľkom ho kupujeme,
aj do súťaže sme sa za zapojili,
celá rodinka sme sily spojili.
Kódiky poctivo vložili,
radosti z lampičky sa priblížili,
možno sa práve šťastíčko na nás usmeje,
a jednu aj k nám priveje 😉.

radka_pribinacek
autorModerátor
1. nov 2017

@danaholanova každý týden se losuje znovu, kódy z předešlého týdne tedy již neplatí a potřebujete nové.. Hodně štěstí!

radka_pribinacek
autorModerátor
1. nov 2017

@1mata koupit se bohužel nedá, můžete o ni soutěžit buď tady, na Modrém koníkovi, nebo na webu pribinacek.sk . Držím pěsti! ✊🏻🍀

radka_pribinacek
autorModerátor
1. nov 2017

@curcuma držím ✊🏻🍀

majci213
1. nov 2017

@1mata skúste im tam napísať lebo som čítala že majú duplicitné niektoré kódy možno vás vedia zaregistrovať aj napriek tomu 😉