Kedy sú pre vás deti ňuňu?

daniela_malygazda
Moderátor
7. feb 2020

Poznáte ten moment, keď ste veľmi unavená po dlhom, náročnom dni a zrazu sa pozriete na svoje dieťa a tak vás to chytí za srdce, že si poviete toto je ňuňu. Každá máme také okamihy s našimi deťmi, že aj keď nás zlostia, alebo robia neplechu v okamihu sa to zmení a sú ako anjelikovia.
Kedy je pre vás vaše dieťa ňuňuňu?

daniela_malygazda
autorModerátor
7. feb 2020

@zazvorka87 hahaha jasné, čas na kávu ;)

kittykat22
7. feb 2020

@daniela_malygazda ke povie - mozem sa ist hrat s ockom? 😅

elinka5
7. feb 2020

Keď su obe na seba milé

daniela_malygazda
autorModerátor
7. feb 2020

@kittykat22 to asi výnimočne. Mama je najfrekventovanejšie slovo rodiny. ❤

daniela_malygazda
autorModerátor
7. feb 2020

@elinka5 Aký vekový rozdiel je medzi nimi?

kittykat22
7. feb 2020

@daniela_malygazda a to je na tom to krasne, ze si spomenie ze ma aj otca 😀 a ja si mozem robit co chcem 😀

daniela_malygazda
autorModerátor
7. feb 2020

@kittykat22 😂😂😂

kitta
7. feb 2020

@daniela_malygazda nase dieta je nunu posledne dni, ked vidi reklamu na nunu jogurt 😂 hned si ho musi dat 💁🏻‍♀️

ketllin
7. feb 2020

Keď za mnou príde teda skôr prištvornožkuje, pomojká mňa aj bruško kde sa schováva súrodenec 🥰

lenka2710
7. feb 2020

@daniela_malygazda keď príde, chytí ma okolo krku a povie Mama, ľúbim ťa 😍 to je najviac

daniela_malygazda
autorModerátor
7. feb 2020

@ketllin krásne 💗💗💗💗 jaaaaj to budeš mať náročné zo začiatku, ale budú mať súrodenci bližšie k sebe. 😉

daniela_malygazda
autorModerátor
7. feb 2020

@lenka2710 pre každú mamu to je balzam na dušu 💗

daniela_malygazda
autorModerátor
7. feb 2020

@kitta a paci sa jej reklama?

margieamatusko
7. feb 2020

Asi najviac ked spi. Je prvak, sama ruka a noha, ale ked spi, je to take moje babatko🙂

ketllin
7. feb 2020

@daniela_malygazda bolo to prekvapko, ale tak ďalšie sa narodí keď bude mať 1.5 roka tak hádam už bude chodiť :D

weisovameggy4444
7. feb 2020

@daniela_malygazda určite ked spinká, povie nové slovo alebo keď pride ocko z roboty a celá šťastná sa naňho vrhne 😂😍vtedy mám zaručený pokoj

daniela_malygazda
autorModerátor
7. feb 2020

@margieamatusko vtedy sú najkrajšie deti aj pre mňa 💗

daniela_malygazda
autorModerátor
7. feb 2020

@weisovameggy4444 no po celom dni si určite rada, že sa vrhne aspoň trochu naňho 😊

sonicka96
7. feb 2020

Keď sa obaja dohodnú že budú spať 😄

weisovameggy4444
7. feb 2020

@daniela_malygazda tak to teda som 😁

zuzikaa29
7. feb 2020

Ked spia vsetky naraz 🙂

elinka5
7. feb 2020
kate_cs
7. feb 2020

@daniela_malygazda keď spí ❤️ A ešte keď príde ku mne, chytí ma za prst a niekam ma vedie. Keďže je moje dieťa samostatná jednotka a za ruku sa vôbec nevodí.

palomka
7. feb 2020

Večer, keď za mnou prídu, že sa chcú "poláskovať" 👩‍❤️‍👨🥰

karolin2
7. feb 2020

vždy príde nejaké obdobie, keď sa narodili, veľmi rada som sa s nimi mojkala, teraz keď sú väčšie tak vtedy ak sa túlia, uvidíme keď príde puberta, možno si poviem, že keď spia

daniela_malygazda
autorModerátor
7. feb 2020

@zazvorka87 kiežby sa to rozšírilo po celom Slovensku. U nás také automaty nie sú. 😓

bosorkabb
7. feb 2020

Keď spia a usmievajú sa. Vyzerajú pritom nádherne 😍