Osprchovanie sa verzus kúpanie sa

sisa_dm
Moderátor
9. apr 2018

Kúpať sa alebo osprchovať sa? To je otázka!🤔 Čo preferujete vy? Horúci kúpeľ, s penou až po strop, výživnou maskou na tvári a sviečkami naokolo? Alebo rýchla sprcha, napr. so striedaním teplej a studenej vody? 😊Na mojadm.sk nájdete okrem našich produktov aj článok k tejto dileme. https://www.mojadm.sk/starostlivost-a-vone/ospr...

kirakira
9. apr 2018

ked som mala vanu tužila som po sprchovom kute teraz ked mame sprchač dala by som všetko za plnu vanu vody

tatianasevcikova
9. apr 2018

Och keby som mala vaňu tak určite raz za čas zvolím kúpanie, oddych, relax, pena a vinko🛁no keďže máme sprchový kút vždy to skončí rýchlou sprchou🚿 občas striedanie studenej a teplej sprchy ale masku na tvár si dávam aj so sprchy👍

misinka0611
9. apr 2018

Síce mame aj vaňu aj sprchový kút preferujem rýchlu sprchu 🙂

siska53
9. apr 2018

@sisa_dm ja sa vzdy sprchujem,mna kupanie nudi.. Pokial nemozem.plavat,kam.chcem,co vo vani nejde,tak radsej dlhsia sprcha a sup von. Vana ma bavila len v detstve,ked sme sa tam.so sestrou hravali.

mija22
9. apr 2018

Jednoznacne horuca vana musi byt... ak ked nie kazdy den samozrejme

cadulka2908
9. apr 2018

My mame sice len vanu ale ja sa rychlo sprchnem a ku koncu chladnejsou vodou...nerada sa magam vo vani a akosi si to neviem ani vychutnat...

cilkau
9. apr 2018

horúca vaňa s penou do kúpeľa alebo morská soľ 🌜❤👍😴😘😍😀😉🙂🌳🍀🌹🌷

tenerifka
9. apr 2018

18 rokov byvam v dome, kde mame 2 vane a vzdy sa aj tak len sprchujem, preto v novom dome budu len sprchove kuty, no vonku aj 9m dlhy bazen.....a 7 minut peso od domu plaz.....takze kupania bude az az

domculik
9. apr 2018

tak u mna horuca sprcha, Nobelovu cenu tomu, kto vymyslel horucu sprchu ! 👍

nanulik
9. apr 2018

Ak je cas tak uprednostnujem plnu vanu vody a peny, knihu, chutny napoj (v lete cider, radler, v zime caj, cokolada). Vo vani sa da osprchovat, ale v sprchaci sa len tazko da okupat. Samozrejme po kupeli je treba dobre pokozku osetrit. Osvedcilo sa mi Balea mlieko s ureou. Navyse s krasnou vonou.

antonia05
9. apr 2018

Uprednostňujem sprchu ,ale raz za mesiac si doprajem vaňu plnú vody a peny. No len nevydržím v nej dlho ležať 😂😂😂.

zuzanatl
9. apr 2018

Ja určite vaňu hlavne keď je zima a cez leto sprchu

deti95060810
9. apr 2018

u nás dcéry a ja - vaňa.....
mužské pokolenie - sprcha

moniketa
9. apr 2018

Pri dvoch malých deťoch som rada, že stíham rýchlu sprchu 😀 ale nie je nad horúci kupel

erikaemkina
9. apr 2018

Krásny večer , no jasné že tepla-horúca vaňa trochu oddychu a pokoj . .

anka2103
9. apr 2018

Rychla sprcha to isti 😊

blackcat8885
9. apr 2018

Sprchujem sa ked pridem z prace vecer o deviatej a ked mam volne dni vtedy sa kupem a relaxujem vo vani aj hodinu

nikuska111
9. apr 2018

U mňa je jednoznačne top plná vaňa horúcej vody a relax jak vyšitý . Pre mňa to je ako wellness.

slavka1277
9. apr 2018

U nás sprcha určite vedie každý deň rýchla sprcha i keď vaňa občas horúci kupeľ je fajn ale naozaj len výnimočne čo je tak 5 x do roka

lelusa
9. apr 2018

Ja dám len rýchlu sprchu,hoci máme aj vaňu...ale môj muz si vychutnáva dlhý kúpeľ so soľou 😊

petronelak
9. apr 2018

Sprchaaa horuca/studena ale raz za cas vanu treba

henikav
9. apr 2018

Povedala by som ze vo vani sa sprchovat da, ale v sprche sa kupat neda, preto mame vanu tak ma kazdy na vyber, aj ked sa denne len sprchujeme, raz za tyzden si doprajeme aj relax vo vani a veru s dcerkou mame aj penu az "po plafon" 😍

kupcovci
9. apr 2018

Ja zbožňujem horuci kúpeľ,to je najlepši relax 🛀

viktoriadiana
9. apr 2018

U mna je to sprcha 😊 ja nemam rada kúpeľ lebo sa mi rychlo rozmoci koža a pri malej nemam ani čas lebo ma v sebe senzor vždy ked sa idem kúpať sa zazracne zobudi a skrieka 😁

nelinuskah
9. apr 2018

Tak raz do tyzdna ked je cas kupel, ostatne dni sprcha 🙂

sklenarova
9. apr 2018

Väčšinou si dam rýchlu sprchu,ale raz za cas si doprajem vanu bud s bylinkami,solou,alebo penou. .sviecky veru boli naposledy ked sme s muzom este randili..

sisa_dm
autorModerátor
9. apr 2018

@kirakira to poznám 🙂

sisa_dm
autorModerátor
9. apr 2018

@mija22 tak! Ja musim mať vaňu aspoň raz do týždňa 🙂

sisa_dm
autorModerátor
9. apr 2018

@tenerifka toto je sen! ☺️