Vyhrajte s čajíkom Mistral😊

marton_popradske
Moderátor
20. okt 2018

Krásne poludnie milé dievčatá😊Vyhrajte krásny hrnček Geisha, luxusné pero našej spoločnosti a celý rad ovocných čajov Mistral s kvetovými príchuťami. Napíšte nám tip na víkendový výlet a my tomu najlepšiemu pošleme spomínanú cenu. Veľa šťastia a krásnu sobotu😊

erikaemkina
20. okt 2018

Vysoké Tatry

cadulka2908
20. okt 2018

Bachledova dolina...velmi radi by sme tam islu kuk

nina774411
20. okt 2018

@marton_popradske Môj tip na víkendový výlet je termálne kúpalisko PODHÁJSKA 😊 Skvele sme si s priateľom oddýchli a trochu sa počvachtali 😊

karolin2
20. okt 2018

Spišský hrad, okolie krásne, zážitky po okolí tiež, blízko Popradu.

petulda333
20. okt 2018

Pred takmer 5r som prisla o milovanu babicku,bola uzasna. Varila nam klasicke jedla,piekla kolace a vzdy k tomu bol pigi caj. Vzdy to u nej krasne vonalo a milovala som vikendy stravene s nou. Po jej smrti sa toho vela zmenilo a druhu babku som ziskaka vdaka muzovi. Je ako z rozpravky,nosi vela sukien,chustocku a je tiez uzasna. Vzdy sa tesim na vikend ked tam ideme. Byvaju v dedinke obklopenej horami. Upecie nam chlebik v peci,nato maslo a caj,jedine pigi 😉 potom prechadzka v lese alebo sledujeme z okna srnky. Pre mna je to uzasny zazitok a aj pocit byt tam. Ziadny wellnes sa tomu nikdy nevyrovna.

mirkova_katka
20. okt 2018

malokarpatsky okruh, palfyovci aj mnisi - začala by som v Smoleniciach, prešla sa parkom, pozrela hrad, Palfyiovsku hrobku, dala si dobrú pizzu a pivo v dedine 🙂 Pokracovala by som do Nahaca, kde sa da omrknut zivot Fandyho a tiež vyslachtena jabloň bez jadierok (ideálny čas teraz), nadledovala by prechadzka lesom cca 40 min na čarovnú ruinu kláštora Katarinka, ktorú uz roky opravujú dobrovoľníci, da sa tam ísť na vežu, kde je široký výhľad na okolie (330mnm) a tam sa pokochať zapadom slnka 🙂 🙂

macik45
20. okt 2018

Vysoke Tatry, prechadzka okolo Štrbskeho plesa, menšia tura na Hrebienok, krasy Tatier

onmaria
20. okt 2018

Víkendový výlet na Trenčiansky hrad a cestou z neho k nám na takýto jesenný koláčik 😉

miroslava21
20. okt 2018

Kedze som z Liptova tak odporucam vylet na Liptov. Je tu krasne a vela vyletov do prirody sa da absolvovat i s malymi detmi - odporucam napriklad doliny, ktore su na Liptove v hojnom pocte - Demanovska, Janska, Prosiecka, Bobrovecka, Kvacianska ci Ziarska. Tieto sme my pochodili, v kazdej sa nam velmi pacilo.

haidi
20. okt 2018

Za nas Tatry, alebo chodnik v korunach stromov v Bachledovej doline 😊

jankaajanko
20. okt 2018

Ahoj ja by som v takomto pocasi isla na velnes s celou rodinkou do afrodity do rajeckych teplic trosla odychnut si adeti nech sa vyblaznia v bazene

evariskova
20. okt 2018

Skvelý výlet je do rekreačnej oblasti Stará Myjava. Príjemné prostredie na vychádzku, skvelé lanové ihrisko, možnosť opekať, dozvedieť sa niečo o vodnom biotope, na jeseň zber hríbov, v zime korčuľovanie, v lete voda a hlavne ticho navôkol.

cilkau
20. okt 2018

Plejsy,Bachledova dolina,Slovensky raj,Zahura,Spišsky hrad,Vysoke Tatry,Jadošíkove diery,štrbske pleso,Bojnice,Choč,české švajčiarsko,Slovensky Betlehem,Skanzemy, 🌞👍🙂⛰🍀🎁

katarina414
20. okt 2018

Odporúčam dobrý relax ako a kde, nie je podstatné ;)

cilkau
20. okt 2018

ked je chladno tak relax Wellnessy Plejsy, Atrium vo Vysokých Tatrach,Afrodita Rajecke Teplice, Turčanske Teplice,Lučky,Demänovska jaskyňa,Belianska jaskyňa,Dobšinska jaskyňa,🌞👍🙂🍀⛰🎁

henuskah
20. okt 2018

Špania dolina, Vodné mlyny Oblazy, Čutkovská dolina ❤️

ivuskao
20. okt 2018

My sme boli nedavno v Poľsku vo Wroclawe. To je nádherné mesto. Úžasná zoo s obrovským tropikáriom, v ktorom sú úžasné veci ako motýlia miestnosť, podvodný svet mravčie a termitie cesty a pod. Raj nielen pre deti. Potom plavba po Ríne. Nádherné historické budovy a Starý Rínek(starobylá časť mesta) a atrakcie pre deti, krasne historické budovy, kaviarničky... a večer Hudobné fontány. To je proste krása.

pooppy142
20. okt 2018

V CZ:ZOO Zlín, Lednice - Lednický zámok,Znojmo a okolie, Mikulov a Pavlov--okolie, je tam veľká priehrada a krásna príroda.. Tam sa natáčal aj český seriál Vinaři 😉
U nás ZOO Bojnice, Oravský hrad, Strečno, Liptovská Mara, Banská Štiavnica, Kremnica.. Je toho veľa ❤️😉

ivuskao
20. okt 2018

RIEKA ODRA... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 :P

kristina2708
20. okt 2018

Tak je veľa miest kam by sa dalo ísť ale určite sa oplatí ísť do Bojníc do ZOO a rovnako aj na vyhliadku, z ktorej sa dajú spraviť naozaj krásne fotky západu slnka 🙂

livizi
20. okt 2018

Večerné sánkovanie z Hrebienku do Starého Smokovca ešte musí počkať, keďže zatiaľ nemáme sneh 🙂 Výborným výletom je navšteva Skanzenu pod Ľubovnianskym hradom + obed na nemenovanom salaši na začiatku SL + pravá čokoláda v nemenovanom podniku v Hniezdnom. Alebo čo tak Gánovský travertín s pravekým pokladom. S deťmi sa dá vybehnúť do Gerlachova pozriet a nakŕmiť zvieratká, ktoré sa pasu pri tamojsom štvorhviezdičkovom hoteli. Alebo Zoo SN či KE. Aj Levočská dolina stojí za zmienku 🙂

livizi
20. okt 2018

A plte Červený kláštor sú tiež veľkým zážitkom

marton_popradske
autorModerátor
20. okt 2018

@erikaemkina ĎAKUJEME ZA TIP? a aký štít? 🙂

marton_popradske
autorModerátor
20. okt 2018

@livizi tam je krásne, áno.

marton_popradske
autorModerátor
20. okt 2018

@livizi vďaka. na hrade som bol minulý týždeň a presne aj na tom nemenovanom salaši. super sme sa najedli aj s malou. halušky a vyprážaný encián. mňam. 🙂

bellla25
20. okt 2018

My sa chystame do NP Velka Faktra ktory mam na skok od domu. Uzijeme si krasnu jesennu prirodu a s detmi budeme pustat sarkana.

marton_popradske
autorModerátor
20. okt 2018

@kristina2708 ĎAKUJEME

marton_popradske
autorModerátor
20. okt 2018

@ivuskao 🙂

marion09
20. okt 2018

kdekolvek pri kozube s vami pan moderator😉

marton_popradske
autorModerátor
20. okt 2018

@pooppy142 🙂