SÚŤAŽ o dva fotorámiky Rajec

danica_rajec
22. mar 2016

Pošlite nám fotku, ako ste zariadili detskú izbu u vás doma – dve z nich odmeníme peknými rámikmi Rajec na fotografie (pre každú víťazku máme pripravené 2 kúsky). Súťažiť môžete až do 21:00 hod! 🙂

--------
Dobojované! Ďakujeme za všetky fotky, veľmi ste nás potešili a inšpirovali 🙂 Či už ste posielali postieľky vašich najmenších alebo zariadené izbičky "veľkáčov", zo všetkých fotiek srší kopa lásky a zábavy. A tak to má byť 🙂

Víťazi sa vyberali veľmi ťažko, no radi by sme ocenili detskú izbičku od @ednett a postieľku od @jajkav2 ! Srdečne gratulujeme a prajeme ešte pekný zvyšok večera 🙂

jarnicka
22. mar 2016

U nas to vyzera takto a neporiadok Patri k tomu 😉

bibyke
22. mar 2016

U nás zatial takto

pipinka4
22. mar 2016

Kedze mame maly bytik tak v ramci moznosti ;) hlavne ze mala ma svoje kralostvo :D

ednett
22. mar 2016

🙂

lucamaj
22. mar 2016

U nás zatiaľ takto , keďže spinka s nami v spalní 🙂

stacey46
22. mar 2016

@pipinka4 prosím Vás, tú zábranu k posteli ste dokúpili zvlášť? zišlo by sa nám niečo podobné 🙂

mimik79
22. mar 2016

naša je takáto

danica_rajec
autor
22. mar 2016

Perfektné fotky! 🙂 posielajte pokojne až do 21:00 hod, tešíme sa 🙂

trudy1717
22. mar 2016
klamarka5
22. mar 2016

Izbicku zatial nema zariadenu, kedze ma svoju postielku u nas v spalni 🙂

trudy1717
22. mar 2016

Kedze sme sa len nedavno nastahovali tak mame izby s nabytkom len tak pozliepane.... mala spinka este s nami tak postel s kniznicou je stale pri nas v spalni. 😊 svoju izbicku ma ale ta zatial sluzi iba ako herna 😊casom by sme ju chceli pekne urobit aby mala svoje kralovstvo aj ona😊

purinkaa
22. mar 2016

❤❤❤❤❤
Toto je izbicka nasej starsej princeznej, ktora ma rada Snehulienku. Niekedy chce, aby sme ju tak aj volali 😉. Nalepky Snehulienky a 7 trpaslikov na stene si rada prelepuje, takze jej izba vyzera vzdy inak 😀 . Oblubena farba je ruzova, vidiet to aj na koberci s baletkami 🙂. Miluje sovicky, mackov 🐻 🐻 , babiky...vsetkych ich ma v postielke...tak sa jej najlepsie spi 🙂 🙂 😎 😉 😀
❤❤❤❤❤

mima9999
22. mar 2016
hotacka
22. mar 2016

škoda že treba fotku :( naša Lianka nema detsku izbu lebo mame 1izbovy byt spava s nami v obyvačke

hotacka
22. mar 2016

ale ma takuto krasnu postielku 🙂

ana85
22. mar 2016

Sofiina izbicka ☺

danica_rajec
autor
22. mar 2016

Ak nemáte fotku celej izbičky, stačí nám poslať napríklad obľúbené miesto vašeho dieťatka alebo špeciálny doplnok, dekoráciu, šikovný nábytok, ktorý sa vám osvedčil... a ďakujem za všetky fotky, vyzerá to výborne 🙂

vonava007
22. mar 2016

danica_rajec v prvom rade blahoželám a držím palce aby všetko dopadlo ako má🙂 Vidím, že si v štádiu "zahniezďovania"🙂 Poznám veľmi dobre🙂 Mám dve deti a prešla som už niekoľkými štádiami zariaďovania izbičky. Stále s manželom vylepšujeme, premiestňujeme, no skrátka meníme detskú izbu našim deťom ako sa povie na mieru🙂 Posielam fotku ako to všetko u nás začínalo.....myslím, že do takých 9-12mesiacov dieťatku viac netreba.

sisi208
22. mar 2016

nas maly este nema izbicku tak posielam foto jeho postielky 🙂

cevrik5
22. mar 2016

Vy sa mate 😀 my nemame detsku izbu, snad o dva roky 😊

danica_rajec
autor
22. mar 2016

@vonava007 veru v takýchto rovinách sa to snažím udržať aj ja, aspoň do prvého roka plánujem vydržať bez väčších nákupov 😉 a ďakujem veľmi pekne

sadul
22. mar 2016

u nas sice chyba luster a kobercek, ale aj tak je to pre nas ta najkrajsi oranzova izbicka pre nase dve princeznicky🙂

haidi
22. mar 2016

Detsku izbu mame zatial este u nas v spalni ,coskoro vsak dcerka bude mat 2 rocky a pomaly zaciname planovat detsku izbicku a urcite sa bude niest v style ,,detskej mackovej izbicky,, o ktoru sa momentalne sutazi 🙂

11nika11
22. mar 2016

Síce maličká,ale pre moju slečnu zatiaľ stačí 🙂

macopka
22. mar 2016

My este izbicku name, zatial nam staci koliska 🙂

katuska80
22. mar 2016

Nakolko máme dvojičky /dievča+chlapec/ tak sme to riešili takto 🙂

izuskam
22. mar 2016

U nas maju deti izbicku takto od leta.

vladkulienka
22. mar 2016

U nas je to uz prevazne detska izba, ale este bez posteli, len s velkym dvojmatracom. Nas maly chrobak spi s nami v spalni a slecna nebezpecna este nema dva roky, ale uz od leta pekne spava sama v detskej. Aby mespadla z postele, tak zatial spi na velkom matraci.niekedy je jej aj ten maly 😀. Ale je to jej kralovstvo.

arwent
22. mar 2016

Nasa malicka spava este s nami v spalni....nieje to nic extra ale staci nam to zatial 🙂

luma1
22. mar 2016

Liankyne kralovstvo, zatial len kutik v spalni ale bude aj izbicka ked dorastie ❤🙂