SOUTĚŽ: Podle čeho vybíráte dětskou kosmetiku?

lidka_hipp
3. jún 2014

Některé maminky se rozhodují podle doporučení z porodnice, další pečlivě sledují složení dětské kosmetiky a jiné jednoduše sáhnou po tom, co má podle jejich názor přijatelnou cenu a je to snadno dostupné. Co rozhodlo u vás? Čím u vás vyhrála "vaše" značka? Co by vás donutilo změnit značku dětské kosmetiky? Musely jste dlouho hledat výrobky, které budou citlivé pokožce vašeho miminka vyhovovat? Diskutujte, ptejte se a napište nám svoje názory. My deset vybraných odpovědí odměníme krásným kosmetickým balíčkem HiPP 🙂

saska.t
3. jún 2014

podla toho, ci obsahuju chemicke komponentykonzervanty,farbiva,ak su cisto prirodne Rada ich nakupim aj za vyssiu cenu 😉

mackalinda
3. jún 2014

Dobry den. Tak u mna vyhrala prirodna certifikovama kozmetika Weleda. Pouzivame detsky olejcek a sampon. Dolezite pri vybere kozmetiky bolo, aby bola prirodna, aby nemala ziadne synteticke prezervativy, parfemy ci farbiva a bola co najjemnejsia k detskej pokozke.

katharynkaa
3. jún 2014

Pozerám samozrejme aj na cenu, ale aj na zloženie či vyhovuje jemnej detskej pokožke.
Použila som viac značiek, ale veľmi nám vyhovujú prírodné certifikované kozmetiky, TOP je pre nás Weleda, ktorú sme začali používať na základe zaslania vzoriek 🙂
Čiže balíček na vyskúšanie by potešil, a značku by sme možno prehodnotili.

kuko007
3. jún 2014

pretoze hipp je pojem...
bez komentara

fazulka17
3. jún 2014

tak ja som sa rozhodovala podľa známych a ich detičiek nakoľko väčšina z nich používa kozmetiku od značky Hipp tak som sa rozhodla aj ja odskúšať. Nemali sme žiadny problém malej to vyhovovalo a vyhovuje do teraz. Nevyhádzala sa mi z toho a je spokojná a keď je ona spokojná tak ja tiež. Nepozerám na cenu lebo som sa už viac krát presvečila že na deťoch netreba šetriť. Pre mňa je zdravie a spokojnosť mojej dcérky nadovšetko. 🙂

dadda
3. jún 2014

rozhodujem sa medzi overenymi znackami a ich cenami, tiez skusam, co robi mojej malinkej dobre, kedze ma trosku atopicku pokozku a chcem pre nu to najlepie 🙂

dejka77
3. jún 2014

Ja som "presedlala" na vsetko prirodne takze sa snazim vyberat pripravky bez chemie. Radsej zaplatim viac, ved sa to aj tak pomaly mina ked je to pre deti.

nikolet_89
3. jún 2014

u nas vyhrava Sebamed pretoze je dezinfekcny a moze sa pouzivat aj pre deti ktore maju exemy ci alergie 🙂 potom klasicka Indulona modra, ktoru pouziva cela rodina niekolko desatroci pretoze nema ziadne chemicke latky, potom Nivea samponik s tym striedame sampon od Sebamedu a na ritku pouzivame krem na zapareniny Aviril tiez stara znama znacka 🙂

marseillka
3. jún 2014

@lidka_hipp u mna hlavne zlozenie, cim menej chemie tym lepsie. teda neparfumovane resp. co najmenej, no alcohol, colorant...radsej kupim troska drahsiu kozmetiku-velke napr 500ml balenie vydrzi cele mesiace a vela druhov nepotrebuju...ako lacnejsiu co by nerobila na pokozke dobrotu.fajn su rozne mini vzorky, rodicia nemusia kupit cele balenie velke ak by nahodou nesadlo. toto mi asi chyba pri kazdom vyrobku pre babatka. akurat v porodnici v boxi co davaju som mala kopec mix vzoriek, co mi pomohlo potom pri dalsom vybere.

atreyu
3. jún 2014

Vyskúšala som všetky značky a ostala som verná Hipp...neobsahuje umelé prísady, krásne vonia...používam ho ja, syn a bude aj dcéra po narodení 😵

juliet221
3. jún 2014

my sme sa rozhodovali na zaklade odporucania kamaratok a svagrina este zlozenia vhodneho prenovorodeniatka, no kedze sa obaja synovia po odporucanej nemenovanej znacke vysypali, skusili sme nieco ine. sice lacnejsie co u nas hraje dost velku rolu ale synovia na nu reagovali senzacne. tak sme ostali verny tejto a aj pre nasu ocakavanu dcerku budeme vyberat len tu istu znacku.

sharmana
3. jún 2014

Čítam si zloženie, recenzie na internete, odporúčania v časopisoch, ale veľa som si vypočula aj od mamičiek z okolia, z práce, z rodiny. Hipp patrí určite medzi tie najlepšie. Používala ho aj moja sestra pri synčekovi a u nás doma sa nájdu tiež detské krémiky aj telové mliečko. Ja mám dobré skúsenosti s 3 značkami a Hipp patrí medzi tie 3. 😵

sutiakova
3. jún 2014

kozmetiku HIPP používame od narodenia - telové mlieko, šampón, krémy. Už si nespomínam, prečo som sa pre ňu rozhodla, ale vyhovuje nám, takže nemám dôvod meniť ju za inú. Zostávame naďalej pri HIPPke. 🙂

bandurka1979
3. jún 2014

Dam na rady zo skusenosti známych ,rôznych fór a sledujem letačiky či ponuky ..

lovetoken
3. jún 2014

Malá sa síce ešte nenarodila ale všetku kozmetiku co som nakupila je značky hipp tak dufam že aj malej bude sedieť a nebude mať problemy... študovala som na internete, bavila sa zo známymi a jednoznačna voľba bola Hipp - hlavný dôvod bolo zloženie. Cena je pre mňa až na poslednom mieste, prvorade je zdravie, aby sa malinká nevyhádzala s chemikálii a podobných somarin, tak dúfam že to tak bude aj 🙂

janina81
3. jún 2014

ja musim vzdy skusat, ze co ako, co mu robi dobre na pokozku, nedavam na skusenosti inych, ale vlastne, HIPP mam rada, lebo mu robi dobre, aj krasne vonia, a krem proti zapareninam je taky tekutejsi, nemam rada, ked su tuhe a nedaju sa ani vytlacit poriadne, aj moj strasi syn sa rad natiera telovym mlieckom hipp 🙂

mirkakerka
3. jún 2014

nerada mením kozmetiku, ak som s ňou spokojná, ale pri tomto treťom bábätku sme prešli na HIPP telové mliečko....používali ju aj na novorodeneckom, tak snáď už budeme bez výražok....mohla som ho kúpiť hneď na začiatku a nestresovať...☹

titkovamiriam
3. jún 2014

Skúsenosti - sama na sebe!Preto u nás jednoznačne vedie Nivea pre deti,ale skusili sme aj sebamed,pretože reklamnú kampaň na ňu robil Milan ked mal cca 3m-dnes ma 23 🙂 a ako prví zárobok dostal sadu tejto kozmetiky.

kacenka255
3. jún 2014

Maly ma 15 m a az teraz sme zacali pouzivat sprch gelik a kremik kedze sme alergici pouzivame z lekarne. Sprchacik sme dostali a v podstate az teraz zacinam riesit ktora kozmetika bude ta naaaj

nelinkamalinka
3. jún 2014

my používame šamponik z avonu a zatial nemame alergie ani z neho nestipu ocka

samasa
3. jún 2014

já jsem používala kosmetiku HIPP již v tehotenství na strie... a tak jsme jenom prešli na detskou...a když byly kluci v pohode tak sme neměli důvod ji měnit a pouívame ji dodnes---

soniatko
3. jún 2014

ja sa priznam, ze nedavam na skusenosti inych, zlozenie nestudujem. mna osobne musi zaujat vona, na toto som velmi narocna. uz sme vyskusali niekolko znaciek, zatial nemala dcerka na ziadny vyrobok nejaku reakciu.

maja21041989
3. jún 2014

Pozerám stále na to, aby kozmetika nemala umelé farbivá,umelé prísady a chemické konzervanty,lebo malý je zatiaľ aj vďaka HIPP vyliečený atopik 🙂 preto nám vyhovuje HIPP 🙂 a nebudem nikdy meniť,lebo neriskujem,aby sa mu ekzém vrátil 😉

donna11
3. jún 2014

..tak my používame bubchen a hip na umývanie,keďže podľa zloženia su veľmi šetrne k pokozke,neobsahujú chemické hnusoby ako poniektore iné a plne nám vyhovujú..na nemecku kvalitu nedam dopustiť.

petrah3
3. jún 2014

Detsku kozmetiku vyberame predovsetkym podla zlozenia. Hladame prirodne oleje a kozmetiku bez umelych prisad. Kedze mame desatmesacne trojicky a vsetko u nas ide trojnasobne rychlejsie, pozerame aj na cenu...

zuzka1008
3. jún 2014

My sme dlho hľadali detský šampón na vlásky , nakoniec u nás vyhral hipp ružový 🙂 má peknú vôňu aj
cena je prijateľná

sense
3. jún 2014

od hipp gel na umyvanie, utierky na zadok nam ale dobre nerobili....telove mlieko excipial pre deti....

rab660
3. jún 2014

100% HIPP. Vyskusala som vsetko, nastastie malinkej nevadila ziadna konkretna znacka, ale stale sa vraciam ku Hippu aj ked u nas v meste sa kupit neda musime chodit 30 km nakupovat kvalitnu kozmetiku. Krasne vonia a pouzivame ju cela rodina..;))

miracle
3. jún 2014

Kozmetiku pre babatka a teraz uz deti som podrobne prelustrovala, este pred narodenim deti a riadila som sa nasludujucimi kriteriami
- co najmenej pouzitych surovin
- bez obsahu mineralnych olejov
-bez obsahu SLS
- bez PEG emulgatorov, farbiv

priklanam sa k skutocne prirodnej kozmetike pre deti, ale striedame to aj so znackou Hipp - krasne mi vonaju a s penou do kupela sa vytesuje cela rodina.
Vyslusali sme skoro cely rad, tusim iba okrem kremu na tvar a kremu na zadocek. Skvely je sampon, ten bublifukovy gel na umyvanie, vlhke vreckovky. Ocenujem aj vreckove balenie kremu na ochranu pred slnkom, len ta cena...

matinka87
3. jún 2014

Ked sa jedna o malu, nepozeram na cenu a chcem pre nu to najlepsie 😉 🙂